Bakırköy 2. ikinci el eşya alanlar nerededir, satış yapabilmek için ne yapmak lazım, fiyat teklifi almanın yolları nelerdir gibi pek çok sorunuzun cevabını bu yazımızda bulabileceksiniz. Bakırköy ilçesi yaklaşık 30 km² lik bir alanda yer almaktadır. Ataköy 1. kısım mahallesi, Ataköy 2-5-6. kısım mahallesi, Ataköy 3-4-11. kısım, Ataköy 7-8-9-10. kısım mahalleleri, Basınköy mahallesi, Cevizlik mahallesi, Kartaltepe mahallesi, Osmaniye mahallesi, Sakızağacı mahallesi, Şenlikköy mahallesi, Yenimahalle, Yeşilköy mahallesi, Yeşilyurt mahallesi, Zeytinlik mahallesi, Zuhuratbaba mahallesi olmak üzere 15 mahalleden oluşmaktadır.

Yukarıda saydığımız mahalleri her gün daha fazla göç almaya başlayan ilçenin nüfusu yaklaşık 230 bindir. Fazla nüfus demek gittikçe artan talepler, ihtiyaçlar demektir. Bu ihtiyaçlar listesinden ikinci el eşya alanlar olarak biz de nasibimizi alıyoruz elbette. Bölge halkı eksiklerini satın almak adına spotçular çarşısını aşındırırken fazlalık eşyalarını elden çıkarmak için de bir yerlere ihtiyaç duyarlar. En büyük sorun kimi arayacakları, eşyaları için kimden, nasıl fiyat alacaklarıdır. Bu aşamadan Umut Spot olarak biz devreye giriyor, titiz, hızlı ve kaliteli şekilde hizmet veriyoruz.

Amacımız insanların eşyalarını değerinde satmalarına yardımcı olmaktır. Bakırköy 2. ikinci el eşya alanlar için kapı kapı dolaşmanıza gerek kalmadan, sadece bir kaç adımda eşyalarınız için fiyat teklifi alıp satış yapabilirsiniz. Süreci baştan sona, adım adım, anlayabileceğiniz sadelikte anlatacağız.

Bakırkoy-2.-İkinci-El-Esya-Alanlar

Bakırköy ikinci el eşya alan yerler, Bakırköy ikinci el beyaz alan yerler

Bakırköy 2. İkinci El Eşya İçin Nasıl Fiyat Alabilirim?

Nasıl fiyat alabileceğiniz konusu en çok merak ettiğiniz aşamadır. Çünkü insanlar bu noktada fazla zahmet çekmek istemedikleri gibi satıp satmama konusunda da hemen karar vermek istemiyorlar. Mesela eşyanız için siz 1000 tl düşündünüz ancak spotçu olan firma 500 tl fiyat teklifi verdi. Hemen satmak veya karar vermek zorunda değilsiniz. Bu konuda kendinizi mecbur hissetmemelisiniz. Peki eşyanızın değeri nedir, kaça alınır?

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına satmayı düşündüğünüz, fiyatını merak ettiğiniz ürünlerin fotoğraflarını gönderebilirsiniz.
  • Arkadaşlarımız gelen fotoğrafları inceledikten sonra size dönüş yaparak bilgi verecektir.
  • Eğer eşyalarınız almak isteyeceğimiz türde ve durumda ise fiyat teklifimizi sunacağız. Alamayacağımız eşyalar olması halinde ise teşekkür edeceğiz.
  • Teklif ettiğimiz fiyat sizin için de uygunsa müsait olduğunuz gün ve saatte ekibimiz adresinizde olacak, ödemesini yaparak eşyalarınızı satın alacaktır.

