2. el klima alanlar kullanmadığınız, sizin için artık fazlalık olan klimaları nakit satın almaktadır. Hepimiz yaz gelse de ışıl ışıl güneş altında parklarda, sahillerde nefes alsak diye hayal kurar, yaz gelince de sıcaklardan şikayet ederiz. Sıfır klima nereden alınır, 2.el klima nereden alınır, en ucuz klima nerede satılır soruları konuşulmaya başlanır. Ne kadar bunaltıcı da olsa yazı ve tatili dört gözle bekleriz. Böyle zamanlarda evimizde, ofisimizde, iş yerimizde veya aracımızda ilk olarak klima imdadımıza yetişir.

Kullanıcı dostu olan, split, salon tipi, kaset tipi veya portatif şekilde karşımıza çıkan bu ürünler zamanla fazlalık hale gelebilir, satmak isteyebilirsiniz. Özellikle son çıkan, yüksek teknoloji vaat eden inverter klimalar satışa çıkınca insanlar ellerindeki eski model klimaları satmayı düşünebiliyor. İkinci el klima alan yerler bu aşamada devreye girer ve satmak istediğiniz cihaz için size fiyat teklifi verip satın alır.

Firmamız klima alım satım işi için tüm İstanbul geneline hizmet vermekte, satmak istediğiniz cihazlarınızı satın almaktadır. Yüzlerce farklı insandan farklı model ve markalarda cihazlar satın alsak da hep aynı soruları duyuyoruz. İkinci el klima fiyatları ne seviyede, 2.el klima nasıl satılır, elinizde spot klima var mı, klima alırken nelere dikkat edilmeli bunlardan sadece bazıları. Sizin de kafanızda bu ve buna benzer sorular varsa ki olduğunu düşünüyoruz, yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. En azından bir göz atarsanız faydalı bilgiler öğrenebilirsiniz. İşte başlıyoruz.

2. İkinci El Klima Alanlar

İkinci El Klima Satmak İstiyorum 

Klima satmak istiyorum diyen kullanıcılar ne kadar kolay satış yapabileceklerini bilmedikleri için süreci gözlerinde büyütmektedirler. 2.el klima alanlar için firmamızı tercih eden kim olursa olsun zahmet çekmeden, hızlı şekilde satış yapabilmektedir. Şimdi işe nereden başlayıp nasıl ilerlemeniz gerektiğinden tüm detayları ile bahsedeceğiz.

  • 0533 493 33 90 bizim iletişim numaramız. Bu numaranın whatsapp hattına cihazınızın marka ve model bilgilerini gönderir, bir kaç fotoğrafını da eklerseniz çok kısa sürede fiyat teklifi alabilirsiniz.
  • Teklif ettiğimiz tutarı kabul etmeniz halinde ekibimiz istediğiniz tarihte adresinizden alım yapacaktır.
  • Sahibinden 2.el klima alımı yaparken ürünü bulunduğu yerden biz söküyor bu işlemi yaparken de kendi alet edevat ve ekibimizi kullanıyoruz.
  • Duvarda asılı olan split klima veya sabit duran salon tipi klima alırken klima gazı önemlidir. Klima demonte işlemleri sırasında ekibimiz cihazın gazını toplayarak sökme işlemi yapmaktadır.

2. ikinci el klima alanlar olarak çalışmasında sorun olmayan, sağlam, kaliteli ürünleri satın alabiliyoruz. Gazı kaçmış, çalışmasında sorun olan, arızalı klima alımı maalesef almıyoruz. Bildiğiniz gibi klima hassas ve elektronik aksamları çok olan bir cihazdır. Bu yüzden 2.el klima alan yerler için tecrübeli hizmet veren bir firmayı yani Umut Spot’u tercih edebilir, sorunsuz şekilde satış yapabilirsiniz.

2. El Klima Almak İstiyorum, Nereden Alabilirim?

2. ikinci el klima almak istiyorum diyenler için pek çok alternatif bulunabilmektedir. Umut Spot olarak müşterilerimizden aldığımız cihazları Küçükyalı Spotuçular Çarşısındaki mağazamızda satışa sunduğumuz gibi Sahibinden.com internet sitesindeki sana mağazamızdan da satış yapıyoruz.

2.el klima almak istiyorum diyerek mağazamıza gelen kullanıcıların pek çoğu montoj konusunda tereddütler yaşamaktadır. 2.el klima satışlarımızda genellikle montaj, ürünü satın alan müşteriye ait olmaktadır. Ancak istenirse biz de klima montaj ekibimizle hizmet verebiliriz. İnsanların aklında hep aynı sorular var. 2.el klima alınır mı, ikinci el klima güvenilir mi diye sorarsanız deneyimlerimiz sonucunda kesinlikle evet diyebiliriz.

2.El Klima Fiyatları Nasıl Belirlenir?

2.el klima fiyatları belli başlı bazı kriterler gözetilerek belirlenir ve fiyat teklifi buna göre sunulur. Sıfır klima, spot klima veya ikinci el klima olsun müşterilerimizden alım yaparken belirli kriterlere dikkat etmek zorundayız. Arızalı, sorunlu, tamir edilmesi gereken cihazları maalesef satın alamıyoruz. Çünkü arızalı klima tamiri çok zor ve masraflı olan bir alettir. Peki sağlam olanları satın alırken teklifimizi neye göre belirliyoruz?

