Ataşehir 2. ikinci el eşya alanlar için bizimle iletişime geçerek fazlalık eşyalarınızı nakite çevirebilirsiniz. Nasıl mı? Ataşehir spot eşya alanlar nerede, Ataşehir spotçu nasıl eşyalar alır, kullanılmış eşya satmak için ne yapmalıyız gibi sorularınızın cevaplarını verdiğimizde konu daha iyi anlaşılacaktır. İnsanlar evlerinde, ofislerinde, bahçelerinde, depolarında birikmiş eşyalarını ne yapacakları konusunda kararsız kalabiliyor. Ataşehir ikinci el eşya alanlar olarak bu aşamada biz devreye giriyor, size en doğru yolu göstererek mümkün olan en yüksek fiyatı teklif ediyoruz.

2.el eşya alan yerler olarak amacımız müşterilerimizi bilinçlendirmek ve onları kullanmadıkları eşyaların derdinden kurtarmaktır. Pek çok insan nasıl bir yol izleyeceğini bilmediği için eşyalarını sağa sola bedava dağıtmayı tercih edebiliyor. Oysaki sıfır eşya fiyatlarının bu kadar yükseldiği bir dönemde eski eşyalarınızdan az çok tasarruf etmek istemez misiniz? Uzun yıllardır eski eşya alımı ile ilgilendiğimiz için müşterilerimizin bizden nasıl bir hizmet beklediğini çok iyi biliyoruz. Çünkü hemen hemen herkesten aynı soruları duyuyoruz. Şimdi bu soruları cevaplayacak ve eşyalarımı satmak istiyorum diyen herkese nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini anlatacağız.

İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

İkinci el eşya nasıl satılır, nasıl nakite çevrilir sorusunun cevabı ile başlayalım. Tanıştığımız neredeyse her müşterimiz bu sorunun cevabı için ya eş dosttan yardım almakta, ya da internet üzerinden araştırma yapmaktadır. Oysa eşyalarınızı satmak için kapı kapı dolaşmanıza, spotçu aramanıza, zahmet çekmenize hiç gerek yok. Ataşehir 2. ikinci el eşya alanlar bizim iletişime geçmeniz yeterli. Süreç şu şekilde ilerleyecek;

 • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına satmak istediğiniz eşyaların fotoğraflarını göndermenizi istiyoruz.
 • Ekibimiz gönderdiğiniz eşyaların fotoğraflarını inceledikten sonra size olumlu ya da olumsuz dönüş yapılacaktır.
 • Eşyalarınız bizim alım satımını yapamayacağımız eşyalar ise teşekkür ederek süreci sonlandırıyoruz.
 • Bizim satın alabileceğimiz türden ürünler satıyorsanız hemen fiyat teklifimizi ileteceğiz.
 • Teklifimizi kabul etmeniz halinde karşılıklı anlaşma sağlanmış demektir.
 • Adresinizi bildirmeniz ve eşyalarınızı hangi gün, hangi saatte teslim almamızı istediğinizi söylemeniz yeterli
 • Arkadaşlarımız istediğiniz tarih ve saatte adresinizde olacak, anlaştığımız tutar üzerinden alım yapacaktır.
 • Umut Spot satın alma ekibi saat ve tarih konusunda çok hassas davranıyor, sizi bekletip mağdur etmemektedir.

Dikkat ederseniz Ataşehir ikinci el eşya satışı yapmak için gerekli olan tek şey bir kaç fotoğraf çekmenizdir. Gerisi tamamen ekibimizin takip edip hızla çözeceğiz bir süreçtir. Bize güvenebileceğiniz tecrübe ve deneyime sahip olduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Atasehir-İkinci-El-Esya-Alanlar

Atasehir ikinci el mobilya alanlar, Atasehir ikinci el koltuk alanlar

Fiyat Verirken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Ekibimiz eşyalarınız için fiyat teklifi verirken belli başlı kriterlere dikkat etmek zorundadır. Sizin için çok değerli olan eşyalar bizim satın almak istemeyeceğimiz şeyler olabilir. Çünkü biz bu işin ticaretini yapıyor, satabileceğimiz ürünleri almaya gayret ediyoruz. İsterseniz spotçular neye göre fiyat verir, 2.el eşya neye göre fiyatlandırılır bunlardan bahsedelim.

 • Ataşehir 2. ikinci el eşya alanlar olarak önceliğimiz temiz, sağlam ürünler satın almaktır. Çok yıpranmış, deforme olmuş, kimsenin almak istemeyeceği ürünleri tercih etmiyoruz.
 • 2.el beyaz eşya veya mobilya alırken ne marka olduklarına da dikkat ederiz. Bilinen ve sağlam ürünler üreten markalar daha yüksek fiyattan satın alınır.
 • Eşyanızın bizim satabileceğimiz ürünler olmasına dikkat ediyoruz. Ne tür eşyalar aldığımızı bir sonraki başlıkta ele alacağız.
 • Deforme olmamış, yıpranmamış, bir başkasının satın almak isteyeceği ürünleri satın alıyoruz.
 • 2.el mobilya alanlar için satacağınız ürünün modeli ve markası, 2.el beyaz eşya alanlar için ürünün markası, sağlam olması önemlidir.