Müşterilerimizden neden fotoğraf göndermelerini istiyoruz? Siz de biliyorsunuz ki İstanbul trafiğinde bir yerden bir yere gitmek saatlerinizi almaktadır. Gün içinde 2.el eşya satmak istiyorum diyen onlarca kişinin bizi aradığını düşünürseniz her birinin evine gitmemiz mümkün değildir. Dolayısıyla süreci hızlandırmak, size hemen fiyat teklifi vermek için eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi istiyoruz. Bazı müşterilerimiz fotoğraf göndermek istemediği gibi eşyaları mutlaka yerinde görmemizi bekliyorlarsa da trafik sebebiyle bu pek mümkün olmuyor.

Bakırköy 2. İkinci El Eşya Alanlar Eşyalarınızı Neden Almak İstemez?

Eşyalarınızın neden alınmak istenmediğini de yeri gelmişken açıklamak istiyoruz. Siz de biliyorsunuz ki biz bu işin ticaretini yapıyor, dolayısıyla satabileceğimiz ürünleri alıyoruz. Hangi ve nasıl ürünleri almıyoruz? Çok yıpranmış, kimseye satamayacağımız, modeli çok eski olan ürünleri maalesef almak istemiyoruz.

Bakırköy 2. ikinci el eşya alanlar bazen de stoklarında çok fazla biriken eşyaları satın almak istemeyebilir. Belirli dönemlerde bazı eşyalar hızlı satılırken bazıları çok bekleyebiliyor. Örneğin yaz aylarında ikinci el buzdolabı çok hızlı satılırken kış ayların 2.el televizyon satışı hızlı olabiliyor. Ancak elimizde bu eşyalar çok birikir, satılmazsa yenilerini satın almak istemeyebiliyoruz.

Eşyalarınıza Neye Göre Yüksek Fiyat Teklifi Verilir?

2. el eşyalarınıza neye göre fiyat verdiğimiz de çok merak ediliyor. Sizin için çok değerli, kıymetli olan bir eşyanın neden satın alınmadığını öğrenmek ister misiniz? Bildiğiniz gibi biz bu işin ticaretini yapıyor, kazanç sağlamaya gayret ediyoruz. Dolayısıyla eşyanızın maddi bir karşılığı olabilecek bir eşya olması gerekiyor.

İsterseniz ikinci el eşya alanlar için hangi eşyalar değerlidir, beyaz eşya mı daha yüksek fiyattan alınır yoksa mobilya mı aşamasını cevaplamadan önce eşyalarınızı değerlendirme kriterlerimizi sıralayalım

  • Temiz olmasına
  • Sağlam olmasına
  • Bilinen bir markanın ürünü olmasına
  • Modeline
  • Teknik özelliklerinin iyi olup olmamasına (Özellikle beyaz eşya, televizyon, klima, elektronik eşya gibi ürünler için geçerli)
  • Renk ve desenlerine bakılır.

2.el eşya alanlar için olmazsa olmaz olan ilk şart eşyanızın temiz olmasıdır. Ne kadar yeni model olursa olsun temiz olmadığı sürece satın alınmaz. Düşünsenize sıfıra yakın kondisyonda olan Mudo chester koltuk satmak istiyorsunuz ama ürünün her yeri lekeler ve deformasyonlar içinde. Siz olsanız almak ister misiniz? Elbette istemezsiniz. İşte bizden 2.el eşya almak isteyen kişiler de mağazamıza geldiklerinde temiz eşyalar almak isterler.

2.el beyaz eşya alanlar Arçelik, Siemens, Bosch, Vestel, Beko, Altus, Profilo, Regal gibi bilinen markaların ürünlerini yüksek fiyattan satın alınır. Pas, kir, leke gibi kalıcı sorunları olan beyaz eşyalar da pek satın alınmaz. Beyaz eşya konusunda oldukça titiz olan Umut Spot size satacağı eşyaları da dezenfekte edip temizlemektedir.

İlginizi çekebilir; Beyaz eşyalar nasıl temizlenir?

