Eski eşya ve ikinci el eşya alımı için tüm İstanbul bölgesine hizmet veren firmamız eşyalarınızı adresinizden alıp, nakit ödemesini yapmaktadır. Hizmet ağı son derece geniş olan, Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı yapmadan hizmet veren firmamız, Güngören ikinci el eşya alımı için de sizlere hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir. Amacımız, nasıl ikinci el eşya veya sıfır eşya satabileceğinizi detaylı şekilde anlatmak ve neden bizi tercih etmeniz gerektiğinden bahsetmektir.

İkinci el sandalye alanlar

İkinci el sandalye alanlar

Eski eşya satacağınız zaman fotoğraflarını çekerek bize whatsapp veya email ile göndermeniz yeterlidir. Arkadaşlarımız gönderdiğiniz eşya fotoğraflarını inceledikten sonra bir kaç dakika içinde geri dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir. Fiyat konusunda karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra, ekibimiz istediğiniz gün ve saatte Güngören bölgesindeki adresinize gelecek ve çok kısa süre içinde alım işlemlerini yapacaktır. Bu sırada kendi nakliye aracımızı ve elemanlarımızı kullanacağımız için sizden en ufak bir ücret talep edilmeyecektir.

Güngören ikinci el eşya alanlar için eşyalarınızın temizliği, modeli, markası ve satılabilir olması önemlidir. Çok yıpranmış, adeta hurda haline gelmiş eşyalarınız için alım yapmamız maalesef mümkün olmamaktadır. Çünkü sizden aldığımız ikinci el eşya, dükkanımızda satışa sunulacağı için, bir başkasının tercih edebileceği bir eşya olması gerekmektedir. Eşyanızın temizliği ve satılabilirliği size vereceğimiz fiyatı da artıracaktır.

Güven ve hızlı hizmetin esas olduğu eski eşya satışında yüksek fiyat kadar eşyalarınızı satacağınız esnafı da dikkate almanızı tavsiye ederiz. Güngören bölgesine haftanın 7 günü aktif olarak hizmet veren arkadaşlarımız, sizin için de en kaliteli ve doğru hizmeti verecektir. Bizi hiç tereddüt etmeden arayabilir, eşyalarınız için hızlı şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli hizmet için size bir telefon kadar yakınız.

İkinci el eşya alanar

İkinci el eşya alanar

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:14:55+03:003 Aralık 2018|0 Yorum

Yorum Yap