Hamidiye Mahallesi ikinci el eşya veya spot eşya alımı için sizlerden gelen satış taleplerini değerlendirerek alım yapıyor, eşyalarınızı inceliyor, durumlarına göre fiyatlandırma yapıyoruz. Peki bu fiyatlandırmayı nasıl yapıyoruz? Bunun iki yolu bulunmaktadır

  1. Adresinize gelerek fiyat verme : Çok sık kullanılmasa da müşterimizin eşyalarının durumuna ve istediği fiyata göre adreslerine gidiyor, ürünleri yerinde inceleyerek fiyat veriyoruz.
  2. Fotoğraf üzerinden fiyat verme : Elden çıkarmak istediğiniz ikinci el eşya ne ise bizlere whatsapp veya email yolu ile fotoğraflarını göndererek de fiyat alabilirsiniz. Bu hem sizlere hem de bizlere son derece önemli zaman kazandıran ve daha çok tercih edilen bir yoludur.

Fiyat konusunda analaşma olması halinde, eşyalarınızı adresinizden nakit ödeme yaparak satın alıyor hiçbir nakliye veya taşıma ücreti talep etmiyoruz. Hamidiye Mahallesi spot eşya ve 2.el eşya alımı aynı gün içinde yapılabileceği gibi sizlerin istediğiniz gün de yapılabilir.

İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, led televizyon, lcd televizyon, elektonik eşya, ses sistemi, klima, mobilya, L koltuk, eski eşya, rustik mobilya, klasik mobilya, antika eşya, antika mobilya, plak, piyano, pikap, gümüş eşya, El halısı, Hereke halı, Bünyan halısı gibi değerli eşyalarını Hamdiye Mahallesi veya Çekmeköy ilçesinin neresinden olursa olsun alıyoruz.

Bizleri haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilir eşyalarınız için fiyat alabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bizi Takip Edin
2017-03-15T21:32:40+03:0015 Mart 2017|0 Yorum

Yorum Yap