Samsung, Lg, Sony, Philips, Toshiba, Panasonic gibi markaların televizyonları da yüksek fiyat teklifi alır. Elbette ürünün ekranının sağlam olması, görüntüsünün sorunsuz olması ve ekran büyüklüğü de önemlidir. Özellikle 140 ekran (55 inch) 165 ekran (65 inch) büyük ekranlı cihazlar daha çok rağbet görmektedir. 4K, UHD, Netflix, YouTube, dahili uydu gibi özellikler de fiyatı oldukça yukarı çekebilmektedir.

Bakırköy 2. İkinci El Eşya Nakliyesi Nasıl Yapılıyor?

2.el eşya nakliyesi müşterilerimizin en çok çekindiği, hiç uğraşmak istemedikleri bir aşamadır. Çünkü zor, zahmetli ve külfetlidir. Bakırköy 2. ikinci el eşya alanlar için firmamız Umut Spot ‘u tercih etmeniz halinde tüm nakliye ve taşıma işlemlerini bize aittir. Demonte edilmesi gereken sürgülü elbise dolabı, klima, televizyon, masa sandalye, baza yatak, ofis mobilyası gibi ürünlerin sökülmesi de ekibimize aittir. Bu işlemler için gerekli olan tüm alet edevata sahibiz.

Eşyalarınız tek tek veya toplu olarak satın alınabilmekte, getireceğimiz nakliye aracı da buna göre olmaktadır. İsterseniz bir veya birkaç parça beyaz eşya satın isterseniz 2.el koltuk takımı, bahçe mobilyası veya ofis takımı satın. Eşyalarım çok fazla acaba getirecekleri araca sığar mı ya da benim eşyalarım para eder mi diye düşünmeyin bizimle iletişime geçin gerisini ekibimize bırakın.

Bize Hangi Eşyaları Satabilirsiniz?

Hangi eşyaları satabileceğinizi bilirseniz devamında da daha bilinçli hareket edebilirsiniz. 2.el eşya deyince aklınıza birbirinden farklı sektörden yüzlerce, binlerce eşya gelebilir. Siz de takdir edersiniz ki her eşyayı satın alamayız. Peki bize ne satabilirsiniz? Satabileceğimize inandığımız her eşyaya talip olsak da asıl branşımız olan ürünlerin neler olduğu ile ilgili örnekler verelim.

2.el beyaz eşya, koltuk takımı, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, fırın, kurutma makinesi, masa sandalye, baza yatak, elbise dolabı, sürgülü dolap gibi pek çok eşyanızı alabiliriz. Farklı marka ve modelde olan ürünleriniz durumlarına göre fiyatlandırılacaktır.

Bir de klasik eşya grubuna giren, antika eşya olmasa da hala değerini koruyan eşyalarınızı da bize satabilirsiniz. El halısı, gümüş gondol, gümüş şekerlik, Hereke halısı, Ladik halısı, ipek halı, klasik mobilya, deri berjer, Rolex saat, eski tablo gibi eşyalarınızı da uzman ekspertiz ekibimizle değerlendiriyoruz.

Özellikle gümüş eşya alımı konusunda oldukça iddialı olan ekibimiz size en doğru ve adil fiyat teklifini sunacaktır. Gerçek gümüş eşyalarınızı ayar numarasına, ağırlığına göre fiyatlandırıyor, anlaşma sağlanması halinde Bakırköy ilçesinin her yerinden nakit alıyoruz.

İlginizi çekebilir; Gümüş nasıl satılır? Nasıl bozdurulur?

Umut Spot olarak Bakırköy 2. ikinci el eşya alanlar ile ilgili bildiğimiz tüm detayları size aktardık. Umarız eşyalarınızı elden çıkaracağınız zaman bizi tercih eder, doğru fiyat teklifi alırsınız. Arkadaşlarımız haftanın 7 günü tüm İstanbul genelinde aralıksız hizmet vermektedir.

Bizi Takip Edin
2023-10-13T23:34:39+03:0028 Haziran 2017|0 Yorum

Yorum Yap