Komple Villa Eşyası Alanlar

Komple Villa Eşyası Alanlar

Tüm müşterilerimize veya müşterimiz olmaya aday eşya sahiplerine merhaba! Elden çıkarılması gereken eşyalarınız ve ve güvenilir bir firma mı arıyorsunuz? Ekibimiz evinizdeki eşyalarınızı satın aldığı gibi villa, yazlık, yalı gibi yerlerdeki eşyaları da satın almaktadır. Yazımızın amacı da bu işlemi nasıl yaptığımızı iş sürecimizi size anlatmaktır.

İkinci el villa eşyası alanlar olarak tüm İstanbul geneline ve çevre illere kadar hizmet veriyoruz. Satılabilir durumda olan, temiz, sağlam eşyalarınızı mümkün olan en yüksek fiyattan almaktadır. Bu yazıyı işimizi nasıl yaptığımızı anlatmak için hazırladık. Nereden başlıyor, nasıl ilerliyor, ne tür eşyalar alıp satıyoruz bunları sizinle paylaşacağız. İsterseniz hemen başlayalım.

İKİNCİ EL VİLLA EŞYASI NASIL SATILIR?

İşin en kolay ve size düşen kısmı burasıdır. Bizimle 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek çok kısa sürede eşya satabilirsiniz. Villa, kapalı depo veya yalı eşyası alımı yapacağımız zaman ürünleri yerinde görmeyi tercih ediyoruz.

Sizin nezaretinizde villa içindeki satmak istediğiniz tüm eşyaları inceleyip fiyat teklifimizi sunuyoruz. Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde, istediğiniz gün nakit ödemesini yaparak satın alıyoruz.

Yani bizi arayarak eşyalarınızın genelde durumu ile ilgili bilgi vermeniz, adresinize davet etmeniz yeterlidir. Gerisi bizim yapacağımız iştir ki siz elinizi bile sürmeden sadece nakit ödemeyi teslim alacaksınız.

NE TÜR İKİNCİ EL EŞYA ALIYORUZ?

Satın alabileceğimiz ikinci el eşya türü birbirinden çok farklı da olabilir. Yıllardır ikinci el villa eşya alımı yaptığımız için hangi ürün kaça alınır çok iyi biliyoruz. İsterseniz bir kaç örnek verelim.

İkinci el bahçe mobilyası, heykel, antika, klasik mobilya beyaz eşya, gümüş, obje, plak, tablo, televizyon, klima, mobilya gibi eşyaları sayabiliriz. Tabi alımını yapacağımız her eşyayı burada anlatmamız mümkün değildir. Kısaca bunları söylememiz yeterli olacaktır.

NEYE GÖRE FİYAT BELİRLİYORUZ?

Fiyat vereceğimiz zaman önemli olan eşyalarınızın temizliği, satılabilir olması ve kalitesine dikkat ediyoruz. Çok yıpranmamış, çalışır durumda olan, sorunsuz ürünleri almaya gayret ediyoruz.

Sizden aldığımız eşyaları kendi dükkanımızda satacağımız için bu kriterlere dikkat etmek zorundayız.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

İkinci el villa eşyası alanlar olarak sizden yapacağımız alımlarda ödemeyi nakit takdim ediyoruz. İsteyen müşterilerimiz için eft veya havale yolu ile de ödeme yapabiliriz.

Nakliye, taşıma ve yükleme işlemlerini de ücretsiz yapıyoruz. Klima, televizyon, elbise dolabı, termosifon gibi eşyalarınızın sökülüp demonte edilmesi de bize aittir. Siz hiçbir zahmete katlanmazsınız.

Umarız süreç ile ilgili verdiğimiz bilgiler sizi tatmin etmiştir. Yine de sormak istediğiniz sorular varsa bizi arayabilir, bilgi veya fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin
2022-01-21T22:10:58+03:006 Nisan 2020|0 Yorum

Yorum Yap