Şerifali ikinci el eşya alanlar için bizleri haftanın 7 günü arayarak kullanmadığınız eşyalarınızı nakit satabilirsiniz. 2.el eşya satmak istiyorum nasıl yapabilirim, eşyalarım için fiyat almak istiyorum, Şerifali ikinci el beyaz eşya alanlar nerede gibi sorularınızı da cevaplayacağız. Peki bize eşyalarınızı nasıl gösterebilir, ev eşyası satmak için nasıl fiyat teklifi alabilirsiniz? Bu soruların cevaplarını ilerleyen satırlarda detaylı şekilde anlatacağız.

İkinci el eşya alanlar olarak tüm İstanbul’da olduğu gibi Ümraniye ilçesinde ve Şerifali bölgesinde de 2.el eşya alabiliyoruz. Artık sıfır eşya fiyatları çok yüksek rakamlara ulaştığı için kullanmadığınız ürünleri nakite çevirerek değerlendirmek, tasarruf etmek en mantıklısı. Yıllardır İstanbul ilçelerinin tamamına Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı yapmadan spot eşya alımı yaptığımız için öğrenmeniz gereken detayları çok iyi biliyoruz. Bu detayları anlaşılır şekilde ana başlıklar altında ifade edeceğiz. İsterseniz hemen başlayalım.

Serifali-İkinci-El-Esya-Alanlar

Şerifali ikinci el eşya alanlar

İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

Şerifali ikinci el eşya nasıl satılır konusunu en başta işlersek ilerleyen başlıklar daha iyi anlaşılır diye düşünüyoruz. Aslında zannettiğinizden çok daha kolay ve anlaşılır bir süreçten bahsediyoruz. Hem de evden çıkmadan, spotçu spotçu gezmeden zahmet çekmeden. Peki nasıl? Anlatalım

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza satmak istediğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapptan gönderebilirsiniz.
  • Ekibimiz eşyalarınızı alıp alamayacağımızı alırsak kaça alabileceğimizi size bildirecektir.
  • Fiyat teklifimizi kabul etmeniz halinde istediğiniz gün eşyalarınızın alımını yapabiliriz.
  • Şerifali ikinci el eşya alanlar olarak pazar dahil istediğiniz adresinizden alım yapılacaktır.

Gördüğünüz gibi kullanılmış ev eşyası, ofis mobilyası eşyası, bahçe mobilyası gibi pek çok eşyanızı kolaylıkla satabilirsiniz. Bu işlemler sadece Şerifali 2.el eşya alımı için değil İstanbul’un tüm ilçeleri için geçerlidir. Yani nerede olursanız olun bizimle hızlı şekilde iletişime geçerek cevap alabilirsiniz.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Umut Spot olarak kullanmak istemediğiniz eşyalarınızı aldığımızı belirtmiştik ancak her eşyanın alımını yapabilmemiz mümkün değil. Çünkü 2.el eşya dediğiniz zaman aklınıza yüzlerce farklı türden ürün gelebilir. Biz içlerinden satabileceğimiz, bizim branşımız olan ürünleri satın alıyoruz. Nedir bu ürünler hep beraber bakalım

2.el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, televizyon, koltuk takımı, baza yatak, masa sandalye, bahçe mobilyası, deri koltuk, ofis mobilyası ilk aklımıza gelenler.

Bir de antika eşya kadar değerli olmasa da hala kıymetini koruyan eşya grupları var ki onları da satın alıyoruz. Gümüş eşya, yerli plak, yabancı plak, el halısı, Hereke halısı, Ladik halısı, Bünyan halısı, varaklı mobilya, deri berjer gibi pek çok eşyalarınızı da alıyoruz. Satacağınız ürün grubu hangisi olursa olsun uzman ekspertiz ekibimiz mümkün olan en yüksek fiyat teklifimizi vereceğiz.

Eşyalarınızı Neye Göre Fiyatlandırıyoruz?

Şerifali ikinci el eşya alanlar olarak belirli kriterlere göre alım yapıyor, fiyat teklifimizi buna göre değerlendiriyoruz. Şöyle düşünün siz ikinci el eşya alanlar veya ikinci el eşya alan yerler ile görüşerek evinize veya iş yerinize eşya alırken nelere dikkat edersiniz? Biz de sizin dikkat ettiğiniz detaylara önem vererek alım yapıyor, dağılmış, deforme olmuş, eşyaları satın alamıyoruz. Bakalım firmamız ikinci el eşya alırken neye göre fiyat veriyor

  • Markasına
  • Modeline
  • Renk ve desenlerine
  • Sağlam olmasına
  • Çalışır durumda olmasına
  • Satılabilir durumda olmasına bakıyoruz.

