Maltepe İstanbul’un en büyük 10. ilçesidir. 18 adet mahallesi bulunan Maltepe’nin kendi sınırları içerisinde 7 adet üniversitesi 43 adet ilköğretim okulu bulunmaktadır. Maltepe içerisinde de Maltepe Park gibi mega bir alışveriş merkezi bulundururken, 500.000 gibi bir nüfusa da ev sahipliği yapmaktadır. E5 üzerinden de metro hattı geçen Maltepe’nin ortasından da minibüs caddesi geçmektedir.

Böyle büyük bir semt içerisinde normal olarak hayat çok hızlı akmakta ve göç çok fazla olmaktadır. Maltepe’nin bütün semt ve sokaklarına kadar hizmet vermekte olan Umut Spot olarak bizler de Maltepe’de bir çok müşterimiz ile ikinci el eşya alışverişi yapıyoruz. Maltepe de eski bir yerleşim yeri olması dolayısıyla çok köklü ailelerin olduğu da bir semt. Dolayısıyla çok farklı ikinci el eşyaların alınıp satıldığı bir semt. Kimi zaman ikinci el eşya, lcd televizyon, led tv, mobilya, koltuk takımı, elektronik eşya, kilim, el dokuma halı, bilgisayar, antika ev eşyası, el yazısı kitaplar, hat yazısı gibi çok farklı eşyalar alınıp satılmaktadır.

Tabiki bu çeşitlilik bizlere de bir sorumluluk yüklüyor. Bizler de her türlü ikinci el eşyaya hitap ederek konu ile tecrübesi bulunan,işinin ehli bir kadro ile çalışıyoruz. Maltepe ikinci el eşyalarınız için bizleri istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz.

maltepe ikinci el eşya

                                       maltepe ikinci el eşya

Bizi Takip Edin
2016-03-26T19:17:50+02:0026 Mart 2016|0 Yorum

Yorum Yap