Üsküdar 2. ikinci el eşya alan yerler için bizimle iletişime geçerek ilçenin her yerinden kullanılmış eşya satabilirsiniz. 2. el ev eşyası nasıl satılır, ikinci el eşya satmak istiyorum, eşyalarımı nakite çevirmek istiyorum diyen müşterilerimiz için en kaliteli hizmeti veriyoruz. Nasıl mı? Yazımızın amacı konu ile ilgili hiçbir fikri olmayan insanlara bilmek istedikleri detayları anlatmaktır.

İkinci el eşya alanlar olarak sizden aldığımız ürünleri dükkanımızda uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz. Dolayısıyla 2.el ev eşyası alırken mümkün olduğunca temiz ürünler almaya gayret ediyoruz. Sizin eşyalarınızı alır mıyız? Bunu öğrenmenin çok kolay bir yolu var. Merak etmeyin ilerleyen satırlarda hepsinin açıklamalarına yer vereceğiz.

Yıllardır bu işle meşgul oluyor, insanların kullanmadıkları eşyaları evlerinden, iş yerlerinden, depolarından, yazlıklarından satın alıyoruz. Farklı kişilerden eşya alsak da duyduğumuz sorular neredeyse birbirinin aynısı. Madem herkes aynı soruları soruyor biz de bu soruları ana başlıklar haline getirip cevapladık. Bir göz atın deriz 😉

Uskudar-2.-İkinci-El-Esya-Alanlar

Üsküdar 2. ikinci el eşya alan yerler

Eşyalarınızı Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

Pek çok müşterimizden duyduğumuz kadarıyla insanların eşyalarını sağa sola bedava dağıtma sebebi nasıl satacağını bilmediğinden kaynaklanıyor. Üsküdar 2. ikinci el eşya alan yerler için bizimle görüşerek fiyat teklifi almak, elinizi değmeden eşya satmak o kadar kolay ki. Bakalım süreç nasıl ilerliyor

 • Hangi eşyalarınızı satmak istediğinize netleştirmeniz gerekiyor
 • Daha sonra 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz
 • Arkadaşlarımı size hemen dönüş yapacak, olumlu olumsuz cevabımızı iletecektir.
 • Eşyalarınız alabileceğimiz türde ve durumdaysa hemen fiyat teklifimizi sunuyoruz.
 • Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün Üsküdar ilçesinin neresinde olursa olsun kapınızdan eşyalarınızı satın alıyoruz.

Gördüğünüz gibi sadece bir kaç fotoğraf göndererek fiyat bilgisi alabiliyor, karar vermeniz halinde nakit satabiliyorsunuz. İşlemlerin başından sonuna kadar arkadaşlarımız size gerekli hizmeti en hızlı şekilde sağlamaktadır. Sizin zahmet çekeceğiniz, zorlanacağınız hiçbir aşama yok. Evinizden çıkmadan, kapı kapı spotçu aramanıza gerek kalmadan, tek tek teklif toplamanıza gerek kalmayacak. Dediğimiz gibi sadece bir kaç fotoğraf göndermeniz yeterlidir.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

En çok sorulan sorulardan biri de ne tür eşyalar aldığımızla ilgilidir. Daha önce de belirttiğimiz gibi her eşyanın alınması maalesef mümkün değil. 2. el eşya alanlar neden bazı eşyaları almak istemez? Kimi zaman benzer modellerden elimizde olduğu için kimi zaman da satamayacağımız ürünler olduğu için eşya alımı yapamadığımız olabiliyor. Neler alabildiğimizle ilgili bir kaç örnek sıralayalım

İkinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, L koltuk, masa sandalye, elbise dolabı, baza yatak, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, deri koltuk gibi pek çok eşyanızı alabiliriz.