Ürünün Markasına

Klima markası tüketiciler için çok önemli bir tercih unsurudur. Bilinen ve kalitesine güvenilen markaların ürünleri daha yüksek fiyattan alınmaktadır. Lg, Samsung, Arçelik, Beko, Mitsubishi, Tıshiba, Daikin, Alarko, Vestel gibi öncü markalar kolay alınıp satılmaktadır. Çünkü bu markaların ürettiği cihazlar üstün özellikler, yaygın servis ağı ve kaliteli malzemeler sunar.

Cihazın Modeline

Markadan sonra modelin ne olduğuna dikkat edilir. Cihazın modeline bakarak teknik özelliklerinin neler olduğunu, tüketicilerine nasıl bir teknoloji sunduğunu anlayabiliriz. Yüksek teknolojik imkanlar sunan cihazlar da pahalı fiyattan satın alınır.

Isıtma / Soğutma Kapasitesi

Klimanın ısıtma veya soğutma kapasitesi yani bir diğer ifade ile gücü fiyatı belirleyen önemli bir unsurdur. 12.000 btu klima ile 24.000 btu klima elbette aynı fiyattan satın alınmayacaktır. Ancak bir cihaz 9000 btu gibi düşük kapasiteli iken yeni model olabilir. Böyle durumlarda kapasitenin düşük olması değil modelin yeni olması önemlidir.

Cihazın Türüne Göre

Cihazın ne tür bir klima olduğu da çok önemlidir. Split klima mı, kaset tipi mi, salon tipi klima mı, seyyar klima mı diye bakılarak fiyat teklifi verilir. Bildiğiniz üzere evlerde ve ofislerde genelde dış üniteli split klima kullanılmakta, büyük işyerlerinde, camiilerde konferans salonlarında salon tipi klima tercih edilmektedir.

İnverter Olup Olmamasına Göre

2. ikinci el klima alanlar için inverter klima, normal start stoplu modellere göre daha yüksek fiyat teklifiyle alınmaktadır. Çünkü inverter klima daha çok tercih edilen, tasarruflu ve yeni bir teknolojidir. Tüketicilerin pek çoğu alım yaparken bu detayı kulaktan dolma bir bilgi olarak geçse de invert klima nedir başlıklı makalemizi okuyarak konu hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Şimdi gelelim neden bizi tercih etmenizi istediğimiz konusuna. Öyle ya Google üzerinden 2. ikinci el klima alanlar veya klima alan yerler şeklinde bir arama yaptığınızda karşınıza pek çok firma çıkacak. Her firma en iyi hizmeti kendisinin verdiğini savunsa da gerçeğin ne olduğunu ancak oradan hizmet aldığınızdan anlarsınız.

  • Spot klima veya 2.el klima satacağınız zaman ilk ihtiyacınız güvenilir bir firmadır. Yani tecrübemiz size sunacağımız ilk referansımız olacaktır.
  • Ekibimiz sizi yormadan, zahmete sokmadan çok kısa sürede alım yapacaktır.
  • Duvarlarınıza zarar vermeden, son derece profesyonel hızlı hareket ediyor, klimanızı bulunduğu yerden sökerek alıyoruz.
  • Müşterilerimizle seviyeli ve saygılı bir diyalog kuruyor, kendinizi güvende hissedeceğiniz bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.
  • Alımlarımızı anlaştığımız fiyattan yapıyor, son dakika fiyat düşürmek için bahaneler üretmiyoruz.

Özellikle kullanılmış inverter klima alım satım işlerinizde bizi tercih ederek en doğru kararı verebilirsiniz. Firmamız İstanbul Anadolu Yakası ilçelerinin yanı sıra Avrupa Yakası ilçelerine de aynı hız ve titizlikle hizmet vermektedir.

Ödeme Nasıl ve Ne Zaman Yapılıyor?

Firmamız klimanızı almadan önce anlaştığımız tutarı hemen takdim etmekte, fiyat düşürmek için ürün ile ilgili bahaneler üretmemektedir. Ödemeyi isterseniz nakit isterseniz havale veya eft ile yapabiliriz. Ödememiz hesabınıza geçip sizden onay aldıktan sonra satın alma işlemine başlıyoruz.

Umut Spot 2. ikinci el klima alanlar olarak Anadolu Yakası Ümraniye, Adalar, Üsküdar, Çekmeköy, Maltepe, Tuzla, Kartal, Ataşehir, Kadıköy, Beykoz, Şile, Pendik ilçelerine olduğu gibi Avrupa Yakası Beşiktaş, Şişli, Eyüp, Fatih, Güngören, Yenibosna, Bakırköy, Beylikdüzü, Avcılar, Başakşehir. Sarıyer, Şirinevler, Arnavutköy, Küçükçekmece, Beyoğlu, Esenyurt, Bağcılar ilçelerinin tamamına hizmet veriyoruz. Biz istediğiniz zaman haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin
2023-06-01T23:15:19+03:001 Nisan 2017|0 Yorum

Yorum Yap