Kadıköy 2. ikinci el eşya alan yerler için firmamızla iletişime geçerek kullanmadığınız eşyalarınızı bize satabilirsiniz. Eşyalarımı nakite çevirmek istiyorum, Kadıköy den ikinci el eşya nasıl satılır, Kadıköy 2.el eşya alanlar nerede en çok sorulan sorular olduğu için cevaplarını vermek istedik. İstanbul’un en hareketli, en yoğun ilçelerinden biri olan Kadıköy bölgesine her gün yoğun şekilde hizmet veriyoruz. Kimi yenilemek, kimi taşınma, kimi ev birleştirme sebebi ile eşyalarını elden çıkarmak istemektedir. Bizim için sebebi değil satmak istediğiniz eşyalarınız önemlidir.

Kadıköy ikinci el eşya alanlar olarak elimizden gelen en hızlı ve kaliteli hizmeti sağlıyoruz. Kimi müşterimizin evine, ofisine giderek fiyat veriyor, kiminin eşyasını fotoğraflar üzerinden fiyatlandırıyoruz. Bu tamamen sizin tercihinize ve eşyalarınızın türüne bağlı. Daha detaylı bilgiyi aşağıda maddeler halinde vereceğiz. Amacımız bizi tercih etmenizi sağlamak ve bunun nedenlerini açıklamak.

Kadikoy-2.-ikinci-El-Esya-Alan-Firmalar

Kadıköy ikinci el eşya alan yerler

Kadıköy’den 2. El Eşya Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

Bizi arayarak ne satmak istediğinizi söylemeniz yeterli. Ekibimiz size nasıl hizmet vermesi gerektiği konusunda son derece bilinçlidir. Satacağınız ürünün modeline ve türüne göre Kadıköy ilçesindeki adresinize gelerek yerinde fiyatlandırma yapabiliriz. Peki fiyat teklifi almak için ne yapmalısınız?

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterli
  • Arkadaşlarımız size hemen olumlu veya olumsuz dönüş yaparak bilgi verecektir.
  • Alabileceğimiz eşyalarınız için kısa sürede fiyat teklifimizi iletiyor, anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün alıyoruz.
  • Üstelik size zahmet vermeden, nakliye ve taşıma ücreti almadan

Kadıköy 2. ikinci el eşya alan yerler için bizi tercih ederek sorun yaşamadan eşya satmanız mümkün. Firmamız 20 yıldan fazladır spot eşya işiyle ilgilendiği için size arzu ettiğiniz sorunsuz hizmeti sağlayabilecektir.

Neden Fotoğraf İstiyoruz?

Müşterilerimizin pek çoğu eşyalarını evlerine veya iş yerlerine giderek yerinde görmemizi istiyor. Ancak bu çoğu zaman mümkün olmuyor. Çünkü malum İstanbul trafiğinde bir yerden bir yere gitmek adeta çileye dönmüş durumda. Biz de bu yoğunluğa girmemek ve çok daha fazla insana hizmet verebilmek adına önden fotoğraf istiyor, fiyat teklifi veriyor, anlaşma sağlanması halinde eşyaları yerinde görmeye gidiyoruz.

Hiç istemesek de bazı müşterilerimiz işin kolaycılığına kaçtığımızı düşünüyor ama hiç de öyle olmadığına emin olabilirsiniz. Günde 2.el eşya sarmak istiyorum diyen onlarca insanla görüşüyoruz. Sizce hepsinin evine tek tek gidebilir miyiz 🙂

Ne Tür İkinci El Eşya Alıyoruz?

Arızalı olmaması, yıpranmamış olması kaydıyla pek çok eşyanızı satın alabiliriz. İkinci el beyaz eşya, kurutma makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, koltuk takımı, L koltuk, masa sandalye, klima, televizyon, yatak odası, ofis mobilyası, bahçe mobilyası deri koltuk ilk aklımıza gelenler

Eski eşya, antika eşya, tablo, hat yazısı, heykel, obje, varaklı mobilya, oymalı mobilya, gümüş obje, Hereke halısı, Ladik halısı, İpek halı Kervan Mobilya gibi eşyalar da ilgimizi çekmektedir. Dikkat ederseniz bu saydıklarımız antika eşya kadar olmasa da hala değerini koruyan klasik eşyalardır. Uzman ekspertiz ekibimiz bu tür eşyalar için de en doğru fiyat teklifini verecektir. Sizin satmak istediğiniz eşyanız saydıklarımızdan farklı olabilir. Yine de bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Nakliye ve Ödeme

Son olarak en çok sorulan konuya değinmek istedik. Kadıköy 2. ikinci el eşya alan yerler olarak eşyalarınızı alırken nakliye kısmını biz hallediyoruz. Taşıma, yükleme, sarma gibi işlemler de bize ait. Kendi aracını ve elemanlarını kullanan firmamız size zahmet vermeden alım yapmaktadır. Bize ne kadar fazla eşya satarsanız satın, eviniz kaçıncı katta olursa olsun sorun etmiyor, kısa sürede eşyalarınızı nakliye aracımıza yüklüyoruz. Erenköy, Suadiye, Caddebostan, Sahrayıcedit, Kozyatağı, Fenerbahçe gibi önemli semtleri olan ilçenin neresinde olursanız olun fark etmez.

Gelelim ödeme aşamasına. Ödeme ise sizin isteğinize göre yapılır. İster nakit, ister havale, ister eft ile ödeme yapabiliriz. Önce paranızı öder, siz onay verdikten sonra eşyalarınızın alımını yapmaya başlarız. Böylece son dakika kötü sürprizlerle karşılaşmaz, gereksiz pazarlıklarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bizi haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2023-11-21T00:03:15+03:0022 Mart 2018|0 Yorum

Yorum Yap