İkinci El Led Televizyon Alanlar

İkinci El Led Televizyon Alanlar

Televizyon kavramı günümüzde çok değişik boyutlara ulaştı. Günümüzde ise Led televizyon alım satımı hızlandı. Yeni çıkan modeller insanı sürekli almaya itmekte, bu da eski televizyonu satmak anlamına gelmektedir.

İkinci el led televizyon alanlar olarak sizden eski cihazınızı satın alabiliriz. İkinci televizyon satmak istiyorum diyen her müşterimize titiz bir şekilde hizmet veriyor, hızlı alım yapıyoruz. Nasıl alım yapabileceğinizi, nasıl fiyat teklifi alabileceğinizi anlatmak istiyoruz. İsterseniz ana başlıklar ile hemen başlayalım.

İKİNCİ EL LED TELEVİZYON NASIL SATILIR?

Yapmanız gereken tek şey cihazın markasını ve model numarasını bize whatsapp (0533 493 33 90) ya da email (umutspot@gmail.com) yolu ile bildirmektir. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda ekibimiz size hemen dönüş yapacak, fiyat teklifimizi iletecektir.

Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün adresinize gelerek ürünü satın alıyoruz. Alımlarımızı nakit yapıyor, mümkün olan en yüksek fiyatı teklif ediyoruz.

TEKLİF ETTİĞİMİZ FİYATI NEYE GÖRE BELİRLİYORUZ?

Led televizyon alanlar için önemli olan, fiyatı etkileyen belli başlı kriterler vardır. Size fiyat vereceğimiz zaman bunlara dikkat eder, bu şekilde belirleyeme yaparız. Bu kriterleri de alt başlıklar halinde sıralamak istiyoruz ki daha iyi ve net anlaşılsın.

  1. Ekran Boyutu : İkinci el televizyon alan yerler için ilk kriter ekranın büyük olup olmadığıdır. Ekran ne kadar büyükse teklif edeceğimiz rakam da o derece yükselir. Toplumumuzda büyük ekran cihazlar daha çok talep edilmektedir. Dolayısıyla 50 inch, 55 inch ve 65 inch modeller daha yüksek fiyattan alınmaktadır.
  2. Markası           : Televizyonun markası da çok önemlidir. Bilinen, tüketiciler tarafından güven duyulan Samsung, Lg, Toshiba, Panasonic, Toshiba, Sony, Philips gibi markaların ürünleri çok daha yüksek fiyattan alınmaktadır.
  3. Teknolojik Özellikler : Son zamanlarda ikinci el led televizyon satışımızda dikkat çeken talepler olmaya başladı. Müşterilerimiz smart, 4K, Netflix, yüksek çözünürlük, lazer kumanda gibi detaylara daha fazla önem vermeye başladı. Özellikle internet üzerinden film ve video izleme modası smart cihaz alımlarımızı daha cazip hale getirdi.

ÖDEME NASIL YAPILMAKTADIR?

İkinci el led televizyon alacağımız zaman ödemeyi nakit yapıyoruz. İsteyen müşterilerimize eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz. Sizin talebinize kalmış. Alımlarımızı İstanbul’un her noktasından yapabiliriz. Tabi bunun için alacağımız ürün, kat edeceğimiz mesafeye değmelidir.

İkinci el led televizyon alanlar için bizi tercih etmeniz halinde istediğiniz gün satış yapabilirsiniz. İşinin ehli, profesyonel, piyasa bilgisi yüksek arkadaşlarımız size en kısa sürede, en hızlı hizmeti verecektir. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

 

Bizi Takip Edin
2021-01-28T15:50:43+03:0024 Ocak 2016|0 Yorum

Yorum Yap