İkinci El Televizyon Alanlar

İkinci El Televizyon Alanlar

Herkes ihtiyacına göre bir televizyon seçer ve satın alır. Ancak zamanla kullanım alışkanlıkları değişir, yeni ihtiyaçlar doğar. Bu da sıfır televizyon almanızı gerektirir. Peki eskisini ne yapacaksınız? İkinci el televizyon alanlar bu konuda size yardımcı olabilir. Nasıl mı?

Anlatmak istediğimiz de tam olarak bu, yani yazımızın amacı. Nasıl fiyat alabileceğinizi, nasıl satış yapabileceğinizi tek tek madde madde anlatacağız. Böylelikle hem kulaktan dolma bilgileri silmiş hem de bizi tercih etmenizi sağlamaya çalışacağız. İsterseniz vakit kaybetmeden hemen başlayalım.

İKİNCİ EL TELEVİZYON SATMAK İÇİN NE YAPMALISINIZ?

  • Hiç gözünüzde büyüteceğiniz, size zorluk çıkaracak bir süreç değil. Elden çıkarmak istediğiniz ürünün markasını ve modelini arkadaşlarımızla paylaşmanız yeterli. Bir örnekle yardımcı olalım. Samsung televizyon satmak istiyorum demek yerine Samsung MU 9000 satıyorum demenizi rica ediyoruz.
  • Arkadaşlarımız satacağınız ürünün özelliklerini ve piyasasını bildiği için size hemen geri dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir.
  • Fiyat konusunda karşılıklı anlaşma sağlanması halinde ise istediğiniz gün adresinizden alım yapılacaktır.
  • Satacağınız ürün sıfır televizyon da olabilir. Bunun için de marka ve model belirtmeniz yeterlidir.

FİYATI ETKİLEYEN FAKTÖRLER NELERDİR?

  • Size teklif edeceğimiz rakamı etkileyen en önemli faktör ürünün markasıdır. Samsung, Lg, Philips, Panasonic, Arçelik, Sony, Toshiba, Vestel gibi bilinen ve tercih edilen markalar daha yüksek fiyatlardan alınır.
  • Ekran boyutu da en önemli detaylardan biridir. 55 inch, 60 inch ve 65 inch en çok tercih edilen ekranlardır. Bunlar hem büyük hem de teknolojik olarak gelişmiş ürünlerdir. Genelde dokunmatik kumandası olan, smart ve 4K özelliği olan bu modeller en gelişmiş modellerdir.
  • İkinci el televizyon alanlar için en önemli şey ise sorunsuz, problemsiz televizyonlar almaktır. Ekranında ölü piksel, kararma, çizgi, sararma gibi kusurlarının olmaması gerekir. Kumandasının olması, ayağının olması da önemli diyebileceğimiz detaylardır.
  • Sıfır televizyon alanlar için en önemli şey ise ürünün faturasının olması ve kutusunun açılmamış olmasıdır. Aksi taktirde ürün ikinci el olarak değerlendirilecektir. Servis kurulumu yapılmış, kutusu açılmış bir ürün sıfır, paketi açılmamış gibi olmaz.

ÖDEME VE ÜRÜNÜ TESLİM ALMA

Televizyon alacağımız zaman adresinize gelerek yerinden satın alıyoruz. Bazı müşterilerimiz ürünü kendi araçları ile de getirebilmektedir. Fişe takarak bazı özelliklerini deneyerek, inceleyip satın alıyor, ödemeyi nakit yapıyoruz.

Bizi haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilir, sıfır veya ikinci el televizyon satabilirsiniz. En kaliteli hizmeti, en kısa sürede almak isterseniz size bir telefon kadar yakınız.