İkinci el televizyon alanlar olarak 2. el televizyon satmak istiyorum diyen herkese aralıksız hizmet veriyoruz. Televizyonum için televizyon satmak istiyorum, televizyonum için fiyat teklifi almak istiyorum, televizyonumu nakite çevirmek istiyorum gibi talepleriniz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gelişen ve yenilenen teknolojilerle donatılan cihazlar hepimizin iştahını kabartıp sahip olma isteğimizi tetiklemektedir. Media Markt, Trendyol, Teknosa, Hepsiburada, N11 gibi teknoloji mağazalarının yansıra bayiilerde de ardı arkasına yeni kampanyalar sunuluyor. Reklamlar, markalar ve modeller bizi almaya teşvik ederken kullandığınız eski cihazı ne yapacağınız konusunda fikriniz nedir?

İkinci el televizyon alanlar olarak bu aşamada biz devreye giriyor ve televizyon satmak istiyorum diyen herkese hizmet veriyoruz. Ekip olarak yıllardır bu işi yapıyor, 2.el televizyon alım satım ile ilgileniyoruz. Dolayısıyla size en doğru ve en yüksek fiyat teklifini verebilecek bilgiye, donanıma sahibiz. İsterseniz televizyonumu nakite çevirmek istiyorum diyen birinin nasıl bir yol izlemesi gerektiğinden bahsedelim.

İkinci el televizyon alanlar

İkinci el televizyon alanlar

2. İkinci El Televizyon Nasıl Satılır?

Bir şeye nasıl başlarsanız öyle gider deriz ya en başından güvenilir, işini iyi yapan bir firma tercih ederseniz sonu da güzel biter. Spot televizyon veya ikinci el televizyon satacağınız zaman 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Satacağınız cihazın markasını, modelini söylemeniz yeterli. Örneğin Samsung 65 Au 7500 model cihazımı satmak istiyorum diyebilirsiniz. Cihazınızın model bilgisi kutunun, faturanın veya arkasındaki barkodun üzerinde yazar. Ekibimiz bu bilgiler ışığında size hemen fiyat teklifimizi sunacaktır.

Teklifimizi kabul etmeniz durumunda istediğiniz gün adresinizden alınacaktır. Anlattığımız süreç boyunca siz sadece bizimle iletişime geçmiş ve istediğimiz bilgileri vermiş olacaksınız. Hiç bir zahmete katlanmanıza gerek yok. İlk aşamayı anlattıktan sonra biraz detaya girelim ve ikinci el televizyon fiyatları nasıl belirlenir bunu anlatalım.

İkinci El Televizyon Neye Göre Fiyatlandırılır?

İkinci el televizyon alanlar olarak cihaz satın alırken belli başlı kriterlere dikkat ediyor, fiyatı bu kriterlere göre belirliyoruz. Elbette sağlam, kaliteli olan ürünleri alıyoruz ama fiyatı artıran farklı faktörler de devreye giriyor.

  • Sağlam olmasına
  • Markasına
  • Modeline
  • Teknolojik özelliklerine
  • Ekran boyutuna
  • Garanti süresine bakarak fiyat verilir.

Yukarıda saydığımız kriterler dikkate alınır ve spot televizyon fiyatları buna göre belirlenir. Görüntüsünde problem olan, ölü piksel, gölge, kararma çizgi gibi sorunları olan ürünleri direkt eliyoruz. Garanti süresi dolmamış, kısa süre önce alınmış, kutusu, faturası olan cihazlar da yüksek fiyat teklifi ile alınır.

En önemli unsurlardan biri de markadır. Samsung, Lg, Sony, Philips, Panasonic, Toshiba, Arçelik, Vestel gibi bilinen markaların cihazları diğerlerine göre elbette daha iyi rakama alınır. Çünkü ikinci el televizyon almak istiyorum diyen bir kullanıcı bu markalara daha çok güvenmektedir.

Ülkemizde insanlar ihtiyaç duymasalar bile büyük ekran televizyon kullanmayı daha çok seviyorlar. 49 inch, 50 inch, 55 inch, 65 inch cihazlar daha fazla talep görmektedir. Dolayısıyla büyük ekran televizyon alım satım fiyatları da yüksek oluyor.

Oled televizyon, Qled veya Led televizyon çok farklı aydınlatma teknolojilerine sahiptir. Qled ve Oled daha sonra geliştirildiği için daha yüksek görüntü kalitesi sunar. Bu cihazlar arasındaki farkları öğrenmek isterseniz tıklayabilirsiniz.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılır?

İkinci el televizyon alanlar için bizi tercih ederseniz satış sürecinin hiçbir aşamasında problem yaşamadan, anlaştığımız fiyattan, istediğiniz zaman satış yapabilirsiniz. Müşterilerimizden ikinci el televizyon ile beraber klima, beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi eşyalar da almaktayız. Her türlü elektronik eşyanın fiyatlandırmasını yapabilecek bilgi ve tecrübeye sahibiz.

Nakliye ve satın alma kısmı ise firmamız tarafından kendi araçlarımızla ve nakit olarak yapılmaktadır. Bizi ikinci el televizyon satmak için istediğiniz zaman arayabilir isterseniz Sahibinden.com sitesi üzerinden satış mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2023-07-23T15:52:15+03:0027 Aralık 2019|0 Yorum

Yorum Yap