2. ikinci el televizyon alanlar olarak insanların kullanmak istemeyip nakite çevirmek istedikleri cihazlarını satın almaktadır. Pek çoğumuzun az veya çok bir teknoloji merakı vardır. Bu merakın en temel göstergesi cep telefonu ve televizyon alımlarında kendini gösterir. Alırken yüksek bedeller ödediğiniz cihazlar bir süre sonra fazlalık ve elden çıkarılması gereken duruma geldiğinde ne yapmayı düşünürsünüz? Şuan bu yazıyı okuyorsanız muhtemelen bir araştırma içindesiniz ve hata veya doğru tercih yapma noktasındasınız demektir. Satmak, saklamak veya birine hediye etmek elbette sizin tercihiniz ancak televizyon satmak istiyorum diyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

İkinci el televizyon alanlar şeklinde bir arama yaptığınızda firmamızı tercih etmeniz halinde kolayca, kısa süre içinde satış yapabilirsiniz. Daha önce tv veya başka bir eşyanızı satmadıysanız süreç hakkında bilgi almanız sizin için faydalı olacaktır. Yıllardır spot televizyon alım satım işi ile meşgul olan firmamız size doğru bilgileri sade ve anlaşılır şekilde izah edecektir.

Ne boyutta, marka veya modelde 2 el tv alırsak alalım müşterilerimizden sürekli aynı soruları duyduk. Spotçular televizyon alır mı, ikinci el televizyon fiyatları nasıl belirlenir, 2.el televizyon alınır mı bu sorulardan bazılarıdır. İsterseniz sözü uzatmadan İstanbul geneline Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ayrımı yapmadan nasıl hizmet verdiğimizi anlatalım.

İkinci el televizyon alanlar

İkinci Êl Televizyon Alanlar

İkinci El Televizyon Nasıl Satılır?

Kullanılmış televizyon nasıl satılır sorusu sürecin en önemli aşamasıdır. Pek çok kişi gözünde büyütse de aslında yapmanız gereken şey çok kısa ve basit. Bizi 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan arayarak satmak istediğiniz ürünün markasını ve modelini söylemeniz yeterli. Örneğin ikinci el Samsung 65 TU 7440 televizyon satmak istiyorum diyebilirsiniz. Arkadaşlarımız size çok kısa süre içinde geri dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir.

Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından ekibimiz istediğiniz zaman adresinize gelecek, ürünü nakit ödemesini yaparak teslim alacaktır. Tabi ki bu süreç içinde hiçbir aksama olmaması adına güvenilir ikinci el eşya alan firma için bizi tercih etmenizi rica ederiz. Arkadaşlarımız size her konuda yardımcı olacak, size memnun kalacağınız bir alışveriş sunacaktır.

İkinci El Televizyon Alan Yerler Neye Göre Fiyat Verir?

Aslında merak ettiğiniz konunun bu olduğunu biliyoruz. Siz zamanında dünyanın parasını verip bir televizyon alıyorsunuz ama zaman geçtikçe elbette değeri düşüyor. Peki 2.el tv alanlar cihazınıza ne kadar verecek? Bu sorunun birden fazla cevabı olduğu için madde madde sıralamak istiyoruz. Bakalım 2. el televizyon fiyatları neye göre dikkat edilerek veriliyormuş.

 • En önemli nokta satacağınız ürünün markasıdır. Samsung, Lg, Sony, Philips, Panasonic, Toshiba, Grundis, Onvo, Axen, Vestel gibi markaların ürünleri çok daha yüksek fiyattan alınmaktadır. Çünkü bu markaların 2.el ürünleri müşterilerimiz tarafından daha çok tercih edilmektedir.
 • Bir diğer fiyatlandırma kriteri de ekran ölçüsüdür. 43 inch bir ürün alırken verdiğimiz fiyatla, 65 inch tv alırken verdiğimiz fiyat elbette aynı olmaz. Ülkemizde tüketiciler genelde daha büyük ekran cihazları tercih ettiğinden 127, 140 ve 165 ekran cihazları alırken olabildiğince yüksek fiyat veririz.
 • 2. ikinci el televizyon alanlar için diğer bir önemli detay cihazın çözünürlük oranıdır. Çözünürlüğü yüksek, 4K, Qled, Oled, Uhd ürünler de yüksek fiyattan alınır.
 • Ürünün gelişmiş bir smart özelliğinin olması da fiyatı arttırır. Samsung led televizyonlar tizen, Lg televizyonlar ise webos yazılımı ile tüketicilerin gözünde yüksek beğeni kazandılar.
 • Ürünün kutusunun olması, kumandasının sağlam olması ve ayağının olması da fiyatı etkiler.
 • Müşterilerimiz spot televizyon yani sıfır televizyon satmak istediklerinde de kendilerine hizmet verebiliriz. Kimisi nakit ihtiyacını karşılamak kimi de aldığı cihaz küçük/büyük geldiği için kullanmadan satmak isteyebiliyor. Bu tür alımlarda önemli olan cihazın faturasının olması, kutusunun açılmamış, servis kurulumunun yapılmamış olmasıdır.

