Bebek 2. ikinci el eşya alanlar ile ilgili bilmek isteyeceğiniz her şeyi yazımız içinde bulabileceksiniz. İkinci el eşya nasıl satılır, eşyalarım için nasıl fiyat alabilirim, eşyalarımı nasıl nakite çevirebilirim gibi pek çok sorunuz cevaplarını bulacak. Kullanmadığınız, sizin için fazlalık halde olan eşyalarınızı saklamak, tutmak zorunda değilsiniz. Ekibimizle koordineli çalışarak kısa sürede fiyat teklifi alabilir, nakliye ücreti ödemeden satışa sunabilirsiniz.

İkinci el eşya alanlar olarak tüm İstanbul geneline hizmet verdiğimiz gibi Bebek semtinden de alım yapabiliyoruz. Daha önce herhangi bir eşyanızı satmadığınız için konuya uzak olabilir, ikinci el eşya alan yerler nasıl çalışır bilmek isteyebilirsiniz. Yazımızın amacı da tam olarak bu. Eşyalarımı satmak istiyorum diyen herkese en doğru bilgileri, en iyi hizmeti ulaştırmaya çalışıyoruz. Şimdi adım adım ana başlıklar halinde ilerleyelim.

Bebek-İkinci-El-Esya-Alanlar

Bebek 2. ikinci el eşya alanlar

Eşyalarınızı Neden Satmalısınız?

2.el eşya satmak son zamanlarda daha çok benimsendi. İnsanlar taşındıkları için veya yeni eşyalar satın aldıkları için eskilerden kurtulmak istiyorlar. İstemediğiniz eşyalarınızı kapının önüne veya caddedeki çöpün kenarına gelişigüzel şekilde bırakamazsınız. Ne yapabilirsiniz?

Bebek 2. ikinci el eşya alanlar olarak bu aşamada devreye giriyor, nakit ödeme ile satın eşyalarınızı satın alabiliyoruz. Böylelikle hem fazlalıklardan kurtuluyor hem de az veya çok bir tasarruf elde edebiliyorsunuz. Depolarınızda, çatı katlarınızda, evlerinizde, ofislerinizde, bahçelerinizde bekleyen eşyalarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eşyalarınız İçin Fiyat Teklifi Almak İçin Ne Yapmalısınız?

Fiyat teklifi alma konusunu pek çok müşterimiz kafasında büyütse de sadece bir kaç fotoğraf göndermeniz yeterli. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına satmak istediğiniz eşyaların fotoğraflarını gönderdiğinizde ekibimiz size olumlu olumsuz dönüş yapacaktır. Eşyalarınız bizim alabileceğimiz durumdaysa hemen fiyat teklifimizi iletiyor, anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün nakit satın alıyoruz.

Her Eşyayı Satın Alıyor Muyuz?

Bebek 2. ikinci el eşya alanlar olarak kullanılmış eşya alımı yaparken bazı kriterlere dikkat etmek zorundayız. 2.el eşya, kullanılmış eşya gibi kavramları kullandığınız zaman insanların aklına yüzlerce farklı örnek geliyor. Peki biz hangi eşyaları satın alıyoruz, bize ne satabilirsiniz?

2.el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, televizyon, koltuk takımı, L koltuk, baza yatak, masa sandalye, bahçe mobilyası, ofis mobilyası, el halısı, gümüş obje, deri koltuk, plak, gümüş gondol, gümüş tepsi gibi pek çok eşyayı sayabiliriz.

Sizin eşyalarınız yukarıda saydıklarımızdan biri olmayabilir. Biz de aldığımız tüm eşyaları buraya tek tek yazamayız. Onun için bize fotoğraflarını göndererek alıp alamayacağımızı öğrenebilir, yukarıda belirttiğimiz gibi fiyat teklifi alabilirsiniz.

2. El Eşya Alırken Fiyat Neye Göre Belirleniyor?

Fiyat belirlerken Bebek 2. ikinci el eşya alanlar nelere dikkat ediyor şimdi bundan bahsedeceğiz. Elden çıkarmak istediğiniz eşyalar sizin için kıymetli olabilir ama bizim için ticari değeri olup olmadığı önemlidir. Dolayısıyla bir başkasının sahip olmak isteyeceği, satın aldığı zaman işini görebilecek ürünleri tercih ediyoruz.

Özellikle ikinci el beyaz eşya, çamaşır makinesi, klima, televizyon, buzdolabı, kurutma makinesi gibi ürünleri alırken sorunsuz şekilde çalışmasına, sağlam olmasına dikkat ederiz. Arızalı beyaz eşya veya görüntüsünde sorun olan televizyon ekibimiz tarafından tercih edilmez. Şimdi şöyle bir bakalım ekibimiz neye göre fiyat belirliyor

  1. Eşyalarınızın temiz olmasına
  2. Sağlam olmasına
  3. Markasına
  4. Modeline
  5. Renklerine
  6. Teknik özelliklerine göre fiyat belirleriz.

El halısı alanlar için bizi tercih ederseniz halınızı hangi yöreye ait olduğuna, renklerine, desen ve dokumalarına göre fiyatlandırırız. Hereke halısı, Bünyan halısı, Ladik halısı, Türkmen halısı, Sivas Cezaevi halısı, İpek halı en çok satın aldığımız modellerdir.

Gümüş alanlar için ise satacağınız ürünün ağırlığı ve ayar numarası önemlidir. 800 ayar gümüş, 900 ayar gümüş ve 925 ayar gümüş objeleriniz yüksek fiyattan satın alınıyor. Gümüş tepsi, gümüş şekerlik, gümüş gondol, şamdan, gibi pek çok eşyanızı nakit satın alınır.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılır?

Eşyaların nakliyesi, demonte edilmesi, taşınıp araca yüklenmesi tamamen ekibimizin işidir. Size hiçbir nakliye ve taşıma bedeli kesilmez, zahmete sokulmaz. Ne kadar fazla eşya satarsanız satın alım yapabilecek ebatlarda nakliye aracımız mevcuttur. 2.el klima, elbise dolabı, Ikea mobilya, Mudo masa sandalye gibi eşyalarınız kısa sürede demonte edilmektedir.

Bebek 2. ikinci el eşya alanlar olarak ödeme konusunda da sizi üzmüyor, anlaştığımız rakam üzerinden nakit, eft veya havale yoluyla ödeme yapabiliyoruz. Fiyat düşürmek için eşyalarınıza kusur bulmuyor, bahaneler üretmiyoruz. Güvenle, keyfine vararak eşya satmak için firmamıza güvenebilirsiniz. Ekibimiz tüm İstanbul genelinde olduğu gibi Bebek semtine de titizlikle 2.el eşya alım hizmeti vermektedir.

Bizi Takip Edin
2023-08-06T20:52:02+03:0010 Kasım 2016|0 Yorum

Yorum Yap