İstinye İkinci El Eşya Alanlar

İstinye ikinci el eşya alanlar

Kullanmadığınız eşyalarınızı ne yapacağınız konusundaki kararınızı verdiniz mi? Evinizde, garajınızda, deponuzda, iş yerinizde bekletmeye devam mı edeceksiniz? Bizce böyle yapmaktansa elden çıkarmak en iyisidir. İstinye ikinci el eşya alanlar olarak bu noktada size en iyi hizmeti sağlayabiliriz.

Evliya Çelebi’nin yazılarına konu olduğu zamanlardaki gibi sakin, sessiz kalamayan semt en azından hala aynı güzelliğini korumaktadır. Sahili, enfes boğaz manzarası, İstinye Park alışveriş merkezi ile bambaşka bir hale bürüne bölgede hatırı sayılır bir nüfus barınmaktadır. Gittikçe artan, öğrenci, işçi, memur, esnaf gibi her türlü gelir grubundan insanı bulabileceğiniz semtten her türlü 2.el eşya satış talebi gelmektedir.

Umut Spot olarak gelen talepleri en kısa süre içinde değerlendirip neticelendiriyoruz. Peki nasıl yapıyor, İstinye ikinci el eşya fiyatları aşamasında nasıl karar veriyoruz. Şimdi size baştan sona süreç hakkında bilgi vermeye başlayacağız.

Eşyalarınızı nasıl satabilirsiniz?

En kolay yolu bizimle iletişime geçip detaylı bilgi verdikten sonra fotoğraflarını göndermektir. 0533 493 33 90 numaramızın whatsapp hattına veya (umutspot@gmail.com) email ile bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Gelen fotoğraflar arkadaşlarımız tarafından incelendikten sonra size geri dönüş yapılacak ve fiyat teklifimiz iletilecektir. Fiyat belirleme, satın alma ve ödeme aşamalarını daha sonraki satırlarda açıklayacağız. Şimdilik satış sürecini anlatmaya devam edelim.

Size teklif ettiğimiz fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra arkadaşlarımız istediğiniz gün İstinye bölgesindeki adresinizden eşyalarınızı satın alacaktır. Satın alma sırasında nakliye, taşıma ve yükleme işlemleri firmamız tarafından yapılacağı için sizden en ufak bir ücret talep edilmeyecektir. Spotçuya ikinci el eşya satmak zannettiğiniz kadar zor bir süreç değilmiş öyle değil mi?

İkinci El Eşya Nasıl Fiyatlandırılır?

Üst başlıkta belirttiğimiz gibi fotoğraflar bize bu konuda çok yardımcı olacak. Her eşyanın fiyatlandırması için İstinye bölgesindeki adresinize gitmemiz mümkün olmayacağı için ilk fiyatlandırmayı fotoğraf üzerinden yapmaktayız.

Bu noktada sizden bir ricamız var. Eşyalarınızın fotoğraflarda görünmeyen kusurları varsa bunları bize ayrıca belirtirseniz size çok daha net fiyat verebiliriz. Fotoğraflarda gördüğümüz eşyalar ile gerçek ürün arasında çok büyük bir fark yoksa satın alırken teklif ettiğimiz fiyatı düşürmeyiz.

İstinye ikinci el eşya alanlar için önemli olan eşyalarınızın temizliği ve satılabilir olmasıdır. Çünkü sizden aldığımız eşyaları dükkanımızda bir başkasına satmaya gayret ettiğimiz için çok yıpranmış ürünleri maalesef alamıyoruz. Haydi diğer aşamaya geçelim.

Ne Tür İkinci El Eşya Alıyoruz?

Arkadaşlarımız yıllardır ikinci el eşya alımı yaptığı için pek çok farklı eşya fiyatlandırmasını değerinde yapabilmektedir. İstinye 2.el eşya bakımından farklı eşyaların alınıp satıldığı bir yerdir. Çünkü semt son derece önemli ve köklü bir geçmişe sahiptir.

İkinci el beyaz eşya, klima, led televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, koltuk takımı, yatak odası, el halısı, gümüş eşya, eski obje, klasik mobilya, plak, tablo, Rolex saat, bahü gibi pek çok eşyanızı satın alabiliyoruz. Alabildiğimiz ürünleri burada tek tek yazmamız, saymamız mümkün olmadığı için bir kaç örnek vermekle yetindik. Siz burada yazılanlardan farklı bir eşya satmak isterseniz bize fotoğraf göndermeniz yeterli.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • İstanbul’un her semtine, cadde ve sokağına hizmet verdiğimiz için İstinye bölgesine de aynı kalite ve hızda hizmet veriyoruz.
  • İstediğiniz gün ve saatte adresinizde oluyor, memnuniyetinizi ön planda tutarak alım yapıyoruz.
  • Eşyalarınızı güven içinde satmak, nakliye, taşıma ücreti ödememek, zahmet çekmemek için bizi hemen arayabilirsiniz.
  • Ödemeyi nakit, eft veya havale ile yapabiliyoruz.
  • Müşterilerimizle son derece profesyonel, seviyeli, saygılı bir şekilde iletişim kuruyoruz. Bu da size güvenle satış yapma imkanı sunmaktadır. Umut Spot’u istediğiniz zaman arayabilir, sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin
2021-04-08T00:20:03+03:0021 Nisan 2019|0 Yorum

Yorum Yap