Suadiye ikinci el eşya alanlar için bizi tercih edebilir, kullanmadığınız eşyalarınızı aynı gün içinde zahmetsiz satış yapabilirsiniz. 2.el eşya nasıl satılır, ikinci el eşya fiyatı almak için ne yapılmalı, Suadiye ikinci el eşya satışı ne şekilde yapılır bunlardan da bahsedeceğiz. Daha önce böyle bir tecrübeniz olmadıysa hiç merak etmeyin yazımızın ilerleyen satırlarında bilmek istediğiniz her şeyi paylaşacağız.

2. el eşya alanlar olarak tüm Caddebostan, Suadiye, Şaşkınbakkal bölgesine ayrıca özen gösteriyor, hızlı hizmet götürüyoruz. Aklınızdaki soru işaretlerini kaldıracak, tavsiyelerde bulunacağımız, dikkat etmenizi istediğimiz bazı noktalar var öncelikle bunlardan başlamak istiyoruz. Yıllardır bu işle meşgul olduğumuz için neleri öğrenmek istediğinizi, kafanızdaki soru işaretlerini çok iyi biliyoruz. Şimdi ana başlıklar halinde ilerleyecek, tüm cevapları sıralayacağız.

Suadiye ikinci el eşya alanlar

Suadiye İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

Suadiye ikinci el eşya alanlar olarak müşterilerimizi yormadan kısa sürede fiyat teklifi verebiliyoruz. Bizi adresinize davet ederek ürünleri yerinde gösterip fiyat teklifi alabileceğiniz gibi fotoğraf göndererek de teklif alabilirsiniz. Yapmanız gereken 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile fotoğraf göndermektir.

Ekibimiz gönderdiğiniz 2.el eşya fotoğraflarını inceleyecek, daha sonra size olumlu veya olumsuz cevap verilecektir. Cevabımızın olumlu olması yani alabileceğimiz eşyalara sahip olmanız halinde size fiyat teklifimizi sunuyoruz. Fiyat konusunda karşılıklı anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün Suadiye semtindeki adresinizden alım yapılacaktır. Hangi sokak veya caddede olursanız olun kapınıza kadar hizmet verebiliyoruz. Özetlemek gerekirse yapmanız gereken sadece bir eşyalarınızın birkaç fotoğrafını çekerek bize göndermek ve fiyat teklifimizi değerlendirmektir.

Neden Fotoğraf İstiyoruz?

Eşya sahipleri eşyaları için fiyat teklifi vermek için adreslerine gelmemizi isteseler de bu her şartta mümkün olmamaktadır. Malum İstanbul trafiği söz konusu olduğunda bir yerden bir yere gitmek adeta saatlerinizi almaktadır. Bu yüzden zamanı etkin kullanmak, size daha hızlı fiyat teklifi sunabilmek için önce fotoğraf göndermenizi rica ediyoruz. Bu sayede hızlı bir önizleme yaparak eşyalarınızı alıp alamayacağımızı ve fiyat teklifimizi sunuyoruz.

Suadiye ikinci el eşya alanlar olarak pek çok kişinin yıllarca kullanıp yıprattığı eşyalarını ”yeni model” veya ”birkaç yıllık” diyerek tanımladığına şahit olduk. Fotoğraf isteyerek böyle aldatmaların da önüne geçmiş oluyoruz. Yani kolaya kaçtığımız, gelmek istemediğimiz için değil hem süreci hızlandırmak hem de emeğimizi garantiye almak amacıyla fotoğraf istemekteyiz.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Suadiye ikinci el eşya alanlar olarak neler alabileceğimizden de bahsedelim. Bildiğiniz gibi 2.el eşya çok geniş bir tanımdır ve aklınıza yüzlerce farklı ürün gelebilir. Ancak bizim satın alabileceğimiz eşyalar belli başlı olanlardır.

İkinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, televizyon, koltuk takımı, yatak odası, masa sandalye, baza yatak, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, deri koltuk ilk aklımıza gelenler. Bir de gümüş, eski obje, el halısı, Hereke halısı, Ladik halısı, gümüş gondol, plak, oymalı mobilya, varaklı mobilya, antika eşya gibi eşyalar var. Bunların fiyatlandırılması ve ekspertizi de firmamız tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır. Tabi bu saydıklarımız aklımıza ilk gelen örnekler olduğu için sizin eşyalarınız bunlardan biri olmasa da bize fotoğraflarını gönderebilirsiniz.

Suadiye ikinci el eşya alanlar olarak 2.el eşya ile birlikte spot ve sıfır eşya alımı da yapabilmekteyiz. Faturası olan, garantisi başlamamış, servis kurulumu yapılmamış, kutusu açılmamış eşyaları da bize değerinde satabilirsiniz. Satacağınız eşyanın markasını ve modelini göndererek fiyat alabilirsiniz.

Fiyat Neye Göre Belirleniyor?

Eşyalarınızın neye göre fiyatlandırıldığı konusu da müşterilerimiz tarafından merak edilmektedir. İkinci el eşya satmak istiyorum diyen pek çok insan eşyasının çok değerli olduğunu düşünse de bizim için ticari veya maddi değeri olmayan ürünler olabilir. Kadıköy ilçesinden o kadar çok 2. el eşya satış talebi almaktayız ki hepsini satın alabilmemiz takdir edersiniz ki mümkün değil. Bu yüzden bazı kriterleri göze almak, fiyatı ve alım şartlarını buna göre belirlemek zorundayız. Eşyalarınızın;

  1. Temiz olmasına
  2. Sağlam olmasına
  3. Satılabilir durumda olmasına
  4. Markasına (Özellikle ikinci el beyaz eşya, televizyon ve mobilya alımında önemlidir)
  5. Renklerine
  6. Teknik özelliklerine bakılmaktadır. (2.el televizyon ve beyaz eşya alımlarında önem arz eder)

Satın aldığımız ürün grupları çok farklı kategorilerde olduğu için alım kriterlerimiz de farklı olmaktadır. Örneğin gümüş eşya alanlar için bizi arayan müşterilerimizden ürünlerinin ayar numaralarını, ağırlıklarını öğrenerek fiyat teklifi sunuyoruz. Plak satmak istiyorum diyen müşterilerimizden de farklı kriterlere göre alım yapıyoruz.

Suadiye ikinci el eşya alanlar olarak en fazla alım yaptığımız ürün grubu beyaz eşya diyebiliriz. Hemen hemen her kesim insanın sıfır beyaz eşya veya ikinci el beyaz eşya ihtiyacı olabiliyor. Kimisi satmak istiyor kimisi almak. Sattığımız beyaz eşyalarda sorun yaşamamak için alırken sağlam, sorunsuz ürünler tercih etmeye çalışıyoruz. Arızalı beyaz eşya almıyor, Vestel, Bosch, Samsung, Arçelik, Beko, Lg, Siemens gibi bilinen markaların ürünlerini daha yüksek fiyattan alabiliyoruz.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Suadiye ikinci el eşya alanlar için bizi tercih ederseniz eşyalarınızın nakliyesi ve taşıması ekibimiz tarafından hızlı şekilde yapılmaktadır. Bu aşamada sizden hiçbir ücret talep edilmeyeceği gibi zahmet de verilmez. Ne satarsanız veya ne kadar fazla eşya satarsanız satın ekibimiz tarafından taşınır ve araca hızlı şekilde yüklenir. Tüm eşyalarınız için uygun ebatlarda aracımız mevcuttur.

Ödeme ise nakit, eft veya havale ile anlaştığımız fiyat üzerinden yapılır. Fiyat düşürmek için tekrar tekrar pazarlık yapmadan, sizi üzmeden kısa sürede alım yapılır. Bizi Facebook, İnstagram, Pinterest, Twitter gibi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

 

 

Bizi Takip Edin
2023-07-30T15:48:07+03:0024 Mayıs 2016|0 Yorum

Yorum Yap