İkinci El Retro Eşya Alanlar

İkinci El Retro Eşya Alanlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Son zamanlarda moda olan retro furyası kendisini pek çok alanda hissettirmektedir. Otomotiv, beyaz eşya, tekstil, elektronik eşya gibi bir çok sektörde varlığını hissettiren bu furya en çok hareketliliği de mobilya sektörüne getirmiştir. Peki retro ne demek, retro eşya, mobilya nasıl oluyor, hangi eşyalar bu türdendir? Retro; eski veya eskiye dönüş manasına gelmektedir. Dolayısıyla bir retro mobilyaya baktığınız zaman size geçmişi hatırlatan mobilyalara retro mobilya diyoruz. Bu tür mobilya vintage mobilya ile de karıştırılıyor olsa da aralarındaki farkın ne olduğunu vintage mobilya ne demek bununla ilgili bir yazımızı okumak isterseniz tıklayabilirsiniz.

Belli bir süre kullandığınız, artık ihtiyacınız olmayan bu türden eşyalarınız varsa bizi arayarak hızlı bir şekilde fiyat alabilir, hızlı bir şekilde elden çıkarabilirsiniz. Yapmanız gerekenler neler bunu biliyor musunuz? Retro eşya nasıl satılır, retro alan yerler nerede, satış süreci nasıl işliyor bunlardan bahsedelim isterseniz.

Retro Mobilya Nasıl Satılır, Hangi Eşyaları Alıyoruz?

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek kısa sürede fiyat teklifi alabilirsiniz. Whatsapp üzerinden kolaylıkla eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz mümkün.
  • Ekibimiz bize ulaşan fotoğrafları inceledikten sonra size geri dönüş yapıp fiyat teklifimizi sunuyoruz.
  • Fiyatta karşılıklı anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün İstanbul ilçelerinin hepsine hizmet veriyor, nakit alım yapıyoruz.
  • Mobilya, koltuk takımı, berjer, deri koltuk, büfe, konsol, komodin, orta sehpa, yatak odası, yemek odası gibi ürünler alınabilir.

Özellikle 60 lı, 70 li ve 80, 90 lı yıllardan kalan eşyalar bu şekilde değerlendirilebilir. Ancak o kadar eski mobilya olmasa da yeni üretilmiş ama görüntüsü eski tarzda olan mobilyalarınız için alım yapmamız mümkün. Eskici veya eski eşya alanlar alımlarını nasıl yaparlar bunu da anlatalım.

Retro Eşya Alan Yerler

Nakliye ve Ödemeyi Nasıl Yapıyoruz?

Retro mobilya alan firma için bizi tercih etmeniz halinde nakliye ve ödeme konusunda da sorun yaşamadan satış yapabilirsiniz. Umut Spot olarak alımlarımızı nakit olarak yapabildiğimiz gibi eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz. Nakliye ise ekibimiz tarafından kendi araçlarımızla hızlı şekilde yapılmaktadır.

Müşteri memnuniyetini önemseyerek çalışan ekibimiz ikinci el retro eşya alanlar için bizi seçmeniz halinde size en kaliteli hizmeti verecektir. Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ayrımı yapmadan tüm İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-08-15T13:58:34+03:0018 Ekim 2016|0 Yorum

Yorum Yap