2. ikinci el ofis mobilyası alanlar için arama halindeyseniz, güvenilir bir yer arıyorsanız bizimle görüşebilirsiniz. İş yerinizde, ofisinizde, deponuzda bulunan, atıl durumda olup kullanılmayan mobilyalarınız için bizi arayabilirsiniz. Ekibimiz adresinize geliyor, ürünleri yerinde inceliyor, fiyatlandırıyor ve gününde nakit satın alıyor. Nasıl mı? Merak etmeyin aklınızdaki tüm soruları tek tek yanıtlayacağız.

Ofis mobilyalarımı satmak istiyorum için tercihinizi bizden yana kullanırsanız kısa süre içinde sorun yaşamadan satış yapabilirsiniz. Eşyalarınızın satılması, teslim alınması, fiyatlandırılması ve ödeme koşulları ile ilgili tüm bilgileri yazımızın devamında vereceğiz. Ana başlıklar halinde, merak ettiğiniz detayları cevaplandırarak devam edelim istiyoruz. Firmamız Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı yapmadan temiz, satılabilir durumdaki eşyalarınızı alıyoruz. İsterseniz detayları anlatmaya başlayalım.

2.-İkinci-El-Ofis-Mobilyasi-Alanlar

2. ikinci el ofis mobilyası alanlar

İkinci El Ofis Mobilyası Nasıl Satılır?

Makam takımı, ofis takımı, deri koltuk takımı, oturma grubu, beyaz eşya, sandalye, patron masası, patron koltuğu, ahşap takım gibi pek çok ürünü satın alıyoruz. Sizin satmak istediğiniz ürün ne olursa olsun fotoğraflarını çekip bize göndermeniz yeterlidir.

  • 0533 493 33 90 numaralı telefon numaramızın whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz.
  • Ekibimiz fotoğrafları inceledikten sonra size dönüş yaparak olumlu veya olumsuz cevabını verecektir.
  • Eğer eşyalarınız bizim alabileceğimiz şekilde ise fiyat teklifimizi veriyor, istediğiniz gün adresinizden satın alıyoruz.

Müşterilerimizin en çok merak ettiği nakliye konusuna da değinelim. Firmamız ikinci el ofis mobilyası alımı yaparken sizlerden en ufak bir ücret talep etmemektedir. Tüm işlemler ekibimiz tarafından yapılacak, size zahmet verilmeyecektir.

Mobilyalarınız alt alta üst üste depoda dizili olabilir. Yani fotoğraflarını gönderemeyeceğiniz şekilde kalmış olabilir. Böyle durumlarda ekibimize eşyaların genel durumları ile ilgili bilgi vermeniz yeterlidir. Ne renk olduğu, takımın modeli, temizlik durumu, kaç adet eşya olduğu gibi detayları bilmek yeterlidir.

Fiyatlandırma Neye Göre Yapılacaktır?

Her şey modele göre ayarlanmaktadır. Satmak istediğiniz ürünün rengi, modeli ve kullanılan malzemesine göre fiyat teklifi ayarlanır. ikinci el ahşap ofis mobilyası, ürünün ahşap olmasından dolayı daha pahalı alınmaktadır.

İkinci el ofis mobilyası alanlar için deri koltuk da önemli bir üründür. Kahverengi, siyah, taba rengi deri koltuk, chester deri koltuk değerlidir. Herhangi bir yırtık olmaması, Mudo, İstikbal, Hukla gibi markalara ait olması da vereceğimiz fiyat teklifini yukarı çeker.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

2. ikinci el ofis mobilyası alanlar için bizi tercih etmeniz halinde eşyalarınızın nakliyesi, taşıma ve yüklemesi biz aittir. Ne kadar fazla eşyanız olursa olsun taşımasını yapabilecek ekibimiz, yükleyebileceğimiz nakliye aracımız mevcuttur. Diğer eşyalarınıza zarar vermeden, zedelemeden, duvarlarınızı çizmeden kısa sürede taşıyoruz.

Ödeme ise istediğiniz şekilde eft, havale veya nakit olarak yapılmaktadır. Ödeme en başta, eşyalar araca yüklenmeden yapılır, siz onay verdikten sonra taşınmaya başlanır. Anlaştığımız fiyat üzerinden ödeme yaparız ve fiyat düşürmek için bahaneler üretmeyiz. Ekibimiz haftanın 7 günü aralıksız şekilde hizmet vermektedir. Bizi arayabilir, fiyat teklifi alabilir, istediğiniz gün satış yapabilirsiniz. İstanbul’un her noktasına hizmet verebilmekteyiz.

Bizi Takip Edin
2023-12-01T21:46:15+03:0031 Mayıs 2016|0 Yorum

Yorum Yap