Sadece ikinci el eşya satmak isteyenler değil ikinci el eşya almak istiyorum diyenler de bize geliyor. Satın almak isteyenlere de sorunsuz, sağlam ürünler sunmak için alımlarımızda saydığımız maddelere dikkat ediyoruz. Sizden aldığımız eşyaları Küçükyalı Spotçular Çarşısı içinde bulunan mağazamızda satışa sunduğumuz için müşterilerimizin tercih edebilecekleri ürünleri satmaya gayret ediyoruz. Bu yüzden alacağımız eşyaların satılabilir olması, maddi değeri olması gerekmektedir.

Gümüş eşya alanlar ve el halısı alanlar için bizi tercih eden müşterilerimiz de hiç tereddüt etmeden satış yapabilir. Özellikle gümüş gondol, gümüş tepsi, gümüş şamdan, şekerlik, gümüş küllük, çatal bıçak gibi eşyalarınızı hassas terazi ile tartarak ve ayar numarasına bakarak satın alıyoruz. Gümüş alımı yapan yerler içinde en adil ve yüksek fiyattan alan firmalardan biriyiz.

Nakliye Masrafı Ödeyecek Misiniz?

Nakliye ve taşıma konusu 2.el eşya satan müşterilerimizin en çok merak ettiği konudur. Umut Spot olarak satın aldığımız her eşyayı kendi nakliye aracımızı ve taşıma ekibimizi kullanıyoruz. Dolayısıyla sizden hiçbir ücret almıyor, ödeyeceğimiz ücretten kesinti yapmıyoruz. Şerifali ikinci el eşya alanlar için bizi seçmeniz halinde zahmet çekmeden, zorlanmadan, eşyalara elinizi bile sürmeden satış yapabilirsiniz.

2.el klima, elbise dolabı, baza yatak, bahçe mobilyası, ofis mobilyası gibi demonte edilmesi gereken eşyalarınız varsa bunlar da ekibimiz tarafından hızlı şekilde sökülüyor. Arkadaşlarımız beraberlerinde getirecekleri alet edevat ile kısa sürede işlemleri halletmektedir. Adem Yavuz Mahallesi, Aşağı Dudullu Mahallesi, Çakmak Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Hekimbaşı Mahallesi, İnkilap Mahallesi, Madenler Mahallesi, Necip Fazıl Mahallesi, Şerifali Mahallesi, Tatlısu Mahallesi, Yamanevler Mahallesi, Altınşehir Mahallesi, Atakent Mahallesi Çamlık Mahallesi, Elmalıkent Mahallesi, Esenşehir Mahallesi, Huzur Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Parseller, Tepeüstü, Site, Yukarı Dudullu, Armağan Evler, Atatürk Mahallesi, Cemil Meriç Mahallesi, Esenevler Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet, Ihlamurkuyu, Kazım Karabekir, Namık Kemal, Saray, Tantavi Mahallesi, Topağacı Mahallesi  nerede olursanız olun alımlarımızı size masraf açmadan yapıyoruz.

Eşyaların Ödemesi Ne Zaman Ve Nasıl Yapılıyor?

Şerifali ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde yaptığınız alıverişten kesinlikle keyif alırsınız. Arkadaşlarımız eşyaları taşımadan önce kısa bir inceleme yaptıktan sonra anlaştığımız rakam üzerinden size ödeme yapacaktır. Siz ödemeyi alıp onay verdikten sonra ekibimiz hızlı ve dikkatli şekilde eşyaları nakliye aracımıza yükleyecektir.

Arkadaşlarımız eşyalarınız üzerinden bahaneler üreterek fiyat düşürmeye çalışmayacak, eşyalarınızda bahsetmediğiniz sorunlar olmaması halinde anlaştığımız rakam ödenecektir. Siz de eşyalarınızı güven içinde satmak isterseniz Ümraniye ilçesinin her semtinden bizi arayabilirsiniz. 20 yıla yakın tecrübesi, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile size istediğiniz hizmeti en iyi şekilde sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

 

Bizi Takip Edin
2023-04-30T22:18:44+03:004 Mayıs 2016|0 Yorum

Yorum Yap