<strong>İkinci El Televizyon Alanlar</strong>

İkinci El Televizyon Alanlar

Sıfır Led televizyon fiyatları öyle seviyelere geldi ki neredeyse bir araba parası. Özellikle 65 inch üzeri televizyonların sıfırları dudak uçuklatan cinsten. Ama insan yine de almak istiyor en azından sıfırına gücü yetmiyorsa temiz, sağlam ikinci el alabilmenin yollarını arıyor. Peki ikinci el televizyon alırken neye dikkat etmeli?

Bunun cevabı yazımızın devamında detaylı şekilde anlatılacaktır. Uzun yıllardır bu sektöre hizmet verdiğimiz, ikinci el led televizyon veya Qled televizyon alıp sattığımız için gerekli tüm bilgilere sahibiz. Ana başlıklar halinde ilerlersek daha da akılda kalıcı, kolay anlaşılır bir yazı olacaktır.

İKİNCİ EL TELEVİZYON KİMDEN ALINIR, NELERE DİKKAT EDİLİR?

  • Yukarıda da dediğimiz gibi maddeler halinde ilerleyeceğiz. Öncelikle ikinci el led televizyon alanlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede kullanılmış temiz bir televizyon alabilir, ikinci el olarak diğerini bize satabilirsiniz.
  • Alım yaparken dikkat etmeniz gereken ilk şey cihazın görüntü kalitesidir. Size seyir keyfi sağlayacak olan da budur. Ekranda kararma, gölge, çizgi, ölü piksel gibi sorunların olmaması gerekir. Bunu anlamanın en kolay yolu YouTube girerek search kısmına ”beyaz ekran” yazmanızdır. Ekrana bembeyaz bir görüntü gelecek bu sayede kusurları görebileceksiniz.
  • Size televizyon satmak isteyen satıcıdan mutlaka bunu talep edin. Aksi halde kusurlu bir ürün alıp pişman olabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise ürünün daha önce tamir görüp görmediğidir. Bunu satıcı da bilmeyebilir. Siz de net olarak anlayamazsınız. En azından detaylara dikkat edebilirsiniz. Cihazın birleşme kısımlarındaki plastikleri inceleyebilir, zorlanma veya açılma var mı kontrol edebilirsiniz.
  • Ürünün kumandasının olması, ayak standının olması, çerçevesinde çatlak olmaması da önemlidir. Kumandasının orijinal kumanda olması çok önemlidir. Aksi halde zamanla bozulabilir, temassızlık yaşanabilir.
  • Samsung, Lg, Toshiba, Panasonic, Sony, Philips gibi bilinen, kaliteli markaların ürünlerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bu markalar daha kaliteli malzeme ve ekran kullanmakta, bu da uzun süreli kullanım demektir.
  • Satıcı size ürünün garantisi olduğunu söyleyebilir, böyle bir durumda mutlaka faturasını isteyin. Veya ürünün seri numarasını kontrol edin.
  • Biz firma olarak Küçükyalı Spotçular Çarşısında faaliyet gösteriyouz. Bizimle iletişime geçerek sıfır led televizyon veya ikinci el televizyon alabilir veya bize satabilirsiniz.

Ekibimiz haftanın 7 günü size aralıksız hizmet vermektedir. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.