Eğer el halısı, gümüş eşya, eski obje, plak, tablo, gümüş gondol, gümüş şamdan, Hereke halısı, Ladik halısı, Türkmen halısı, yerli plak, efemera gibi kıymetli eşyalarınız için de en iyi fiyat teklifini verebiliriz. Arkadaşlarımız bu tarz ürünler için de fiyat teklifi verebilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Fiyat Verirken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Üsküdar 2. ikinci el eşya alan yerler için önemli olan yeniye yakın, sağlam ürünler almaktır. Çok yıpranmış, deforme olmuş ürünleri almamız maalesef mümkün değildir. Örneğin ikinci el buzdolabı alacağımız zaman sağlam ve çalışır durumda olmasını bekleriz. Soğutma performansı yetersiz olan, vuruk ve pas içinde kalmış bir dolabı maalesef satın alamayız.

İkinci el led televizyon alırken de ekran büyüklüğüne, ekranın sorunsuz olmasına, dahili uydu olmasına, 4K veya UHD görüntüsüne, smart olmasına dikkat ederiz. Bu özellikler varsa daha yüksek fiyattan alınır. Ekranında ölü piksel olan, karartı olan, çizgi olan televizyonlar maalesef alınmaz. Üsküdar 2. ikinci el eşya alanlar nelere dikkat eder neye göre fiyat verir şöyle bir toparlamak gerekirse;

 • Eşyalarınızın temiz olmasına
 • Sağlam olmasına
 • Çalışır durumda olmasına
 • Markasına
 • Modeline ve teknik özelliklerine (Özellikle 2.el televizyon alanlar ve beyaz eşya alanlar için geçerlidir)
 • Renk ve desenlerine

İkinci el mobilya alırken de modeline, markasına ve desenlerine, renklerine bakarak fiyat verilir. Eşya türü değiştikçe bizim fiyatlandırma kriterlerimizde farklı olur. Örneğin gümüş eşya satmak istiyorum diyorsanız gümüş alanlar satacağınız ürünün ağırlığına ve ayar numarasına göre fiyat verirler.

El halısı alanlar için ise önemli olan satacağınız halının hangi yöreye ait olduğu, renkleri, desenleri ve kalınlığıdır. Ladik halısı, İpek halı, Sivas Cezaevi halısı, Bünyan halısı, Hereke halısı değerli halılar arasında sayılabilir. Üsküdar eski eşya satışınız için bizi hiç çekinmeden tercih edebilirsiniz.

Bizim için olmazsa olmaz olan tek şart alacağımız eşyanın temiz olmasıdır. Bir eşya ne kadar yeni model olursa olsun temiz olmadığı sürece ekibimiz tarafından rağbet görmez. Elbette sıfır eşya kadar yeni ürünler beklemiyoruz, ufak tefek temizlenebilir lekeleri zaten sorun etmiyoruz.

 

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Eşyalarınızın alımı için bize verdiğiniz tarih ve saatte adresinizde oluyor, alım için kendi ekibimizi ve nakliye aracımızı kullanıyor size hiçbir zahmet vermiyoruz. Örneğin bize satmak istediğiniz eşyalarınız için 10 bin  TL ye anlaştık. Bu ücret size nakit, eft veya havale ile ödenirken hiçbir nakliye kesintisi yapılmaz. Yani nakliye, taşıma, yükleme, araca dizme gibi işlemler tamamen bize aittir.

Arkadaşlarımız eşyalarınızı kısa süre içinde taşıyarak araca yüklerler. Taşıma esnasında çok hızlı çalışacak olan ekibimiz size zaman kaybettirmez, diğer eşyalarınıza zarar vermezler. Ne kadar fazla eşya satarsanız satın alım yapabilecek kapasitede nakliye aracımız mevcuttur. Üsküdar 2. ikinci el eşya alan yerler için bizi tercih etmeniz halinde pratik bir satış süreci yaşarsınız. Umut Spot uzman  satın alma ekibi olarak sadece Kadıköy’de değil Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ilçelerinin tamamında bizi arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2023-06-28T15:45:52+03:003 Mart 2018|0 Yorum

Yorum Yap