Televizyon Satmak İstiyorum

Televizyon Satmak İstiyorum

Sıfır televizyon satmak istiyorum ama kime güvenebileceğimi bilmiyorum mu diyorsunuz. O halde Umut Spot olarak size yardımcı olabilir, kısa süre içinde ihtiyacınıza cevap verebiliriz. Sıfır aldığınız ancak çeşitli sebeplerden dolayı elden çıkarmak istediğiniz sıfır led televizyon için bizden fiyat alabilir, istediğiniz gün nakit satabilirsiniz. Arkadaşlarımız satmak istediğiniz televizyonun markasına ve modeline göre fiyat veriyor, fiyatta anlaştıktan sonra adresinizden satın alıyor.

Spot televizyon alanlar ile sıfır televizyon alanlar aynı yerdir. Spotçu ya da ikinci elci dediğimiz bizim gibi pek çok firma bu tür ürünlerinizi satın alır. Önemli olan güvenilir, işini ve piyasayı iyi bilen bir firmayı tercih etmektir. Ekibimizin bu konuda size en iyi hizmeti sunacağınızdan hiç şüphe etmeyin. Ürününüzü nasıl satacağınız ne ödeme şeklimizle ilgili detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Televizyon Satmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçerek satacağınız ürünün marka ve model bilgilerini söylemeniz yeterlidir. Ekibimiz kısa süre içinde size dönüş yapacak fiyat teklifimizi iletecektir. Fiyat konusunda karşılıklı anlaşma sağlanması sonrası istediğiniz gün ekibimiz adresinizden satın alacaktır.

Yani yapmanız gereken bizi aramak ve cihazla ilgili bilgiler vermektir. Gerisi ekibimiz tarafından halledilecek ve siz evinizden çıkmadan, kısa sürede ürünü nakite çevirmiş olacaksınız. Burada önemli olan sıfır televizyon satışlarınızda ürünün kutusunun hiç açılmamış ve faturasının olmasıdır.

Televizyon Alanlar Fiyatı Neye Göre Belirler?

Sıfır led televizyon alanlar için önemli olan televizyonunuzun markası ve modelidir. Samsung, Lg, Toshiba, Sony, Philips, Panasonic, Vestel, Beko, Arçelik gibi bilinen markaların ürünleri daha çabuk satıldığı için sizden alırken de yüksek fiyatlara alıyoruz. Satacağınız ürünün 4K, Smart, Ultra Hd, Android Tv, kendinden uydu gibi teknolojik özelliklerinin olması da fiyatı attırır. Çünkü müşterilerimiz sıfır led televizyon alırken bu tür detaylara dikkat ederler.

Değinmek istediğimiz bir diğer detayda sıfır televizyon satmak istiyorum diyen müşterilerimizin bunu yanlış ifade etmesinden kaynaklanıyor. Kısa süre de olsa kullanılmış, paketi açılmış, kurulumu sizin tarafınızdan veya servis tarafından yapılmış olan televizyonlar sıfır televizyon değildir. Bunlar ikinci el led televizyon olarak satın alınır ve arada fiyat farkı olur. Tabi ki çok kısa süre kullanılmış televizyon ile uzun süre kullanılmış olan arasında fiyat farkı olur ancak sıfır ile de aynı fiyata alınmaz.

Televizyonunuzun ekranında kararma, çizgi, gölge, ölü piksel gibi kusurların olmaması gerekir. Aksi takdirde alım yapmamız maalesef mümkün değildir. Kumandasının olması, ayağının yerinde veya muhafaza ettiğiniz bir yerde olması da önemli detaydır. Elden çıkarmanız gereken sıfır led televizyon için bizi haftanın 7 günü çekinmeden arayabilir sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-08-05T21:45:15+03:0010 Ocak 2019|0 Yorum

Yorum Yap