Dyson Eşya Alanlar

Dyson Eşya Alanlar

Özellikle şarjlı süpürgeleri ile adından söz ettiren, üstün teknolojisi ile mükemmel sonuçlar veren Dyson markası ülkemizde kendine yer bulmaya başladı. Çok eski bir geçmişi olmayan 1991 yılında James Dyson tarafından kurulan İngiliz firması 50 farklı ülkeye ürünlerini pazarlamaktadır. Sizin de sahip olduğunuz ancak yenisini aldığınız için eskisini elden çıkarmanız gereken bir Dyson ürününüz mü var?

2. ikinci el Dyson alanlar için bizi tercih edebilir, kablosuz şarjlı süpürge, hava temizleyici, saç kurutma makinesi, saç şekillendirici, kablolu süpürge satabilirsiniz. Bildiğiniz üzere bu markanın ürünleri rakiplerine göre biraz pahalıdır. Dolayısıyla satacağınız zaman değerinde satış yapmak çok önemlidir. Bunun için piyasa bilgisi yüksek, ürünü iyi tanıyan, size kaliteli hizmet verebilecek olan firmamız Umut Spot ile iletişime geçebilirsiniz.

Bundan önce herhangi bir eşyanızı satmayı tercih etmediyseniz ikinci el eşya fiyatları ve alan yerler hakkında bilgi sahibi değilseniz yazımızı okuyabilirsiniz. Öğrenmek isteyeceğiniz tüm detayları, satış sürecini ve ödeme şeklimizi tek tek anlatacağız. İsterseniz hemen başlayalım.

Dyson Kablosuz Süpürge Alanlar

Dyson Kablosuz Süpürge Alanlar

İkinci El Dyson Şarjlı Kablosuz Süpürge Nasıl Satılır?

0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçerek satacağınız 2.el Dyson ürün ne ise bununla ilgili bilgiler vermeniz yeterlidir. V8, V10, V11 modellerden hangisini satmak isterseniz ona göre fiyat teklifi alabilirsiniz. Ekibimizin size sunacağı fiyat konusunda anlaşma sağlanırsa istediğiniz zaman adresinizden alım yapabiliriz. Alımlarımızı nakit olarak yapıyor, eft veya havale ile ödeme yapmak isteyen müşterilerimize de istedikleri şekilde ödeme yapıyoruz.

2.el Dyson fiyatları ürünün temizliğine, kutusunun olup olmamasına, şarj durumuna göre belirlenir. Çok yıpranmış, arızalı, sorunlu cihazları maalesef alamıyoruz. Zaten markanın kablosuz süpürgeleri uzun ömürlüdür ve kolay kolay arıza yapmamaktadır.

Dyson Şarjlı Süpürgelerin Ortak Özellikleri

  • Uzun ömürlü pil
  • Kolay ve ergonomik kullanım
  • Yüksek çekim gücü
  • Kolay toz boşaltma
  • Geliştirilmiş filitre sistemleri sayesinde 0.3 mikron büyüklükteki partikülleri %99 oranında temizler.

Diğer Dyson Ürünleri

2. ikinci el dyson eşya alanlar olarak özellikle hava temizleme ürünlerinin de alımını yapabiliyoruz. Dyson hava temizleme ürünleri de son derece üstünü performans göstermekte, havayı temizler, ısıtır, serinletir. Havadaki gazları ve ince partikülleri %99.95 ini temizler. Yukarda da belirttiğimiz gibi Dyson eşya satmak istiyorum diyorsanız bizi haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilir, hemen satış yapabilirsiniz. Umut Spot’u sosyal medya hesaplarından takip ederek alım satım yaptığımız diğer ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin
2021-06-16T23:22:38+03:0029 Mayıs 2021|0 Yorum

Yorum Yap