Belli bir süre kullandığınız, artık elden çıkarma vaktinin geldiği ikinci el eşya veya eşyalar için bizi arayabilirsiniz. İstanbul sınırları içine hatta belirli ürünler için çevre illere dahi hizmet verebilen firmamız Tuzla bölgesi için de tüm hafta boyu hizmet vermektedir. Firmamız açıklayıcı olacağına inandığı bu yazısı ile size eşyalarınızı nasıl satacağınızı, nasıl fiyat alacağınızı ve eski eşya satış sürecini kısaca anlatacak

Tuzla ikinci el eşya alanlar bölgeden gelen taleplere göre hareket ederler. Örneğin bizi arayıp bir iki parça ikinci el eşya satmak istediğini belirten müşterilerimizden ürünlerinin fotoğraflarını istiyorken, fazla adetli eşya satmak isteyen müşterilerimizin ise adreslerine giderek yerinde inceleme yapıyor, fiyatı ürünleri görerek veriyoruz. Bunun sebebi ise İstanbul trafiği ve maliyettir. Fotoğraf göndermeniz hem sizin hem de bizim açımızdan önemli bir zaman tasarrufu sağlayacak, eşyalarınızı çok daha kısa sürede almamıza yardımcı olacaktır.

Eşyalarınız için size teklif ettiğimiz fiyatı onaylamanız durumunda arkadaşlarımız adresinize gelerek alım işlemlerini başlatacak ve nakliye, taşıma, yükleme gibi işlemler için ücret talep etmeyecektir. Tuzla eski eşya satışınız sırasında size en özenli ve kaliteli hizmet sunulacak, zahmet verilmeyecektir. İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, klasik eşya, koltuk takımı, yatak odası, sıfır eşya, ofis mobilyası, deri koltuk, chester, el halısı, gümüş eşya eski obje gibi pek çok eşyanın alımını yapıyoruz.

Eşyalarınızın nasıl elden çıkaracağınızı düşünmeyin. Bizi arayın, hemen harekete geçelim. Fiyat verelim, kısa sürede Tuzla ilçesindeki adresinizden nakit alalım.

İkinci el koltuk alanlar

İkinci el koltuk alanlar

eşya alanlar tuzla beyaz eşya alanlar

Terimi kaldır: tuzla beyaz eşya alanlar tu

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:14:59+03:001 Kasım 2018|0 Yorum

Yorum Yap