Teknoloji mağazalarının önünden geçerken pek çoğumuzun gözü o parlak, koca koca ekranlara dalıyor. Yeni teknolojiler, yeni tasarımlar, çok daha ergonomik uzaktan kumandalar hepimizin aklına sıfır televizyon alma fikrini sokuyor. Altı üstü bir iki film izliyorum evdeki bana yetiyor diyenler bile 4K veya 8K görüntüleri gördükçe fikrini değiştirebiliyor.

Yeni televizyon alacağınız zaman ne yapacağınızı çok iyi biliyorsunuz. Akakçe, Hepsiburada, Teknosa, Cimri, Sahibinden gibi siteleri gezip aklınıza yatak modeli bulabilirsiniz. Peki hiç düşündünüz mü ikinci el televizyon kime satılır, nereye satılır, nasıl satılır? Merak etmeyin bundan da bahsedecek, en iyi fiyata tv nasıl satılır tek tek anlatacağız. Umut Spot olarak 20 yılı aşkın zamandır 2.el eşya piyasasında olduğumuz için konuya hakimiz, dolayısıyla size en doğru bilgileri verebiliriz. İşte başlıyoruz.

İkinci El Televizyon Kime Satılır?

İkinci el televizyon alanlar şeklinde bir arama yaptığınızda Google veya Yandex size yüzlerce sonuç çıkaracaktır. Firmamızın da yer aldığı bu listede pek çok spotçu yani spot eşya alan firma göreceksiniz. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan bizi aramanız halinde ekibimiz sizinle ilgilenecek fiyat teklifimizi iletecek, isterseniz nakit alım yapacaktır.

Eğer zamanında yüksek bedeller ödeyerek satın aldığınız cihazınızı değerinde satmak isterseniz doğru bir satış stratejisi belirlemeniz gerekir. İşi uzmanına bırakırsanız hem yüksek fiyat teklifi almış hem de zahmet çekmeden kolay satış yapmış olursunuz.

Eski Tv Satmak İstiyorum

Eski Tv Satmak İstiyorum

Televizyon Satmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Umut Spot ekspertiz ekibi ile görüşürseniz hemen teklif alabilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz telefon numarasını aramanız halinde arkadaşlarımız sizden ürünün markasını ve modelini bildirmenizi isteyecektir. Örneğin Lg 65 SM 8000 demeniz yeterli.

Eski tv nereye satılır sorusunun cevabını artık biliyorsunuz. Umut Spot olarak haftanın 7 günü bize danışan, bilgi ve fiyat teklifi isteyen herkese hizmet veriyoruz. Şimdi gelelim fiyatlandırma kriterlerimizden bahsetmeye.

Eski Tv Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

İkinci el led televizyon fiyatları belirlenirken belli başlı detaylara dikkat etmek zorundayız. Çünkü elektronik eşya mutlaka sağlam ve bir başkasına sorun çıkarmayacak durumda olmalıdır. Aksi taktirde kimse almak istemeyecektir.

  1. Sağlam olmasına
  2. Markasına
  3. Modeline, teknik özelliklerine dikkat ederek satın alırız.

Netflix, YouTube, BluTv gibi sosyal ağları sorunsuz çalıştıran, 4K, 8K gibi kaliteli görüntü sunan, tüm cihazlar daha yüksek fiyattan satın alınır. Arkadaşlarımız spot tv yani sıfır televizyon alımı da yapmaktadır. Kutusu açılmamış, faturası olan cihazlarınızı bize değerinde satabilirsiniz. İkinci el televizyon kime, nereye satılır sorunuz sanırız cevabını buldu. Eski tv alım satım süreci hakkında detaylı bilgi verdikten sonra bir kaç faydalı bilgi edinmenize de yardımcı olmak istiyoruz. Aşağı linkini eklediğimiz bir kaç makalemize göz atarsanız seviniriz.

En iyi televizyon markası hangisi?

Kaç ekran (inch) tv almalıyım?

Tv alırken dikkat etmeniz gereken 5 detay

Bizi Takip Edin
2024-05-26T23:22:01+03:0020 Ağustos 2021|2 Yorum

2 Comments

  1. Melis kutlu 21 Ağustos 2021 - 23:33

    Çok faydalı yazı teşekkür ederim

  2. admin 22 Ağustos 2021 - 09:15

    Biz teşekkür ederiz efendim

Yorum Yap