Anadolu Yakası Spot Eşya Alanlar

Anadolu Yakası Spot Eşya Alanlar

Anadolu Yakası spot eşya alanlar için bizimle iletişime geçebilir, eşyalarınızı sorun yaşamadan, güven içinde satabilirsiniz. Bildiğiniz gibi İstanbul 39 ilçeden oluşmaktadır ki bunun 14 tanesi Asya kısmında yer almaktadır. Firmamız bu ilçelerin tamamına hizmet vermekte, eşyalarını satmak isteyen müşterilerimize hemen ulaşmaktadır.

Peki siz daha önce herhangi bir eşyanızı sattınız mı? Eğer böyle bir tecrübeniz yoksa bizimle hemen iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilir, karar vermeniz halinde çok kısa süre içinde satabilirsiniz.

Üsküdar olsun, Kadıköy olsun, Kartal veya Tuzla olsun bizim için nerede olduğunuz değil ne tür eşyalar satmak istediğiniz önemli. Arkadaşlarımız çok kısa süre içinde size ulaşacaktır. İsterseniz nasıl hizmet verdiğimizi ve sürecin nasıl ilerlediğini detaylı şekilde anlatalım.

Anadolu Yakası Spot Eşya Nasıl Satılır?

Öncelikle spot eşya nedir bundan bahsedelim isterseniz. Spot eşya demek aslında sıfır, hiç kullanılmamış ürün demektir. Örneğin Arçelik sıfır buzdolabı bayisinde nasılsa spot olarak da aynı şekildedir. Kutusu açılmamış, servis kurulumu yapılmamış, faturası kesilmiştir.

Sizin de böyle eşyalarınız varsa bizi 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan arayarak bilgi vererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Bir örnekle daha anlaşılabilir hale getirelim isterseniz. Samsung 55Ru7440 spot led televizyon satmak istiyorum derseniz hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün Pendik, Maltepe, Ataşehir hiç fark etmez nerede olursanız olun kapınızdan alım yapıyoruz. Hem de size zahmet vermeden, uğraştırmadan.

Bize İkinci El Eşya Satabilir Misiniz?

İnternet üzerinde ikinci el eşya alanlar şeklinde bir arama yaparsanız pek çok spotçu ile karşılaşabilirsiniz. Pek çok firma sıfır eşya ile beraber ikinci el eşya alım satımı da yapmaktadır. Ancak burada önemli olan satılabilir durumdaki, temiz, sağlam eşyaları almaktır.

Çok yoğun kullanılmış, yıpranmış, arızalı olan eşyaları maalesef satın alamıyoruz. Çünkü sizden aldığımız eşyalar dükkanımızda perakende olarak satışa sunuyoruz dolaysıyla satamayacağımız ürünleri almıyoruz.

Bize Ne Tür Spot ve İkinci El Eşya Satabilirsiniz?

Anadolu Yakası spot eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde pek çok ürünü sıfır veya ikinci el olarak bize satabilirsiniz. Beyaz eşya, buzdolabı, klima, televizyon, bulaşık makinesi, koltuk, ofis mobilyası, deri koltuk, el halısı, gümüş, klasik mobilya sayılabilir.

Bizi Facebook, Pinterest, İnstagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz. Arkadaşlarımız her gün ücretsiz nakliye ile nakit alım yapmaktadır.

Bizi Takip Edin
2021-02-10T16:45:53+03:0025 Ekim 2020|0 Yorum

Yorum Yap