İkinci El Ofis Eşyası Alanlar

İkinci El Ofis Eşyası Alanlar

İkinci el ofis mobilyası daha çok dönemsel olarak rağbet gören bir eşya grubudur. Ticari hayatına son vermek isteyen veya daha önce son veren eşya sahipleri bizimle iletişime geçerek hemen satış yapabilmektedir. Sizin de böyle bir niyetiniz, düşünceniz varsa 2. İkinci el ofis eşyası alanlar için ekibimizi tercih ederek güven içinde, değerinde satış yapabilirsiniz.

Yıllardır bu işle uğraştığımız için müşterilerimizin nasıl bir hizmet talep ettiğini, neleri öğrenmek istediğini çok iyi biliyoruz. Ofis eşyası satmak istiyorum, ofis mobilyası kim alır, nasıl satılır gibi sorularınızın cevaplarını ve daha fazlasını yazımızda bulabileceksiniz. Eşyanızın nasıl taşınacağını, fiyat teklifi aşamalarını ve diğer detayları tek tek anlatacağız. İsterseniz ana başlıklar halinde ilerleyelim ki daha kolay anlaşılsın. Hemen başlıyoruz.

İKİNCİ EL OFİS MOBİLYASI NASIL SATILIR?

0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp yoluyla veya umutspot@gmail.com mail adresimize mail yoluyla eşyaların fotoğraflarını göndermenizi istiyoruz. Bu sayede zaman kaybetmeden çok kısa sürede değerlendirme yapabiliyoruz.

Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra ekibimiz size olumlu veya olumsuz olarak geri dönüş yapıyor. Olumlu olan, yani alabileceğimiz eşyalar için hemen fiyat teklifimizi iletiyoruz. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün adresinizden alım yapılıyor. Yani İstanbul trafiğinde zaman kaybetmemek ve ilk incelemeyi hemen yapabilmek için bir kaç fotoğraf göndermeniz yeterli. Gerisi çorap söküğü gibi gelecek.

2.EL OFİS MOBİLYASI NEYE GÖRE FİYATLANDIRILIR?

İkinci el ofis eşyası alırken dikkat ettiğimiz ilk husus temiz ve kullanılabilir olmasıdır. Bazı eşya sahipleri ileride kullanırım, belki birine lazım olur mantığı ile eşyalarını depolara hapsetmektedir. Bu da eşyanın zamanla deforme olup çürümesine ve değerinin kaybolmasına neden olmaktadır. Bu hale gelen eşyaları satamayacağımız için alımını yapmamız da mümkün değildir.

2.el ofis mobilyası fiyatları ürünün temiz, sağlam ve satılabilir modele sahip olmasına göre belirlenir. İkinci el Bürotime, Nurus, Koleksiyon, Bürosit marka ürünlerin mobilyaları çok daha yüksek fiyattan alınıp satılmaktadır.

2. İkinci El Ofis Mobilyası Alanlar

2. İkinci El Ofis Mobilyası Alanlar

NE TÜR OFİS EŞYALARI ALIYORUZ?

Bir ofis içinde ne varsa alabiliyoruz. Buna ikinci el beyaz eşya da dahil, 2. el mobilya da. İkinci el makam takımı, deri koltuk, chester koltuk, bekleme koltuğu, patron koltuğu, sekreter takımı, banko bunlardan bazılarıdır. 2. ikinci el ofis mobilyası alanlar için model, renk, temizlik gibi detaylar önemlidir. Kırık, yırtık, solma, deforme gibi kusurları olan eşyaların alımını yapmamız maalesef mümkün değildir.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi buzdolabı, bulaşık makinesi, klima, çamaşır makinesi, televizyon gibi eşyalarınızı da alabiliyoruz. Yeter ki satabileceğimize inanacağımız sorunsuz ürünler olsun. Spot beyaz eşya alırken de sorunsuz olmasına, temiz durumda olmasına, marka ve modeline önem veririz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIR?

Google veya farklı bir arama motoru üzerinden ofis mobilyası satmak istiyorum araması yaptığınızda pek çok firma göreceksiniz. 2. ikinci el ofis eşyası alanlar olarak bizi seçmeniz halinde eşyalarınızın nakliyesini, taşımasını kendi ekibimizle yapıyoruz. Arkadaşlarımız gereken eşyaları söküp araca yüklüyor. Size zahmet vermeden tüm işlemler bitmiş oluyor.

Ödeme konusunda da müşterilerimizi üzmüyor, nakit ödeme yapıyoruz. Eft veya havale isteyen müşterilerimize de istedikleri gibi ödeme yapabiliyoruz. Bizi istediğiniz her gün arayabilir, sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir, herhangi bir gün ikinci el ofis mobilyası satabilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin
2021-05-04T12:29:46+03:0022 Mart 2016|0 Yorum

Yorum Yap