Sıfır televizyon alanlar

sıfır televizyon alanlar

Satın aldığınız ve çeşitli sebeplerden dolayı elden çıkarmak zorunda olduğunuz sıfır led televizyon için yüksek fiyat verebilecek dürüst bir alıcı mı arıyorsunuz? İstanbul sınırları içine hizmet veren firmamız, bulunduğunuz semte kadar gelerek satmak istediğiniz ürünü nakit almaktadır.

Daha önce böyle bir satış yapmamış olabilir, süreç hakkında doğru bilgiler edinmeye çalışıyor olabilirsiniz. Biz de yazımızı bunun için hazırladık. Amacımız sıfır spot televizyon alanlar hakkında bilgi vermek ve nasıl satış yapacağınız konusunda bilgi sahibi olmanızı sağlamaktır. İsterseniz sözü uzatmadan hemen başlayalım

Spot Led Televizyon Nasıl Satılır?

Öncelikle bir konuya açıklık getirelim. Spot led televizyon demek sıfır led televizyon demektir. Kutusu açılmamış, garantisi başlamamış, servis tarafından kurulumu yapılmamıştır. Bu açıklamayı yapmamızın sebebi bazı müşterilerimizin bu ayrımı bilmemesinden kaynaklanıyor.

Çok kısa süre bile kullanmış olsanız dahi, adı üzerinde sahip olduğunuz ürün ikinci el yani kullanılmış üründür. Elbette ki fiyat verirken çok az kullanılmış olması göz önüne alınır. Ancak sıfır televizyon gibi fiyat verilmez.

Fiyat teklifini nasıl alacağınız konusuna gelince, bizimle 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek sahip olduğunuz ürünün markasını ve modelini söylemeniz fiyat almanız için yeterlidir. Örneğin Samsung 55mu8000 şeklinde bilgi verdiğinizde arkadaşlarımız size hemen fiyat teklifimizi iletecektir.

Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra ekibimiz adresinize gelecek ve anlaştığımız fiyatı nakit ödeyerek ürünü sizden teslim alacaktır. Gördüğünüz gibi spot led televizyon satmak bu kadar kolay.

Sıfır Spot Televizyon Alanlar

Sıfır Spot Televizyon Alanlar

Fiyat Neye Göre Belirlenir?

Fiyatı belirleyen en önemli faktör ekran büyüklüğü, smart, 4K, ultra HD gibi özelliklerdir. Modelin sahip olduğu kasanın inceliği, kullanılan malzeme gibi detaylar da fiyatı artırır. Bir diğer önemli etken de markadır. Samsung, Lg, Panasonic, Philips, Sony, Toshiba, Arçelik, Beko gibi bilinen markaların ürünleri çok daha yüksek fiyattan alınıp satılır.

Spot led televizyon alanlar ile ilgili kısa bir internet araştırması yaptığınızda pek çok firma ile karşılaşacaksınız. Bizi tercih etmeniz halinde sahip olduğunuz sıfır televizyon için en yüksek fiyatı alabilirsiniz.

Ödeme ve Teslim Alma Süreci

Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra ekibimiz istediğiniz gün adresinize gelerek alım yapacaktır. Anlaştığımız tutar size nakit ödenir ve fiyat düşürmek için türlü bahaneler üretilmez. Size en kaliteli hizmeti vermek için haftanın 7 günü aralıksız çalışıyoruz.

 

Bizi Takip Edin
2021-09-29T17:08:26+03:0024 Nisan 2019|0 Yorum

Yorum Yap