Halkalı İkinci El Eşya Alanlar

Halkalı İkinci El Eşya Alanlar

Yıllardır ikinci el eşya sektöründe hizmet veriyor, Halkalı ikinci el eşya alanlar olarak müşterilerimizin satmak istedikleri eşyaları yüksek fiyattan alıyoruz. Hizmet ağımız tüm İstanbul ilçelerini kapsadığı için Halkalı bölgesinden gelen talepleri de hızlı şekilde değerlendiriyoruz.

İnsanlar artık yaşam alanlarında fazla ürün görmek istemediği için ihtiyaç fazlası olanları elden çıkarmaya başlıyor. Ancak akıllarda pek çok soru var ve doğru cevap almak için saatlerce internette geziniyorlar. Kimi süreç hakkında gerekli bilgileri buluyor kimi bulamıyor. Biz sahip olduğumuz tecrübe doğrultusunda size bildiklerimizi aktaracağız. İsterseniz hemen başlayalım.

Halkalı 2. İkinci El Eşya Satış Süreci

Satabileceğimiz, sağlam ve temiz eşyaları almaya gayret ediyoruz. Bazı müşterilerimize eşyalarını satın alamayacağımızı söylememizin sebebi budur. Bazı müşterilerimiz ne satarlarsa satsınlar alabileceğimiz gibi bir yanılgıya düşmekte, bunun sebebini sormaktadırlar. Yırtık, sökük, yanık gibi kusurları olan ikinci el koltuk takımı dükkanımızda satılamayacağı için müşterilerimizden böyle kusurları olan bir eşyayı almak istemememiz çok normaldir.

  • Halkalı ikinci el eşya fiyatlandırması için müşterilerimizden eşyalarının fotoğraflarını göndermelerini rica ederiz. Whatsapp (0533 493 33 90) ya da email (umutspot@gmail.com) ile hızlı şekilde fotoğraf gönderebilirsiniz.
  • Gelen fotoğraflar arkadaşlarımız tarafından değerlendirilecek, alınabilecek eşyalar olması halinde ise hızlı şekilde fiyatlandırılacaktır.
  • Teklif ettiğimiz fiyatta anlaştıktan sonra ekibimiz istediğiniz gün Halkalı bölgesindeki adresinize gelecek ve ürünlerinizi nakit ödemesini yaparak teslim alacaktır.

Hangi Eşyaları Satın Alıyoruz?

Müşterilerimiz, satın aldığımız ürünler için nakliye, taşıma ve yükleme gibi işlemler için ücret ödemezler. Baştan sona süreç ekibimiz tarafından halledilecektir. Satacağınız her ürünü alabilecek kapasitede nakliye aracımız mevcuttur. Spotçular ne alır, 2.el eşya alan yerler hangi ürünleri alır gibi soruların cevabını da verelim.

İkinci el beyaz eşya, mobilya, koltuk takımı, yatak odası, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, klasik mobilya, televizyon, elektronik eşya, el halısı, gümüş eşya, eski obje, plak ilk aklımıza gelenler. Daha farklı, burada saydıklarımızın dışında eşyalarınız varsa da hiç sorun değil onların da fotoğraflarını göndererek fiyat öğrenebilirsiniz.

Halkalı ikinci el eşya alanlar olarak sadece buradan değil Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası farkı gözetmeden tüm İstanbul genelinden satın alıyoruz. Evinizden çıkmadan, mağaza mağaza gezmeden, tek telefonlar tek tek veya toplu eşya satabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2022-02-09T23:44:51+03:006 Şubat 2019|0 Yorum

Yorum Yap