Sizde ricamız eşyalarınızın kusurları varsa fotoğraf gönderirken bu kusurlara da yer vermenizdir. Örneğin koltuğunuzun yanık, yırtık yeri varsa veya beyaz eşyanızda vuruk ya da pas varsa bu kusurları da fotoğraflamanız faydalı olacaktır. Özellikle ikinci el televizyon alanlar için bizi arayan müşterilerimizden alım yaparken dikkat ediyoruz. Ekranında ölü piksel, gölge, çizgi gibi sorunları olmayan cihazları satın alabiliyoruz.

Daha önce de belirttiğimiz gibi mağazamızda satabileceğimiz, bir başkasının tercih edip satın almak isteyeceği ürünleri almaya gayret ediyoruz. Kullanılmış eşyalar nasıl fiyatlandırılır sorusunun cevabını verdiğimizi düşünerek bir sonraki başlığımıza geçebiliriz.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Siz de anlayış gösterirsiniz ki spotçuların her eşyayı satın alması mümkün değildir. Biz de dahil olmak üzere Ataşehir 2. ikinci el eşya alan yerler belirli ürünleri satın alabilir. Bildiğiniz üzere kullanılmış eşya ya da 2.el eşya dediğimiz zaman insanların aklına birbirinden farklı pek çok ürün gelmektedir. Peki biz ne tür eşyalar alıyoruz?

2.el beyaz eşya, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, kurutma makinesi, koltuk takımı, L koltuk, masa sandalye, baza yatak, elbise dolabı, sürgülü dolap gibi eşyaları sayabiliriz. Bunlar günlük hayatta kullandığımız ürünlerdir. Umut Spot satın alma ekibiz bu eşyaları fotoğrafları üzerinden kısa sürede fiyatlandırabilmektedir.

Bir de klasik veya eski eşya olarak adlandırdığımız el halısı, Ladik halısı, Hereke halısı, ipek halı, Bünyan halısı, Türkmen halısı, İsfahan halısı, gümüş eşya, eski obje, cam eşya, klasik mobilya gibi eşyalarınızı da alabiliyoruz. Bu tür eşyalar satmak isteyen müşterilerimiz eşyalarının antika kadar değerli olduğunu düşünseler de maalesef yanılmaktalar. Çünkü antika eşya çok farklı bir ürün grubudur ki antika eşya için de fiyat teklifi verebiliyoruz. İsterseniz 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza eşyaların fotoğraflarını gönderdiğinizde ekibimiz size olumlu olumsuz geri dönüş yapacaktır.

Atasehir-2.-İkinci-El-Esya-Alanlar

Ataşehir ikinci el eşya alan yerler, Ataşehir spot eşya alanlar

Nakliye Kime Ait?

Ataşehir 2. ikinci el eşya alanlar olarak alımlarımızı kendi imkanlarımızla yapıyor, sizden ücret talep etmiyoruz. Aşık Veysel Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Esatpaşa Mahallesi, Örnek Mahallesi, Kayışdağı, İçerenköy, İnönü Mahallesi, Ferhatpaşa, Fetih Mahallesi, İçerenköy, İnönü Mahallesi, Küçükbakkalköy, Mevlana Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi,  Yeni Çamlıca Mahallesi, Yenişehir Mahallesi gibi pek çok semti bulunan ilçenin her yerine hizmet veriyoruz.

Ataşehir olsun bir başka ilçe olsun ikinci el eşya veya eski eşya alacağımız zaman kendi nakliye aracımız ve ekibimizle hizmet veriyor, kesinlikle ücret talep etmiyoruz. Satacağınız eşyalar ne kadar fazla olursa olsun alabilecek kapasitede aracımız ve taşıyacak ekibimiz mevcuttur. Tüm işlemler size zahmet, diğer eşyalarınıza, duvarlarınıza zarar vermeden yapılır.

İkinci el klima satmak istiyorum diyen müşterilerimizin çok sordukları bir soruya da yeri gelmişken cevap verelim. Split klima yani duvara takılı olan klimaların demonte edilmesi, sökülmesi de ekibimiz tarafından profesyonelce yapılacaktır. Sürgülü elbise dolabı, Ikea mobilya, karyola gibi demonte edilmesi gereken eşyalar da kısa sürede sökülecektir.

Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Eşyalarınızın ödemesi nakit olarak elden yapılabileceği gibi EFT veya havale yoluyla da yapılabilmektedir. Anlaştığımız fiyat ne ise onu öder, eşyalarınıza kusurlar bulup tekrar pazarlık yaparak fiyat düşürmeye çalışmayız. Bizi Ataşehir 2. ikinci el eşya alanlar arayışınız için hiç çekinmeden, haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Eşyalarınızın ödemesi ne zaman yapılır? Firmamız alımı yapılacak olan eşyalar aracımıza yüklendikten sonra ödeme yapmaktadır. Eşya alımı yaptığımız bazı adreslerde eşya satan kişi ile site yönetimi, ev sahibi, aile fertleri arasında anlaşmazlık olabiliyor. Bu da firmamız adına mağduriyet oluşturmaktadır. Kendimizi de düşünmek adına eşyaların tamamı araca yüklenince veya bir sorun olmadığına kanaat getirdiğimizde önden de ödeme yapabiliriz. Ekibimiz Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası arasında ayrım yapmadan tüm İstanbul genelinde hizmet vermektedir.

Bizi Takip Edin
2022-12-27T20:57:12+03:0011 Ağustos 2016|0 Yorum

Yorum Yap