İkinci El Vintage Eşya Alanlar

İkinci El Vintage Eşya Alanlar

Vintage Eşya Nedir?

Vintage eşya nedir, kime satılır, ikinci el vintage alanlar nerededir? Vintage eşya son zamanların retro eşya ile birlikte en çok tercih edilen eşyadır. Kelime anlamı olarak Bağbozumu olarak geçse de kullanım amacı eski eşya demektir. Bir çok kişi retro ile vintage eşyayı birbirine karıştırmaktadır. Yeri gelmişken ikisi arasındaki farkı da belirtelim.

Retro Eşya ile Vintage Arasındaki Fark Nedir?

Retro eşya, eskiyi hatırlatan, eski eşyayı çağrıştıran eşya demek iken Vintage bizzat eski eşyanın kendisidir. Yani retro eşya bir imalatçı tarafından yeni üretilebilir, ancak vintage eskiden kalma, en az 40, 50 yıllık geçmişi olan eşyalardır. Son zamanlarda kullanıcılar vintage eşyaları boyayarak tekrar kullanmaya başlamakta, böylece mükemmel sonuçlar çıkarabilmektedir. Eski eşya boyanır mı, nasıl bu konu ile ilgili yazımızı okumak isterseniz tıklayabilirsiniz.

Vinatge Eşya Alan Yerler

Vinatge Eşya Alan Yerler

Vintage Eşya Nasıl Satılır?

Kullanmak istemediğiniz, elden çıkarmayı düşündüğünüz ancak vintage eşya alanlar kimlerdir sorusuna cevap aradığınız için satamadığınız eşyalarınızı bizi arayarak satabilirsiniz. Bu eski bir koltuk takımı, berjer, komodin, dresuar, masa sandalye veya sehpa olabileceği gibi el halısı, gümüş obje veya konsol da olabilir. Eşyalarınızın türüne, durumuna ve estetiğine göre fiyatlandırma yapıyor, fiyat konusunda anlaşma sağlanması durumunda aynı gün içinde nakit olarak alım yapıyoruz.

  • Eşyalarınız için fiyat almanın en hızlı yolu nedir? Whatsapp ve email yolu ile bizlere fotoğraf göndermeniz halinde sizlere en hızlı şekilde doğru fiyat verebiliriz.
  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile umutspot@gmail.com mail adresimize mail yolu ile gönderebilirsiniz.
  • Bu noktada sizlerden ricamız eşyalarınızın fotoğraflarda görünmeyen kusurları varsa bunları bize bildirmenizdir. Böyle kusurları alım yaparken görmemiz halinde sizlere vereceğimiz fiyatta değişiklik olabilir.
  • Alımlarımızı kendi ekibimizle ve nakliye araçlarımızla yapıyor, size zahmet vermiyor, herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Hızlı şekilde taşıma yapıyor, zaman kaybettirmeden alım yapıyor.

Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası farkı göz etmeksizin tüm İstanbul sınırları içinde sizlere en hızlı ve kaliteli hizmeti veriyoruz. Nakliye ve taşıma işlemlerinin tamamını ekibimiz yaparken sizlere hiçbir zahmet vermiyoruz. Bizleri arayarak vintage eşya satışını güven içinde yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-08-15T19:20:52+03:009 Kasım 2017|0 Yorum

Yorum Yap