İstanbul Spot Eşya Alanlar

İstanbul Spot Eşya Alanlar

İstanbul büyük bir metropol ve bir çok Avrupa ülkesinden fazla nüfusa sahip. Nüfus fazla ve hareketli olunca bizim işimizle ilgili kısmı da son derece yoğun oluyor. Ekibimiz gelen her talebi kısa süre içinde değerlendiriyor olsa da bazı müşterilerimizin konudan son derece habersiz olduğunu fark ettik. Biz de kendimizden, iş sürecimizden İstanbul spot eşya alanlar olarak nasıl alım yaptığımızdan bahsetmek istedik.

Amacımız size en doğru hizmeti verirken nasıl bir yol izleneceğini gösterip eşyalarınızı satacağınız zaman bizi tercih etmenizi sağlamaktır. Bununla beraber bilmenizi istediğimiz ikinci el eşya, spot ve eski eşya kavramları hakkında bilgiler de vereceğiz.

SPOT EŞYA NASIL SATILIR?

Öncelikle spot eşya ne demektir bundan bahsedelim. Bilinenin aksine spot eşya, ikinci el eşya demek değildir tam aksine hiç kullanılmamış sıfır eşya demektir. Ancak ikinci el eşya alanlar sürekli spot tabirini kullandığı için pek çok insan tarafından bu şekilde anlaşılmaktadır.

Aslında bizim için fark eden pek bir şey yok çünkü firmamız iki türlü eşyanın alımını da yapabilmektedir. Eşyanız ne türden olursa olsun bize fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz.

0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattı haftanın 7 günü aktif şekilde hizmet vermektedir. Ekibimiz gelen fotoğrafları inceleyecek size kısa süre içinde dönüş yapacaktır.

Eğer alabileceğimiz eşyalar ise fiyat teklifimizi sunacak, anlaşma sağlanması halinde İstanbul ilçelerinin hangisinde olursanız olun istediğiniz gün alım yapacağız. Bu aşamada siz zahmet çekmeyecek, fotoğraf gönderip fiyat teklifini değerlendirmekten başka hiçbir şey yapmayacaksınız.

BİZE NE TÜR EŞYA SATABİLİRSİNİZ?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi sıfır, spot, ikinci el veya eski eşya satabilirsiniz. Beyaz eşya, klima, televizyon, koltuk, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, yatak odası, gümüş, el halısı, plak, klasik mobilya en başta sayılabilir.

Elden çıkarmak istediğiniz eşya örnek verdiklerimiz arasında olmasa da fotoğraflarını göndererek hemen bilgi alabilir, alıp alamayacağımızı sorabilirsiniz. Bizim için önemli olan temiz, sağlam ve kaliteli ürünler almaktır. Satılamayacak durumda olan, deforme olmuş, bir başkasının alıp kullanmak istemeyeceği eşyaları biz de satın almıyoruz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

İstanbul spot eşya alanlar olarak sizden eşya alırken kendi aracımız ve ekibimizle geliyor, size zahmet vermiyor, ücret talep etmiyoruz. Son derece dikkatli ve hızlı taşıyor, duvarlarınıza ve diğer eşyalarınıza zarar vermiyoruz. Ödeme aşamasında da sizin tercihinize uyuyor nakit, eft veya havale yoluyla ödeme yapabiliyoruz. Bizi Facebook, İnstagram, Pinterest gibi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin
2021-09-29T18:31:32+03:004 Eylül 2020|0 Yorum

Yorum Yap