Küçükyalı Eski Eşya Alanlar

Küçükyalı Eski Eşya Alanlar

Küçükyalı eski eşya alanlar için bizimle iletişime geçebilir, eşyalarınızı yüksek fiyattan, değerinde satabilirsiniz. Aile büyüklerinizden kalan ya da satın aldığınız, kullanmak istemediğiniz eşyalarınız için bizi arayabilirsiniz.

Son zamanlarda herkes için fazlalık eşyaların nasıl değerlendirileceği konusu problem olmaya başladı. Oysa doğru ve güvenilir bir firma ile çalışarak bu sorun hemen çözülebilir. Bu konuda bizi tercih edebilir, hiç çekinmeden güvenebilirsiniz.

Daha önce herhangi bir eski eşya satmadıysanız satış sürecini, nasıl hizmet verdiğimizi ve fiyatlandırma aşamalarını detaylı şekilde anlatalım. Böylece hem daha bilinçli hareket edebilir, hem de kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Eski Eşya Nasıl Satılır?

Maltepe ilçesinin neresinde olursanız olun size cadde cadde, sokak sokak hizmet verebiliriz. Ancak sizin de bize yardımcı olabileceğiniz noktalar bulunuyor. Nasıl mı? Eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek.

0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına fotoğrafları göndererek kısa süre içinde bilgi almamızı sağlayabilirsiniz. Böylece eşyalarınız ön izlemeden geçirilir, alıp alamayacağımız konusunda size bilgi verilir.

Eğer bizim alabileceğimiz türden eski eşya ise fiyat teklifimizi sunabiliriz. Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün Küçükyalı semtinden nakit alım yapılır. İşte bu kadar basit. Sadece bir kaç fotoğraf göndererek hemen sonuç alabilirsiniz.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Eski eşya derken klasik tarzda ürünlerden de bahsediyoruz. Oymalı koltuk takımı, el halısı, gümüş eşya, eski obje, plak, deri koltuk, saat, varaklı mobilya, Metebronz, Fatih Kıral, Mudo Concept gibi eşyalarınızı satın alabiliyoruz.

Bunlar alabildiğimiz eşyalar içinden sadece bir kaç örnek. Siz de takdir edersiniz ki alımı yapabildiğimiz her eşyayı buraya yazabilmemiz, sığdırabilmemiz mümkün değil. Şimdilik fikir vermesi açısından bazılarını sıraladık.

Fiyat Teklifi Neye Göre Verilir?

İstanbul Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası farkı gözetmeden alım yapıyor, her eşyanın fiyatlandırmasını farklı kriterlere göre yapıyoruz. Ancak ne tür eşya alırsak alalım dikkat ettiğimiz ana faktörler şunlardır;

  1. Temiz olması
  2. Sağlam olması
  3. Satılabilir durumda olması

Çok yıpranmış, deforme olmuş, artık kimsenin alıp kullanmak istemeyeceği türden ürünleri maalesef biz de alamıyoruz. Küçükyalı eski eşya alanlar olarak bu detaylara dikkat etmeye gayret ediyoruz.

Sizin de elden çıkarmak istediğiniz ürünleriniz varsa bize fotoğraflarını göndererek fikir alabilirsiniz. Haftanın 7 günü bizi arayabilir, sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2020-12-02T08:43:08+03:002 Aralık 2020|0 Yorum

Yorum Yap