Suadiye, Anadolu Yakası sınırları içindeki en nezih semtlerin başında gelmektedir. Bölgede yaşayan semt sakinleri belli bir gelir seviyesinde olan, köklü aileler veya onlardan sonra gelen nesillerden oluşmaktadır. Dolayısıyla antika eşya veya ikinci el eşya gibi farklı çeşitlerde pek çok eşyanın satışı için talepler aldığımız Suadiye için işinin uzmanı eksper arkadaşlarımız her iki eşya türü içinde mümkün olan en yüksek fiyatları vermektedir.

Artık kullanmadığınız ve elden çıkartmak istediğiniz eşyalarınız için bizleri haftanın 7 günü arayarak bilgi verebilir, eşya satış süreci ile ilgili bilgi alabilir, eşyalarınıza adresinizde fiyat alabilirsiniz. Bizleri arayarak Suadiye veya Caddebostan için adres vererek davet edebilir arkadaşlarımızın yerinde değerlendirmesi sonucu satacağınız eşyalar için aldığınız fiyatta anlaşmamız durumunda ise aynı gün içinde veya sizlerin istediğiniz, müsait olduğunuz bir gün en ufak bir nakliye veya hamaliye ücreti ödemeden, zahmetsiz bir şekilde eşyalarınızı elden çıkarabilirsiniz.

İkinci el eşya satış süreci Suadiye için de bir başka ilçemiz için de bu kadar basit ve pratik bir işlemdir. Ancak doğru esnafla ve ciddi bir işletme ile çalışmak size rahatlık ve kolaylık getirir. Yıllardır antika eşya ve ikinci el eşya alımı için sizlere hizmet veren firmamız en kaliteli hizmeti sizlere en hızlı şekilde sunacaktır.

Sizlere de hizmet vermekten mutluluk duyarız. Bizleri hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Suadiye İkinci El Eşya Alanlar

Suadiye İkinci El Eşya Alanlar

Bizi Takip Edin
2017-04-09T23:46:39+03:0015 Aralık 2016|0 Yorum

Yorum Yap