Darıca İkinci El Eşya Alanlar

Darıca İkinci El Eşya Alanlar

Elden çıkarmak istediğiniz sıfır veya ikinci el eşya için bizi hemen arayabilirsiniz. Ekibimiz her bölgeye hizmet verdiği için İstanbul ilçeleri arasında olmasa da Darıca bölgesine de hizmet veriyoruz. Ne yapmanız gerektiğini, eşyalarınızı nasıl satabileceğinizi ve Darıca ikinci el eşya alanlar ile ilgili detaylı bilgileri vereceğiz.

Eşyalarını satmak isteyen müşterilerimizin sebepleri birbirinden farklı olabilmektedir. Kimisi tayini çıktığı için, kimi ev değiştirdiği için, kimi eşyalarını yenilemek istediği için satış yapmak istemektedir. Sebebi ne olursa olsun bizden en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Bizim amacımız sizi kullanmadığınız eşyalardan kurtarmaktır. Bu eşyalar sıfır yani hiç kullanılmamış olabileceği gibi belirli bir süre kullanılmış da olabilir. Bazı kriterlere göre değerlendirme yaptıktan sonra size fiyat teklifimizi sunuyoruz. Hiç merak etmeyin gerekli detayları, fiyatlandırma yöntemlerimizi, nakliye ve ödeme koşullarını tüm detayları ile anlatacağız.

İKİNCİ EL EŞYA NASIL SATILIR?

Eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek kısa sürede fiyat teklifi alabilirsiniz. Whatsapp veya email ile bunu kısa sürede yapabilirsiniz. Arkadaşlarımız gelen fotoğrafları inceledikten sonra size hemen geri dönüş yapacak, fiyat teklifimizi iletecektir.

Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün Darıca ilçesinden alım yapılacaktır. Fotoğraf göndermeniz bu sürecin en kritik kısmıdır. Böylece eşyalarınız için çok kısa sürede fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sizden ricamız eşyalarınızın fotoğraflarda görünmeyen kusurları varsa bunları da ayrıca belirtmenizdir. Aksi halde teklif ettiğimiz fiyattan indirim talep edebilir veya alım yapmaktan vazgeçebiliriz.

NE TÜR EŞYALAR ALIYORUZ?

Darıca ikinci el eşya alanlar için önemli olan temiz, sağlam ve sorunsuz ürünler almaktır. İkinci el olduğu için eşyalarınızdaki ufak tefek problemleri gözardı ediyoruz. Ancak yanık, yırtık, arıza, deformasyon gibi kusurları olan eşyaları alamıyoruz.

İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, koltuk takımı, yatak odası, deri koltuk, ofis mobilyası, klasik mobilya gibi pek çok eşyanızı alabiliyoruz. El halısı, gümüş eşya, obje, plak, hat yazısı, antika, saat gibi eşyalar da ilgi alanımıza giren eşyalardır.

Sizin satmak istediğiniz ürün bunların dışında kalan bir şey de olabilir. Yine de bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

NAKLİYE VE ÖDEME KOŞULLARI

Eşyalarınızın Darıca ilçesinden alınması, yüklenmesi, taşınması hepsi bizim sorumluluğumuzdadır. Sizden en ufak bir ücret talep edilmez. Ödeme ise nakit olarak yapılırken eft veya havale isteyen müşterilerimize istedikleri gibi ödeme yapabiliriz.

Bizi istediğiniz zaman arayarak eski eşya satışı yapabilirsiniz. Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz.

 

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:14:24+03:0016 Mart 2020|0 Yorum

Yorum Yap