Beyaz eşya grubu içerisinde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, kurutma makinesi, klima, derin dondurucu, mini buzdolabı gibi ürünler girmektedir. Elinizde bu ürünlerden bir veya birkaçı bulunuyor ve bunları spot olarak yani sıfır ambalaj şeklinde satmak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz. Müşterilerimiz sıfır olarak aldıkları beyaz eşya için belli bir süre sonra bir alıcı aramakta aynı gün içinde elden çıkarma mecburiyetine girmektedirler. Gerek nakit ihtiyacı gerekse ihtiyaç fazlalığı gibi sebeplerden dolayı eşyalarını satmak isteyen müşterilerimize aynı gün içinde ulaşıyoruz.

Her ne kadar istemesek de evliliğin, nişanın eşiğinden dönen ancak bunun için hazırlık yapmış sıfır beyaz eşya almış olan müşterilerimizin ellerinde hiç kullanılmamış, paketi dahi açılmamış eşyalar bulunabiliyor. Bu eşyaları satmak için bizlere ulaştıkları andan itibaren kendilerine eşyalarının model numaralarını ve markalarını soruyor, modelleri inceleyerek bir değerlendirme yapıyor ve mümkün olan en yüksek fiyatı teklif ediyoruz. Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde ise aynı gün içinde eşyaları adresinden nakit ödemesini yaparak satın alıyoruz.

Alım sırasında nakliye ve taşıma gibi işlemlerde kendi aracımız ve elemanlarımızı kullandığımız için sizlerden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Arçelik, Beko, Vestel, Profilo, Siemens, Bosch, Altus, Rega, Ariston, İndesit gibi markaların sıfır beyaz eşya çeşitleri hızlı şekilde satılmaktadır.

Sizler de sıfır veya spot buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, kurutma makinesi, fırın, bulaşık makinesi, mini fırın, derin dondurucu satacağınız zaman bizleri arayabilirsiniz. Sizlere en doğru fiyatları veriyor ve hızlı şekilde alım yapıyoruz.

 

Bizi Takip Edin
2017-07-25T08:44:26+03:0021 Temmuz 2017|4 Yorum

4 Comments

 1. Arzu Aksu 21 Ocak 2024 - 06:04

  Henüz bugün satın aldık sağlık sorunlarından dolayı satmak zorundayım hiç ambalajı açılmamış hatta mağazada duruyor2 tane Bosch gri leke tutmayan buzdolabı no frodt allta difrizi , , 2 tane beyaz çamaşır makinesi 9 kiloluk çok özelli olan bve hiçsessiz çalışan , 1 tanede bulaşık makinası sepeti üstte olan çhepsi ideal çok tercih edilen model ve markadır benimdd çamaşır ve buzdolabım Bosch yıllardır kullanıyorum bir kere arıza vermedi Maşallâh Sübhanallah. İlgilenirseniz telefon numaram 0 530 072 44 17 Saygılar.

 2. Arzu Aksu 21 Ocak 2024 - 06:05

  Sağlık sorunlarından dolayı satmak istiyorum.

 3. admin 21 Ocak 2024 - 15:51

  Merhaba Arzu hanım

 4. admin 21 Ocak 2024 - 15:51

  Arkadaşlarımız size dönüş yapacaklar

Yorum Yap