Şişli ilçesinin semtlerinden birisi olan Halaskargazi ikinci el eşya, spot eşya ve antika eşya alımı için sizlere çok hızlı bir şekilde hizmet veriyoruz. Evinizde, iş yerinizde, deponuzda veya yaşam alanınızın herhangi bir yerinde sizler için fazlalık durumunda olan, artık kullanmadığınız eşyalarınız için bizleri 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan arayarak hem detaylı bilgi alabilir, hem de eşyalarınız için fiyatlandırılmasını isteyebilirsiniz.

ikinci el eşya alan yerler

  ikinci el eşya alan yerler

Yapmanız gereken tek şey eşyalarınızın fotoğraflarını bizlere whatsapp üzerinden veya email yolu ile gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz ikinci el eşya, spot veya antika fotoğraflarınız incelenerek sizlere olumlu/olumsuz geri dönüş mutlaka yapılacaktır. Olumlu geri dönüş esnasında sizlere mutlaka fiyat verilecek, anlaşma durumunda ise aynı gün içinde adresinizden eşyalarınız teslim alınacaktır.

Halaskargazi ikinci el eşya, antika ve spot eşya için sizlere fiyat verileceği zaman temizlik, sağlamlık ve kullanılabilir olma durumları göz önüne alınarak fiyat verilir. Çok eski, artık neredeyse hurda halini almış eşyalarınız maalesef alınıp satılamaz.

İsterseniz bir de ne tür eşyalar aldığımızdan bahsedelim. İkinci el beyaz eşya, mobilya, koltuk takımı, elektronik eşya, klima, ses sistemi, ofis mobilyası, Led televizyon gibi eşyalarınızın yanı sıra antika eşya, eski eşya, aslan ayak mobilya, plak, pikap, varaklı koltuk takımı, el halısı, Bünyan halı, Hereke halısı gibi eşyalarınızın alımını da yapıyoruz.

Halaskargazi ikinci el eşya ve antika eşya alımı için sizlere hiç durmaksızın haftanın 7 günü hizmet veriyoruz. Bizleri hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2017-04-04T08:27:11+03:003 Nisan 2017|0 Yorum

Yorum Yap