Günümüzde teknolojinin inanılmaz boyutlara gelmesi sonucu bilgisayar kavramı da çok farklı şekiller aldı. Önceden masaüstü, yani kasalı bilgisayarlar bildiğimiz tek bilgisayarlardı. Daha sonra gelişen teknoloji bizleri Notebook da dediğimiz Dizüstü bilgisayarlar ile tanıştırdı. Notebooklardan sonra piyasaya hiç alışık olmadığımız türde, adına Tablet denilen bilgisayarlar çıktı. Tamamen dokunmatik olan üzerinde klavye veya herhangi bir tuş bulunmayan tablet bilgisayarlar, günümüzün bir diğer teknoloji canavarı olan akıllı telefonlardan esinlenerek dizayn edildi. Bir anlamda akıllı cep telefonlarının büyüğü de diyebileceğimiz tablet bilgisayarlar, akıllı telefonlara oranla daha uzun ömürlü pil ömrü ve daha geniş bir hafıza sunmaktadırlar.

Çeşitli renk, ekran boyutu ve ağırlıkta olabilen tablet bilgisayarlar bir çok marka altında piyasada alınıp satılmaktadırlar. Bu markalar arasında en çok tercih edileni hiç şüphesiz İpad tabletler ve Samsung tabletlerdir. Geniş bir ürün yelpazesi sunan bu iki firma çok farklı ve ergonomik tablet bilgisayar modelleri ile piyasada hizmet vermektedirler.

Kullandıkları applicationlar ile wi-fi sayesinde  facebook, twitter, instagram, YouTube gibi sosyal ağlara istediğiniz yerde ulaşabildiğiniz, e postalarınıza bakabildiğiniz, fotoğraf çekebildiğiniz, yazışmalar, sunumlar hazırlayabildiğiniz, oyun oynayabildiğiniz tablet bilgisayarlar hayatımızın bir çok alanında vazgeçilmez aletler olarak yerini aldı.

Sürekli gelişen teknoloji ile mazı modelleri artık eski sayılabilen ikinci el ipadlerinizi veya samsung tabletlerinizi satmak istediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilir ve en iyi fiyatı alabilirsiniz. İstanbul’un neresinde olursanız olun sizlere aynı gün içerisinde hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 

ipad tablet alanlar

                 ipad tablet alanlar

Bizi Takip Edin
2016-09-22T18:25:40+03:0024 Mayıs 2016|0 Yorum

Yorum Yap