Bursa Eski Eşya Alanlar

Bursa Eski Eşya Alanlar için bizimle iletişime geçerek eşyalarınızı zahmet çekmeden, güvenilir şekilde nakit satabilirsiniz. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzda her gün hizmetinizdeyiz.

Fazlalık eşya yükünden kurtulmak mı istiyorsunuz? Bursa eski eşya alan yerler ile iletişime geçmek, güvenilir bir firma ile çalışmak mı istiyorsunuz? Firmamız Umut Spot haftanın 7 günü Bursa sınırları içine, hangi ilçede, sokak veya mahallede olursanız olun hizmet vermektedir. Depolarda, çatı katlarında, ardiyelerde, garajlarda eşya depolamaya son verip bizimle iletişime geçin, çok kısa süre içinde adresinize gelip nakit alım yapalım. İsterseniz Bursa ikinci el eşya satışınızı nasıl yapacağınız konusunda detaylı bilgi verelim ki daha anlaşılır olsun.

Bursa Eski Eşya Satış Süreci Nasıl İşliyor?

  • Temiz, sağlam ve kullanılabilir durumda olan, bir başkasının tercih edebileceğini düşündüğünüz eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek bize göndererek çok kısa sürede fiyat alabilirsiniz. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına istediğiniz zaman fotoğraf gönderebilirsiniz.
  • Fotoğraf çekme şansınız yoksa arkadaşlarımızı adresinize davet ederek yerinde göstermek suretiyle de eski eşya fiyatı alabilirsiniz. Fotoğraf istememizin sebebi zaman tasarrufu sağlamak içindir.
  • Ne şekilde olursa olsun arkadaşlarımız eşyalarınız için fiyat teklifimizi çok kısa sürede ileteceklerdir. Kabul etmeniz yani fiyatta karşılıklı anlaşma sağlanması halinde adresinize gelecek olan ekibimiz nakit ödeme yapıp ürünlerinizi teslim alacaklardır.
  • Bursa sınırları içinde veya çevre ilçelerde, nerede olursanız olun aynı standartta hizmeti alabilir, eşyalarınızı nakliye, taşıma veya yükleme gibi maliyetlere katlanmadan, zahmet çekmeden elden çıkarabilirsiniz.

Eski Eşya Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Bursa eski eşya alanlar için önemli olan eşyalarınızın temizliği, yeniliği ve modelidir. Herkes tarafından tercih edilebilecek, temiz ve sağlam eşyalarınızı mümkün olan en yüksek fiyattan alıyoruz. Çok yıpranmış, arızalı, sorunlu ürünleri maalesef alamıyoruz. Firmamız Bursa spotçu veya ikinci el eşya alan yer şeklindeki ihtiyaçlarınıza da cevap verebilmekte, kullanılmamış, sıfır ürünlerinizin de alımını yapabilmektedir.

Ne Tür Eski Eşya Alıyoruz?

Son olarak da ne tür eşyalar aldığımızdan bahsedelim. Alabileceğimiz her eşyayı buraya yazabilmemiz mümkün olmasa da bazılarından örnekler vererek aklınızda bir fikir oluşmasını sağlayabiliriz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, beyaz eşya, koltuk takımı, yatak odası, klasik mobilya, eski eşya, el halısı, gümüş eşya, eski obje, deri koltuk, Rolex saat, makam takımı, ofis mobilyası, hat yazısı, Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya gibi eşyalarınızı nakit alıyoruz.

Bursa eski eşya alan yerler için firmamızı gönül rahatlığı ile seçebilir, güvenle bize satış yapabilirsiniz. Ekibimiz haftanın her günü alım yapabilmektedir. Alımlarımızı kendi nakliye aracımız ve ekibimizle yapıyor, sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilir, alımını yaptığımız ürünleri takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-08-09T00:07:44+03:001 Kasım 2018|0 Yorum

Yorum Yap