Beşiktaş ilçesinin her mahallesine, semtine, sokağına ayrım yapmaksızın, aynı gün içinde hizmet veriyoruz. Evinizde, deponuzda, ofisinizde, garajınızda, çatı katında birikmiş ne kadar eşya varsa bizimle değerlendirebilirsiniz. Levent 2. ikinci el eşya alanlar olarak her gün aktif çalışmaktayız.

Peki eşyalarınızı satmaya karar verdikten sonra nasıl bir süreçten geçiliyor? İlk adım nasıl atılıyor? O kadar firma arasından neden bize güvenmeli, tercih etmelisiniz? Kafanızda böyle sorular olduğunu çok iyi biliyoruz çünkü yıllardır bu işi yapıyoruz.

Madem yıllardır bu işle uğraşıyoruz insanlara işimizi anlatalım bizi daha iyi tanısınlar, kendilerini güvenden hissedecekleri bir firmanın varlığından haberdar olsunlar dedik. Bize en çok sorduğunuz soruları bir araya getirip bunların cevaplarını da altına sıraladık. İsterseniz hemen başlayalım.

2. EL EŞYALARINIZI NASIL SATABİLİRSİNİZ?

Hiç gözünüzde büyütmenize gerek yok bir kaç fotoğraf çekerek bize gönderebilir, fiyat alabilirsiniz. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattı her gün aktiftir, arkadaşlarımız tarafından takip edilmektedir.

Arkadaşlarımız gelen eski eşya fotoğraflarını inceleyecek, size geri dönüş yapıp olumlu olumsuz cevap verecektir. Eşyalarınız bizim alabileceğimiz durumda ise hemen fiyat teklifimizi sunuyor, değilse zamanınızı almadan teşekkür ediyoruz.

Fiyat teklifimizi kabul etmeniz halinde istediğiniz gün Levent semtinden 2.el eşya alımını yapıyoruz. İşte bu kadar kolay ve kısa bir süreçten geçeceksiniz ki dikkat ederseniz sadece bir kaç fotoğraf çekmeniz yeterli.

NE TÜR EŞYALAR ALIYORUZ?

Ekibimiz ikinci el eşya alımı yaptığı gibi sıfır eşya yani spot eşya alımı da yapmaktadır. Beyaz eşya, klima, koltuk takımı, yatak odası, led televizyon, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası, klasik mobilya, gümüş, el halısı, plak sayılabilir.

Fark ettiğiniz gibi alabildiğimiz eşyalar çok farklı türler içermektedir. Bu yıllardır bu işi yapıyor olmanın verdiği tecrübenin sonucudur. Arkadaşlarımız birbirinden farklı olsa da her türlü eşyanın alımını yapmaktadır.

NEYE GÖRE FİYAT BELİRLİYORUZ?

Levent bölgesinden eşya alımı yaparken öncelikle temiz, sağlam olmasına, satabileceğimiz türde olmasına dikkat ederiz. Çok yıpranmış, deforme olmuş eşyaların alımını yapamıyoruz çünkü alsak bile satamıyoruz.

Bir kaç örnek verirsek daha iyi anlaşılır sanırız. İkinci el beyaz eşya alırken mutlaka çalışır durumda olmasına dikkat ederiz. Arızalı, çalışmayan modelleri maalesef almıyoruz. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens gibi markaların buzdolabı, çamaşır makinesi, klima gibi eşyaları çabuk satıldığı için daha yüksek fiyattan alınır.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIR?

Levent ikinci 2.el eşya alanlar olarak alımlarımızı nakit yapıyor, eft veya havale de yapabiliyoruz. Anlaştığımız fiyat ne ise onu ödüyoruz fiyat düşürmek için gereksiz pazarlıklar yapmıyoruz. Nakliye ise ücretsiz olarak kendi araçlarımız ve ekibimizle yapılmaktadır.

Bizi Facebook, Pinteres, İnstagram gibi sosyal medya araçlarımızdan da takip edebilirsiniz. Böylece aldığımız eşyaların fotoğraflarını görebilir, size uygun olanların fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

 

 

Bizi Takip Edin
2023-10-13T23:40:37+03:0014 Mart 2017|0 Yorum

Yorum Yap