Caddebostan 2. ikinci el eşya alanlar ile iletişime geçerek kullanmadığınız eşyalarınızı satmak mı istiyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. 2.el eşya nasıl satılır, ikinci el eşya satış süreci nasıl ilerler, spotçular ne tür eşyalar alır bunları tek tek anlatacak size en doğru bilgileri vereceğiz. Amacımız insanların en doğru bilgileri almasını ve eşyalarını en iyi fiyattan satmasını sağlamaktır.

2. ikinci el eşya alan yerler olarak Kadıköy ilçelerinin tamamına aynı gün içinde hizmet götürebiliyoruz. Kozyatağı, Acıbadem, Sahrayıcedid, Kızıltoprak, Koşuyolu, Fikirtepe, Hasanpaşa, Göztepe, Erenköy, Suadiye, Feneryolu, Fenerbahçe, Çiftehavuzlar, Ethem Efendi, Bostancı, Merdivenköy, Ziverbey gibi tüm bölgeleri tarıyoruz. Bizimle iletişime geçerek eşyalarımı satmak istiyorum diyen herkesle titizlikle ilgileniyoruz. Şimdi bu işlemi nasıl yaptığımızı aşama aşama anlatacağız.

Caddebostan-2.-İkinci-El-Esya-Alanlar

Caddebostan 2. ikinci el eşya alanlar

İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

İkinci el eşya satmak için yapmanız gereken sadece bir kaç fotoğraf göndermektir. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp ile gönderirseniz arkadaşlarımız kısa süre içinde size dönüş yapacak, fiyat telifimizi iletecektir. Fiyat teklifimizi onaylamanız durumunda istediğiniz gün adresinizden 2.el eşya alımını yapıyoruz.

Gördüğünüz gibi yapmanız gereken bir kaç fotoğraf göndererek 2.el eşya fiyatları hakkında bilgi almak ve satıp satmama kararını vermektir. Satmak istediğiniz eşyalar için bizlere ulaştığınız andan itibaren en hızlı şekilde eşyalarınızı fiyatlandırıyor, mümkün olan en yüksek fiyat teklifini sunuyoruz.

Neden Fotoğraf Göndermenizi İstiyoruz?

Pek çok eşya sahibi eşyalarını satacağı zaman mutlaka Caddebostan semtindeki adreslerine gelerek yerinde görerek fiyat teklifi vermemizi istiyorlar. Ancak siz de biliyorsunuz ki İstanbul trafiğinde bir yerden bir yere gitmek adeta saatler sürüyor.

Caddebostan 2. ikinci el eşya alanlar olarak hem sizin zamanınızı almadan hem de biz zaman kaybetmeden nasıl hizmet verebiliriz? Bunun en basit ve hızlı yolu fotoğraf üzerinden ilk değerlendirme ve fiyat teklifi yapmaktır. Böylece eşyalarınızı alıp alamayacağımızı, alırsak da ne kadar nakit ödeme yapabileceğimizi hemen söyleyebiliyoruz.

Teklif Ettiğimiz Fiyat Satın Almaya Geldiğimizde Düşer Mi?

Buna kesinlikle düşmez veya evet düşer demek zor. Önemli olan satmak istediğiniz eşyaların bize fotoğraflarını gönderirken kusurları varsa bunları da söylemenizdir. Örneğin ev eşyası satmak istiyorum diyerek bize 2.el koltuk resimleri gönderdiniz. Koltuğunuzun yanık, yırtık, leke gibi kusurları varsa bunu bize detaylı şekilde söylemeniz gerekir. Aksi halde eşyanızı satın almaya geldiğimizde fiyat düşebilir veya alımdan vazgeçebiliriz.

Ya da 2.el beyaz eşya satmak istiyorum şeklinde bir talebiniz oldu ve fiyatları hakkında bilgi almak istediniz. Eğer satmak istediğiniz beyaz eşya veya eşyalar arızalı ise bunu b,ze mutlaka söylemeniz gerekir. Böylece hem biz sizin hem siz bizim vaktimizi almamış olursunuz.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Caddebostan 2. ikinci el eşya alanlar olarak satılabilir durumda olan temiz, sağlam pek çok eşyanızı satın alabiliyoruz. Bildiğiniz gibi 2.el dediğimiz zaman insanların aklına yüzlerce farklı ürün gelebiliyor. Elbette ki her eşyayı satın almamız mümkün değil. Firmamız branşı olan, satabileceği, ilgilenebildiği ürünleri almaktadır. Nedir bu ürünler şimdi bundan bahsedelim.

İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, masa sandalye, kurutma makinesi, mini fırın, baza yatak, elbise dolabı, bahçe mobilyası, ofis mobilyası, koltuk takımı, L koltuk, Mudo mobilya, Ikea mobilya, deri koltuk, el halısı, plak, gümüş obje gibi pek çok eşyanızı alabiliyoruz. Yukarıda belirttiğimi telefon numaramıza eşyalarınızın fotoğraflarını gönderdiğiniz zaman ekibimiz size olumlu olumsuz dönüş yapacaktır.

Eşyalarınız İçin Fiyat Teklifi Neye Göre Belirlenir?

Fiyat telifini nasıl alacağınızı anlattıktan sonra şimdi de bu fiyatı neye göre belirdiğimizi anlatalım. Mesela birbirinin benzeri veya tıpa tıp aynısı olan ürünlere farklı fiyat teklifleri verilmektedir. Bunun nedeni nedir, ikinci el eşya neye göre fiyatlandırılır, 2.el eşya fiyatları neye göre belirlenir bilmek ister misiniz? Şimdi bu konuyu da ele alalım.

  • Markasına : Özellikle ikinci el beyaz eşya alanlar ve mobilya alanlar için eşyalarınızın bilinen bir markasının olması önemlidir. Beyaz eşya için Arçelik, Beko, Siemens, Bosch, Samsung, Lg, Vestel, Altus, Profilo, Grundig mobilya alırken de İstikbal, Mudo, Bellona, Doğtaş, İdaş, Mondi gibi markalar değerli görülür.
  • Sağlam olmasına : Temiz, sağlam durumda olan 2.el eşya her zaman daha yüksek fiyattan satın alınır. Bir eşya ne kadar yeni model olursa olsun sağlam olmadığı müddetçe satın alınmaz. Özellikle 2.el beyaz eşya alırken arızalı olanları değil sağlam ve çalışır durumda olanlarını tercih ediyoruz.
  • Temiz olmasına : Temiz olmayan, kir pas içinde kalmış 2.el mobilya, beyaz eşya, koltuk gibi eşyalarınız pek rağbet görmemektedir. Mesela siz Caddebostan 2. ikinci el eşya alanlar dükkanına gittiğiniz zaman nasıl bir koltuk satın almak isterseniz? Temiz olan, kaliteli bir koltuk istersiniz değil mi? İşte biz de müşterilerimizden 2.el eşya alırken böyle ürünleri tercih ederiz.
  • Renk ve desenlerine : Renk ve desenleri çok aykırı olmayan, pastel renklerdeki ürünleri daha çok tercih ediliyoruz. Renklerde olduğu gibi desenlerde de genel kabul gören, göz yormayan desenlere sahip ürünleri tercih ediyoruz.

Eşyalarınızın Nakliyesi ve Ödemesi Nasıl Yapılmaktadır?

Eşyalarınızın nakliye ve taşıma işlemleri nasıl yapılacak bunu merak edip öğrenmek istediğinizi iyi biliyoruz. Eşyalarınızın taşıması, araca yüklenmesi ve diğer tüm işlemler ekibimiz tarafından ücretsiz şekilde yapılmakta hiçbir işlem için size zahmet verilmemektedir. Firmamız bu konuda çok hassas davranmakta, hiç bir müşterisini mağdur etmemektedir.

Caddebostan 2. ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmeniz durumunda arkadaşlarımız istediğiniz gün ve saatte adresinizde olacak, kısa sürede işlemleri tamamlayacaktır. Bu aşamada yapılacak her işlem ücretsizdir. Anlaştığımız rakamın ödemesi ise nakit, eft veya havale yoluyla yapılacak, fiyat düşürmek için canınızı sıkacak pazarlıklar yapılmayacaktır.

İstanbul ikinci el eşya alım satım işleri için tüm ilçelere hizmet sağlayan firmamız size de memnun kalacağınız şekilde hizmet verecektir. Güvenilir ve keyif alacağınız bir alışveriş için satın alma ekibimizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2024-04-19T23:24:51+03:0010 Kasım 2016|0 Yorum

Yorum Yap