2. ikinci el klima alan yerler ne ihtiyacınız için ekibimizle iletişime geçerek kullanmayacağınız cihazları satabilirsiniz. Klima alan yerler nerede, nasıl hizmet verir, ikinci el klima fiyatları nasıldır gibi sorularla sürekli karşılaşıyoruz. Özellikle yaz mevsimlerinde olmazsa olmaz ilk eşya klimadır desek yanlış olmaz. Birbirinden farklı markalarda, kapasitelerde üretilen, her türlü ihtiyaca cevap verebilecek teknolojilerle donatılan klimalar neredeyse her evde, iş yerinde, yaşam alanımızda bulunmaktadır.

Klima satmak istiyorum ama nasıl yapacağımı, nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum mu diyorsunuz? O halde yazımızın devamına göz atmanız tavsiye ederiz. Çeşitli sebeplerden dolayı bir veya birden fazla klimanızı satmak isteyebilirsiniz. Böyle bir durumda spotçu ya da ikinci el klima alanlar ihtiyacınız doğacaktır. Umut Spot olarak herkese titizlikle hizmet veriyor, hemen fiyatlandırma yapıyor istedikleri gün adreslerinden satın alıyoruz. Split klima nasıl satılır, salon tipi klima kim alır, mobil klima satmak için ne yapmalıyım diye düşünmeyin ve yazımızın ilerleyen satırlarına bir göz atın.

2. İkinci El Klima Nasıl Satılır?

İkinci el klima alan firmalar nasıl hizmet verir, fiyatlandırmayı neye göre yapar bunlardan bahsederek ihtiyaç duyduğunuz bilgileri vermeye gayret edeceğiz. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına ürünün fotoğraflarını göndererek fikir edinmemize yardımcı olabilirsiniz.

Satacağınız ürünün marka ve model bilgilerini bize iletirseniz kısa sürede fiyat teklifimizi iletebiliriz. Teklif ettiğimiz rakam konusunda karşılıklı anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün adresinizden hemen alım yapılır. Ödeme nakit olarak yapılırken size hiç zahmet verilmez.

İkinci El Klima Alan Yerler

İkinci El Klima Alan Yerler

Klimayı Yerinden Kim Sökecek?

Klimanızın duvardan sökme işlemini gözünüzde fazla büyütmeyin. Çünkü tahmin ettiğinizden çok daha kolay ve hızlı şekilde demonte edilebilir. Bunu kim yapacak yani klimayı duvardan kim sökecek? Elbette gelen ekibimiz. Arkadaşlarımız yanlarında devamlı gerekli alet edevatları taşımakta, gerektiği anda kısa sürede klimanızı demonte edebilmektedir. Bu aşamada size hiçbir zahmet verilmeyecek, yardım talep edilmeyecektir.

2. İkinci El Klima Neye Göre Fiyatlandırılır?

Takdir edersiniz ki ikinci el klima alan yerler için her klima aynı değerde değildir. Kimisi yeni model kimisi eski, kimisi on/off kimisi inverter, kimisi 7000 btu kimisi 24 bin btu. Hal böyle olunca biz de klimalar için belirli kriterleri göze alarak fiyatlandırma yapıyoruz. Nedir bu kriterler, klimacılar neye göre fiyat veriyor?

  • Markasına ve modeline
  • İnverter mı on/off model oluşuna
  • Sağlam olup olmadığına
  • Temizliğine göre fiyat teklifi verir.

Klimanızın güvenilen, iyi bilinen bir markaya ait olması fiyatı direkt etkileyen etkenlerinden biridir. Samsung, Lg, Daikin, Toshiba, Mitsubishi, Bosch, Siemens, Vestel, Arçelik gibi markalar yüksek fiyattan satın alınır. Ayrıca yeni model klimalarda aranan özellik olan inverter olup olmadığı konusu da önemlidir.

Bizi Takip Edin
2024-02-22T23:16:21+03:005 Mayıs 2016|0 Yorum

Yorum Yap