Anadolu Yakası, Avrupa Yakası farkı gözetmeksizin ikinci el eşya alımı yapan firmamız, talebiniz doğrultusunda istediğiniz gün ve saatte kapınıza kadar hizmet veriyor. Hizmet ağı çevre il ve ilçeleri de kapsayan firmamız, Kavacık bölgesinden de eski eşya alımı yapmaktadır. Pek çok müşterimizde gözlemlediğimiz bir konuda açıklama yapmak ve sizlere bilgi vermek istedik. Müşterilerimizin hemen hemen hepsi ikinci el eşya satmak istediğinde kime ve nasıl satacağını bilmediği için genelde ya yanlış kişilerle muhatap oluyor ya da bilgi sahibi olmadığı için sağa sola ürünlerini bedava dağıtıyor. Sizin için daha doğru olacağını düşündüğümüz satış süreci hakkında bilgileri maddeler halinde sıralayalım

  • Kavacık ikinci el eşya alan yerler temiz, sağlam ve satılabilir durumda olan eşyalarınızı satın alır.
  • Fiyat almak, eşyalarınızın ikinci el olarak değerini öğrenmek isterseniz whatsapp veya email ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize gönderebilirsiniz.
  • İnceleme yaptıktan sonra, arkadaşlarımız eşyalarınız için fiyat teklifini iletir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde ekibimiz sizin istediğiniz gün Kavacık ilçesindeki adresinize gelerek alım işlemlerini başlatır. İstediğiniz gün ve saatte alım yapabiliriz.
  • Kavacık veya başka bir bölgeden eski eşya alacağımız zaman,verdiğimiz hiçbir hizmet için sizden ücret talep etmiyoruz. Eşyalarınızı alsak da almasak da verdiğimiz hizmetin tamamı ücretsizdir.

Yazımızdan da anlayacağınız üzere evinizde veya iş yerinizde biriken, sizi bunaltan beyaz eşya, klima, led televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, koltuk takımı, yatak odası, yemek odası, el halısı, gümüş eşya, plak, tablo, resim, eski obje, kitap, Rolex saat gibi eşyalarınızı haftanın 7 günü Kavacık semtinden alıyoruz.

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:14:58+03:002 Kasım 2018|0 Yorum

Yorum Yap