İkinci el eşya alanlar, Kartal bölgesinde de size en hızlı şekilde hizmet vererek eşyalarınızı adresinizden alır, ödemesini nakit olarak yaparlar. Taşınma, yenileme, ev birleştirme gibi pek çok sebepten dolayı eşyalarını elden çıkarmak isteyen müşterilerimiz bizleri arayarak eşyalarını fiyatlandırmamızı isteyebilir, uygun görmesi halinde sadece bir kaç saat içinde adresinden teslim almamızı isteyebilir. Yapmanız gereken tek şey bizlere eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizdir. İsterseniz detaylara yazımızın devamında geçelim.

Kartal ikinci elciler zamandan tasarruf etmek ve eşyalarınızın alım süresini kısaltmak için fiyatlandırma işlemini fotoğraf üzerinden yapmayı tercih edebilir. Bu sayede çok kısa süre içinde fotoğrafları değerlendirerek size dönüş yapıp fiyat verebilir. İstanbul trafiğinden kurtulmak, zamandan tasarruf etmek ve iş gücü yükünü hafifletmek için whatsapp veya email üzerinden fotoğraf göndermeniz çok faydalı olacaktır.

Kartal ikinci el eşya alan yerler eşyalarınızın temizliğine, sağlamlığına ve satılabilir olmasına yani modeline dikkat ederler. Yeniye yakın olan, hızlı satılabilecek eşyalarınızı daha yüksek fiyattan alırlar. İkinci el beyaz eşya, koltuk takımı, mobilya, L koltuk, yatak odası, yemek odası, masa sandalye, baza yatak, el halısı, buzdolabı, çamaşır makinesi, plak, pikap, piyano, klasik mobilya, eski eşya, sevr, heykel, obje, cam eşya, bahü, resim tablo gibi eşyalarınız ilgi alanımıza giren, ticaretini yaptığımız belli başlı ürünlerdir.

Kartal ikinci el eşya alanlar size tüm hafta boyunca mesai saatlerinde hizmet vermektedir. Nakliye veya taşıma gibi işlemlerin tamamını karşılayan firmamız sizlere hiçbir zahmet vermeden en güzel hizmeti verecektir.

İkinci el eşya alanlar

İkinci el eşya alanlar

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:15:33+03:0022 Mart 2018|0 Yorum

Yorum Yap