ikinci el led televizyon alanlar

İkinci el led televizyon alanlar

Güngören bölgesinden ikinci el eşya satmak için güvenilir bir esnaf arayan müşterilerimize istedikleri hizmeti, tam da istedikleri zamanda sunuyoruz. Yazımızı sizinle paylaşmamızın sebebi iş sürecimizi, nasıl alım yaptığımızı, fiyatlandırmayı neye göre yaptığımızı ve nakliye gibi işlemler hakkında detaylı bilgi vermektir.

İkinci El Eşya Fiyatını Neye Göre Belirliyoruz?

Güngören ilçesinden ikinci el eşya satmak isteyen ve bizimle iletişime geçen müşterilerimizden eşyalarının fotoğraflarını göndermelerini rica ediyor, gelen eşya fotoğraflarını inceledikten sonra ürünleri modeline, markasına, temizliğine ve satılabilirliğine göre fiyatlandırıyoruz. Çok yıpranmış, pas, kir içinde kalmış ürünleri, satmakta zorlandığımız için sizden alamıyoruz. Bizim için önemli olan ve fiyatı artıran etken ürünün hızlı satılabilen bir ürün olmasıdır.

Ne Tür İkinci El Eşya Alıyoruz?

Güngören ikinci el eşya alanlar genelde beyaz eşya, koltuk takımı, mobilya, elektronik eşya, klima, led televizyon, yatak odası, yemek odası, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, eski eşya, klasik mobilya, el halısı, oymalı mobilya, ofis mobilyası, deri koltuk, Metebronz, Fatih Kıral, gümüş eşya, eski obje gibi eşyalarınızı ve saymayı unuttuğumuz eşyalarınızın çok daha fazlasını almaktadır.

Ürünlerinizin fotoğraflarını whatsapp veya email ile bize göndererek hızlı fiyat alabilir, istediğiniz tarihte nakit satabilirsiniz. Güngören bölgesinde bizimle çalışmanız halinde zamanında ve kaliteli hizmet alacağınızdan, eşyalarınızı güven içinde satabileceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Alım yapacağımız zaman kendi aracımız ve elemanlarımızla adresinize geliyor, sizden hiçbir ücret talep etmeden, zahmet vermeden, elinizi dahi sürdürmeden eşyalarınızı nakit teslim alıyoruz.

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:14:45+03:007 Şubat 2019|0 Yorum

Yorum Yap