Plak Satmak İstiyorum

Plak Satmak İstiyorum

Ailenizden size kalmış veya sizin aldığınız, belirli bir süre kullandıktan sonra artık elden çıkarmak istediğiniz ikinci el plak veya plaklar için bizi arayabilirsiniz. Pek çok müşterimiz internet üzerinden plak alan yerler ile ilgili araştırma yapmakta, ürünlerini buradan iletişim kurduğu bir firmaya satmaktadır. Biz de İstanbul içine ve çevre plak alımı için hizmet vermekteyiz. Yazımızın devamında bize nasıl ürün satabilirsiniz, neye göre fiyat veriyoruz bunlardan bahsedecek, süreç hakkında bilgi almanızı sağlayacağız.

İkinci El Plak Alan Yerler Nasıl Alım Yapar?

  • Bizimle mail (umutspot@gmail.com) , telefon, whatsapp (0533 493 33 90) gibi iletişim yollarından hangisi size uygunsa o yoldan iletişime geçebilirsiniz.
  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza plakların fotoğraflarını gönderebilir veya hangi sanatçılara ait olduğunu, yerli mi yabancı mı olduğunu, kaplarının olup olmadığını, temizlik durumlarını bildirebilirsiniz.
  • Ekibimiz bu bilgiler doğrultusunda size fiyat teklifi sunacak, anlaşma sağlanması halinde istediğiniz yerden alım yapacaktır.
  • Burada önemli olan satacağınız plak adeti ve bizim maliyetimizi kurtarıp kurtarmayacağıdır. Örneğin bir iki adet plak alımı için kilometrelerce yok gelmemiz pek mümkün olmuyor.

Arkadaşlarımız size plaklarınız için fiyat teklifimizi sunacak, anlaşma sağlandıktan sonra ise nakit ödemesini yaparak teslim alacaktır. Plak alanlar adresinize gelip alım yapacağı gibi sizinle ortak bir noktada buluşarak da ürünlerinizi teslim alabilir. İstanbul ilçelerinin tamamına, mümkün olan en kısa sürede ulaşabiliyoruz.

Plak Alan Yerler

Plak Alan Yerler

Fiyat Neye Göre Belirlenir?

Plaklarınızın fiyatlandırmasını yaparken en önemli kriter Long Play mi veya 45 lik plak mı olduğudur. 33 lük yani long play dediğimiz plaklar daha yüksek fiyattan alınırken, 45 likler biraz daha düşük fiyata alınır. Plakların üzerinde çizik olmaması, dinlenebilir olması, kaplarının olması çok önemlidir. Üzerinde derin çizikler olan plaklar maalesef dinlerken kaliteli ses vermemekte, takılmakta, bu da ürünün satılmasına mani olmaktadır.

İkinci el plak alanlar yerli plakları daha yüksek fiyattan alırlar. Örneğin rahmetli Barış Manço, Moğollar, Cem Karaca, Ahmet Kaya gibi yerli sanatçıların plakları daha yüksek fiyattan alınır. Plak kime satılır, ikinci el plak nasıl fiyatlandırılır, yerli plak alan yerler ile ilgili bilmek isteyeceğinizi düşündüğümüz sorularınızı yanıtladık. Siz de ikinci el yerli plak veya yabancı plak satmak istiyorum ama kiminle iletişime geçeceğimi bilmiyorum diyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-06-16T22:57:07+03:0028 Şubat 2019|0 Yorum

Yorum Yap