Avrupa Yakası İkinci El Eşya Alanlar

Avrupa Yakası İkinci El Eşya Alanlar

Avrupa Yakası İstanbul nüfusunun Anadolu Yakasına göre daha yoğun olan bölgesidir. Toplam 24 adet ilçesi bulunan Avrupa Yakası Türkiye’nin bir çok ilinden çok daha kalabalıktır. Böyle kalabalık ve hareketli bir nüfusa sahip olmasından dolayı 2.el eşya alım satım piyasası da çok hareketlidir. İnsanlar taşınma, yenileme, değiştirme, takas, evlenme, vefat gibi pek çok sebepten dolayı eşyalarını satmak isteyebiliyor.

2.el eşya satmak istiyorum diyen insanların neden satmak istediklerinden çok ne satmak istedikleri ile ilgileniyor, satabileceğimiz ürünler olması halinde hemen talip oluyoruz. Peki siz herhangi bir eşyanızı sattınız mı? Daha önce herhangi bir Avrupa Yakası spot eşya alan yer ile görüştünüz mü? Cevabınız hayırsa muhtemelen güvenilir bir firma arayışı içindesiniz ve eşyalarınızı sorun yaşamadan, yüksek fiyattan satmak istiyorsunuz.

O halde yılların tecrübesini size aktaralım ve 2.el eşya nasıl satılır, kime satılır, hangi aşamalardan geçilir, nakliye taşıma nasıl olur bunlardan bahsedelim. Amacımız size en doğru bilgileri vermek ve eşyalarımı kime satabilirim düşüncesinden sizi kurtarmak. Umut Spot ekibi olarak süreci adım adım, aşama aşama anlatacağız.

2.El Eşya Nasıl Satılır, Nereden Başlamalı?

Diyelim ki bir eşyanızı satmak zorundasınız veya satmayı düşünüyorsunuz ve ikinci el eşya piyasasında bir değeri olup olmadığınız öğrenmek istiyorsunuz. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyaların fotoğraflarını göndermeniz yeterli.

Ekibimiz hemen gelen fotoğrafları inceliyor ve size çok kısa süre içinde geri dönüş yapıp maddi değeri hakkında bilgi veriyor. Eğer alınabilecek bir ürün ise fiyat teklifimizi sunuyoruz. Teklifimizi kabul etmeniz halinde anlaşma sağlanmış demektir. Ekibimiz sizin belirleyeceğiniz gün ve tarihte adresinizden nakit ödemesini yaparak alım yapacaktır.

Hangi Bölgelere Hizmet Veriyoruz?

Bakırköy, Beşiktaş, Sarıyer, Bahçelievler, Beylikdüzü, Bakırköy, Şişli, Beyoğlu, Avcılar, Bağcılar, Arnavutköy, Başakşehir, Bahçelievler, Çatalca, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Güngören, Küçükçekmece, Silivri, Zeytinburnu ilçelerinin tamamına hizmet veriyoruz. Bu sadece Avrupa Yakası için olan kısımdır. Aynı şekilde Anadolu Yakası ilçelerine de hizmet veriyoruz.

İstanbul ilçeleri arasında olmasa da Gebze, Darıca gibi ilçelerden gelen talepleri de değerlendiriyoruz. Eşyalarımı elden çıkarmak istiyorum diyen herkes bizim hizmet alanımıza girdiği için elimizden geldiği kadar sizi memnun etmeye gayret ediyoruz.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

İstanbul çok eski ve köklü bir metropol olduğu için eski eşya satmak isteyen müşterilerimiz çok farklı eşyalar için bizi arayabiliyor. Ancak siz de anlayış göstereceksiniz ki her ürünü satın almamız, herkese olumu cevap vermemiz mümkün değil. 2.el eşya alanlar için önemli olan satabileceği ürünler almaktır.

2.el beyaz eşya, klasik mobilya, koltuk takımı, televizyon, klima, bahçe mobilyası, ofis mobilyası, gümüş, plak, pikap, deri koltuk, obje, saat gibi ürünleri sayabiliriz. Bunlar ilk aklımıza gelen türlerdir ki sizin satmak istediğiniz eşya daha farklı bir tür olabilir. Fotoğraflarını bizimle paylaşarak alıp alamayacağımızı kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Firmamız Avrupa Yakası ikinci el eşya alımı esnasında kendi araçlarını ve ekibini kullanmakta, sizden hiçbir ücret talep etmemektedir. Demonte edilmesi gereken klima, elbise dolabı, şifonyer, masa sandalye, baza, koltuk gibi ürünler de dahil olmak üzere tüm işlemler hızlıca halledilir. Bu esnada sizden yardım talep edilmezken duvarlarınıza, zemininize zarar vermeden son derece hızlı hareket edilir.

Ödeme ise eşyaların alımı sırasında nakit, eft veya havale ile tamamen sizin tercihiniz doğrultusunda yapılmaktadır. Avrupa Yakası ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde güven sorunu yaşamadan, yüksek fiyattan kolayca eski eşya satabileceksiniz. Detaylı bilgi için bizi arayabilir, ikinci el eşya almak istiyorum derseniz Sahibinden.com sitesindeki sanal mağazamızı ziyaret ederek satışta olan eşyalarımıza göz atabilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin
2021-09-11T00:03:37+03:005 Nisan 2016|0 Yorum

Yorum Yap