Sıfır Televizyon Alanlar

Sıfır Televizyon Alanlar

Led televizyon satmak istediğinizde bizimle iletişime geçerek kısa sürede bu satışı gerçekleştirebilirsiniz. Uzun yıllardır ikinci el televizyon alımı yapan firmamız bu hizmeti nasıl veriyor size bunlardan bahsedeceğiz. Spot televizyon yani hiç kullanılmamış televizyon satışınızı satmanız zannettiğinizden çok daha kolay. Önemli olan güvenilir, işinin ehli, piyasayı bilen bir firmayı tercih etmektir. Sıfır televizyon alanlar için bizi tercih ederseniz bakın cihazlarınızı nasıl kolay satacaksınız.

Sıfır veya İkinci El Televizyon Nasıl Satılır?

  • Satmak istediğiniz televizyonun markasını ve modelini söylemenizi istiyoruz. Mesela sıfır 65 TU 8000 satmak istiyorum demeniz yeterli.
  • Bu sayede kısa sürede fiyat teklifi alabilirsiniz.
  • Teklif ettiğimiz fiyat noktasında anlaşma sağlanmasının ardından ekibimiz adresinize gelecek ve ürünü nakit ödemesini yaparak satın alacaktır.
  • Alım için sizin herhangi bir şey yapmanız gerekmiyor. Arkadaşlarımız kapınıza kadar gelip gerekli kontrolleri yaptıktan sonra satın alıyor.
  • Gerekli kontroller derken neyi kastediyoruz bundan bahsedelim. Örneğin sıfır televizyon alacağımız zaman kutunun açılmış olup olmadığına, garantisinin başlayıp başlamadığına bakarız.
  • İkinci el televizyon alanlar ise ekranda herhangi bir sorun olup olmadığına, sağlamlığına bakarak fiyat teklifi verirler. İkinci el televizyon fiyatları mümkün olduğu kadar yüksek rakamdan teklif edilir.

Fiyat Teklifi Verirken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Sıfır televizyon alanlar için en önemli şey ürünün markasıdır. Samsung, Toshiba, Lg, Sony, Philips, Arçelik, Beko, Panasonic gibi markaların ürünleri yüksek fiyattan alınmaktadır. Bunun sebebi hem bu markaların yüksek teknolojileri hem de yaygın servis ağıdır.

Satacağınız televizyonun 4k, Smart, dahili uydu, yüksek çözünürlük gibi özellikler fiyatı artıran bir diğer etkenlerdir. Firmamız uzun yıllardır bu sektöre hizmet verdiği için fiyatlandırma yaparken mümkün olan en yüksek ücreti vermektedir. Çünkü ürünün piyasada satılacağı ücret tutarını çok iyi biliyor. Televizyon satmak istiyorum diyerek bizimle iletişime geçebileceğiniz gibi televizyon almak istiyorum diyerek de bizi arayabilirsiniz.

Ödeme Nasıl Yapılıyor?

İkinci el veya sıfır televizyon alanlar olarak müşterilerimizden alım yaparken ödemeyi nakit yapıyoruz. Üründe herhangi bir sorun olmaması durumunda sizinle hangi fiyattan anlaştıysak o fiyattan ödeme yapıyoruz. Tekrar tekrar pazarlık yapmıyor, fiyat düşürmek için bahaneler üretmiyoruz.

Ancak bize söylenen ile karşılaştığımız ürün kimi zaman çok farklı olabiliyor. Müşterilerimizin pek çoğu Smart bir televizyona sahip olsalar dahi bu özelliğin ne işe yaradığını bilmiyor. Veya dahili uydusu olmayan bir ürünü bize dahili uydulu olarak anlatıyor. Biz de ürünü alırken çok farklı bir manzara ile karşılaşabiliyoruz.

Veya sorunsuz olduğu söylenen bir ürünün ekranın bir çizgi olabiliyor. Bu gibi durumlarda fiyat düşürmek hatta ürünü almaktan vazgeçmek durumunda kalıyoruz. Böyle sorunlar yaşamamak için bize en doğru bilgileri vermenizi rica ederiz. Sıfır led televizyon satmak için bizi istediğiniz zaman arayabilir, istediğiniz gün nakit satış yapabilir ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-08-05T21:18:53+03:009 Temmuz 2019|0 Yorum

Yorum Yap