Kayışdağı Spotçu

Kayışdağı Spotçu

Kayışdağı spotçu ya da ikinci el eşya alanlar için bir arama halindeyseniz muhtemelen bir veya birden fazla eşyanızı satmayı düşünüyorsunuz. O halde doğru yerdesiniz diyebiliriz. Çünkü Umut Spot olarak yıllardır tüm İstanbul genelinde müşterilerimize hizmet veriyor, eşyalarınızı belirli kriterlere göre nakit satın alıyoruz.

Spotçu ne gibi eşyalar alır, spot eşya nedir, ikinci el eşya fiyatları neye göre belirlenir bunlardan bahsedecek, merak ettiğiniz konulara açıklık getireceğiz. İnsanların eşyalarını satın alırken sohbet etme şansımız oluyor ve kendilerinden hep aynı soruları duyuyoruz. Dolayısıyla merak ettiğiniz detaylara hakimiz. Şimdi bunları cevaplama ve neden bizi seçmenizi istediğimizi anlatma zamanı. İşte başlıyoruz.

Kayışdağı İkinci El Eşya Alanlar

Ataşehir ilçesinin en yoğun bölgelerinden biri olan Kayışdağı semti, Yeditepe Üniversitesini de sınırları içinde bulundurur. Bu da öğrenci nüfusunun yoğun olduğu bir bölgeye dönüşmesine sebep olmuştur. Öğrenci, bekar, tek yaşayan insan demek 2.el eşya alım satım işlerinin fazla olması demek.

Kayışdağı 2.el eşya alanlar olarak bizi arayarak eşyalarımı satmak istiyorum diyen herkese mümkün olan en kaliteli hizmeti veriyoruz. Eşyalarınız için fiyat teklifi veriyor, anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün adresinizden nakit satın alıyoruz. Peki nasıl? Hemen anlatalım

2.El Eşya Nasıl Satılır, Ne Yapmalısınız?

  • 0533 493 33 90 numaralı telefon numaramızın whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterli.
  • Ekspertiz ekibimiz gerekli incelemeleri yaptıktan sonra size dönüş yapacak alım yapıp yapamayacağımızı bildirecektir.
  • Eğer eşyalarınız bizim alabileceğimiz türde ve durumda ise fiyat teklifimizi iletiyor, karşılıklı anlaşma sağlanması halinde istediğiniz ün nakit satın alıyoruz.
  • Eşyalarınız ne kadar temiz, sağlam ve sorunsuzsa bizden o kadar yüksek fiyat teklifi alırsınız. Özellikle ikinci el beyaz eşya alım satım işlemlerinde sorunsuz, problemsiz, yeniye yakın ürünler tercih edilmektedir.

Yapmanız gereken eşyaların fotoğraflarını gönderip gerisini bize bırakmaktır. Fark ettiğiniz gibi Kayışdağı spot eşya satışınız için spotçu spotçu gezmenize gerek kalmadan, oturduğunuz yerden kolaylıkla satış yapabiliyorsunuz.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Kayışdağı spot eşya alımında satılabilir pek çok eşyayı tercih edebiliyoruz. Bizim için önemli olan sizden aldığımız eşyaları satıp satamayacağımızdır. Temiz, sağlam, bir başkasının satın almak isteyebileceği ürünleri neden almayalım değil mi?

2.el beyaz eşya, buzdolabı, klima, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, mobilya, koltuk, ofis mobilyası, deri koltuk, plak, gümüş, el halısı gibi pek çok eşyayı alıyoruz. Eşyalarımı spotçu alır mı, ne fiyat verir, eşyalarım para eder mi diye düşünmeyin. Whatsapp hattımıza fotoğraflarını gönderin hemen dönüş yapalım.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Kayışdağı spotçu için yaptığınız internet aramasında bizi tercih ederseniz nakliye, taşıma ve yükleme işlemleri için zahmet çekmez, ücret ödemezsiniz. Umut Spot olarak ödeme konusunda da müşterilerimizi üzmüyor, anlaştığımız rakamdan satın alıyoruz. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilir, ne tür eşyalar satın aldığımızı görebilir, fiyat sorabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-10-20T23:12:51+03:0020 Ekim 2021|0 Yorum

Yorum Yap