Her bölgeden olduğu gibi Sultanbeyli ilçesinden de ikinci el eşya ve spot eşya alımı için müşterilerimizden gelen taleplere hızlı şekilde cevap veriyoruz. Elden çıkarılması gereken, artık kullanılmayan veya yeni taşınacağınız eve fazlalık gelen eşyalarınızı satmak istiyor, nereyi arayacağınızı bilmiyorsanız, Sultanbeyli ikinci el eşya alan yerler olarak sizlere haftanın 7 günü hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz. İşimizin işleyişi, satın alma şeklimiz, fiyat verme yöntemimiz gibi detaylar hakkında sizlere bilgi vermek istiyor, ikinci el eşyamı nasıl satarım gibi sorularınızı cevaplayacağımızı umuyoruz.

Sultanbeyli hızlı büyüyen, sürekli göç alan, göç veren bir yer olduğu için müşterilerimiz bizleri arayarak elden çıkarılması gereken eşyaları olduğunu, bunları elden çıkarmak istediklerini belirtmektedir. Bizler bu doğrultuda kendilerine bilgi veriyor, eşyalarının fotoğraflarını bize whatsapp veya email yolu ile göndermelerini istiyoruz. Gelen eşya fotoğraflarını inceliyor, satabileceğimiz eşyalar için kendilerine fiyat veriyoruz. Neye göre fiyat veriyoruz? Eşyalarınızın temizliğine, sağlamlığına ve modeline dikkat ederek veriyoruz. Satılabilir durumda, model olarak bir başkasının tercih edebileceği ürünleri alıyoruz.

Sultanbeyli ikinci el eşya alanlar, sıfır eşya alımı da yapmaktadır. Satın aldığınız ancak bazı sebeplerden dolayı bir türlü kullanamadığınız eşyalarınız için de fiyat verebiliyoruz. İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, koltuk takımı, L koltuk, plak, pikap, gümüş eşya, el halısı, eski eşya, işlemeli bez, cam obje, klasik eşya, varaklı mobilya, eski eşya, resim, tablo, Hereke halısı, piyano ve bunun gibi pek çok eşya için bizleri arayabilirsiniz.

İkinci el koltuk takımı alanlar

İkinci el koltuk takımı alanlar

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:15:35+03:006 Mart 2018|0 Yorum

Yorum Yap