2.El Televizyon Alan Yerler

Ödeme ve Teslim Alma Süreci Nasıl İşliyor?

Ürünü teslim almak için ekibimiz kapınıza kadar gelmekte, ürün teslim alınırken de ödemeyi sizin istediğiniz şekilde hemen yapmaktadır. Nakit, eft veya havale şeklinde ödeme yapabilmekteyiz. Cihazınızı satın alacağımızı söylediğimiz rakama nakliye ve teslim alma hizmetimiz de dahildir. Ücret ödemesi yaparken teklif ettiğimiz rakam üzerinden hiçbir kesinti yapılmamaktadır.

2.El Televizyon Almak İstiyorum

Satmak değil de 2.el tv almak isterseniz sizi Küçükyalı Spotçular Çarşısındaki mağazamıza bekleriz. Ayrıca Sahibinden.com internet sitesindeki sanal mağazamızı ziyaret ederek ürünlerimizi görebilirsiniz.  2.el televizyon almak mantıklı mı diye soran pek çok müşterimize cevabımız ise kesinlikle evet olacaktır. Sıfır almaktansa kullanılmış bir ürün alarak bütçeniz için ciddi bir maliyet avantajı sağlayabilirsiniz.

2. el televizyon alırken nelere dikkat etmelisiniz kısaca bundan da bahsedelim. Spotçudan kullanılmış televizyon alırken ürünün ekranında kararma, gölge, çizgi, ölü piksel gibi kusurların olmamasına dikkat emelisiniz. Görüntüde kusur olup olmadığını anlamak için YouTube da aramaya beyaz ekran yazın ve 1-2 dk izleyin. Tüm kusurlar görünecektir. Cihazın kumandasının orijinal olup olmadığına bakabilir, ayağının tam oturup oturmadığına bakabilir, kanal geçişlerini kontrol edebilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

2.el televizyon alanlar arasından neden bizi tercih etmelisiniz? Öyle ya internet üzerinden arama yaptığınızda pek çok spotçu ile karşılaşacaksınız. Hemen hemen hepsi de bizim gibi en iyi fiyat teklifini verdiğini iddia edecek. O halde neden biz? Kısaca bahsedelim;

 • Ekip olarak istediğiniz gün ve saatte adresinizde oluyor, anlaştığımız rakamdan cihazınızı satın alıyoruz.
 • Satın alacağımız esnada fiyat düşürmek için ürününüze kusur bulmak için bahaneler üretmiyoruz.
 • Müşterilerimizi bekletmiyor, anlaştığımız gün ve saatte adresinizde oluyoruz.
 • İstanbul ilçelerinin hangisinde olursanız olun Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ayrımı yapmadan alım yapıyoruz.
 • Yıllardır 2.el televizyon alım satım işleri ile meşgul olduğumuz için yüksek piyasa bilgimizle size mümkün olan en yüksek fiyatı teklif ediyoruz.
 • İkinci el televizyon alanlar için bizi aradığınız andan itibaren profesyonel ve seviyeli şekilde hizmet veriyoruz.
 • Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilir, haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

2. ikinci el televizyon alanlar ile ilgili detaylı bilgiler paylaştığımız yazımızı beğendiğinizi umuyoruz. Yine de aklınıza takılan farklı detaylar olursa bizi çekinmeden arayabilir, whatsapp üzerinden mesaj göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2023-10-09T23:07:29+03:009 Kasım 2017|0 Yorum

Yorum Yap