Televizyon teknolojisi sürekli ilerlemekte, yeni modeller birbiri ardına raflardaki yerini almaktadır. İnsanlar da yeni modellere sahip olmak istemekte, bunun için yüksek bedeller ödemektedir.

Peki eski televizyonu ne yapacaksınız? Ekibimiz ikinci el televizyon alanlar olarak size hizmet vermekte, nakit satın almaktadır. Bunun nasıl yaptığımızı size aşama aşama, madde madde izah edeceğiz.

Pek çok müşterimiz satış yapacağı zaman fiyat odaklı düşünmektedir. Haklı bir düşünce olsa da güvenilir bir esnafla çalışmak da çok önemlidir. Güven unsurunu neden ön plana çıkardığımızı ilerleyen satırlardaki açıklamalarla daha iyi anlayacaksınız.

İKİNCİ EL TELEVİZYON NASIL SATILIR?

Sizden istediğimiz tek şey satacağınız cihazın markasını ve modelini söylemek, fiyat teklifi almaktır. Teklif ettiğimiz fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapılacaktır.

Satacağınız cihazın fotoğraflarını bize whatsapp (0533 493 33 90) veya email (umutspot@gmail.com) ile gönderirseniz faydalı olacaktır. En azından cihazın kasası, genel görüntüsü hakkında bilgi sahibi olabiliriz.

FİYAT TEKLİFİNİ NEYE GÖRE VERİYORUZ?

İkinci el televizyon alımı için bazı kriterlere göre alım yapıyoruz. Bunlar ekran büyüklüğü, görüntü kalitesi, smart, 4K, wi-fi gibi pek çok detayı göz önüne alıyoruz. Bunlar bizden alım yaparken müşterilerimizin en çok istedikleri özelliklerdir.

Samsung, Lg, Toshiba, Panasonic, Sony, Philips gibi markaların ürünleri çok daha yüksek fiyattan alınmaktadır. Bu markaların ürünleri son derece gelişmiş teknolojiler içerir. Ayrıca dış görüntü bakımından da son derece şıktır.

Sorunlu olan bir cihazı almamız mümkün değildir. Mesela görüntüsünde gölge, kararma, ölü piksel, çizgi gibi kusurların olması alım yapmamızı engeller. Led veya Qled televizyonlar elektronik cihaz olduğu için tamir ettirip satmamız söz konusu değil. Bu madde yeteri kadar anlatıldı sanırız. Şimdi diğer aşamaya geçelim isterseniz.

TESLİM ALMA VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

İkinci el televizyon alanlar olarak ödemelerimizi nakit yapıyoruz. İsteyen müşterilerimiz için eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz. Bizim için kendi kazancımız kadar sizin memnuniyetiniz de önemlidir.

Teslim alma noktasına da değinelim. Fiyat konusunda anlaştığımız ürünü adresinizden kendi aracımız ve elemanlarımızla satın alıyoruz. Dolayısıyla siz hiçbir zahmet çekmeden, uğraşmadan satış yapabiliyorsunuz. Ekibimiz haftanın 7 günü size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

 

Bizi Takip Edin
2020-04-04T22:57:22+03:003 Nisan 2016|0 Yorum

Yorum Yap