Hadımköy İkinci El Eşya Alanlar

Hadımköy İkinci El Eşya Alanlar

Avrupa Yakası çok büyük bir yüzölçümüne ve kalabalık bir nüfusa sahiptir. Bu kalabalık ve yoğunluk beraberinde ikinci el eşya alım satım konusundaki talepleri de artırmaktadır. Tüm ilçeleri gibi Hadımköy bölgesi de bu yoğunluktan nasibini almıştır. Dolayısıyla Hadımköy ikinci el eşya alanlar için talepler doğmakta, biz de gelen talepleri karşılamaktayız.

Bu semtte ikamet eden, fazlalık eşyalarını nakite çevirmek, belirli bir tasarruf etmek isteyen herkese titizlikle hizmet veriyoruz. Sizi de böyle bir talebiniz varsa satmak istediğiniz toplu veya az sayıda eşyalarınızı satın alabiliriz. Bu işi nasıl yapacak, eşyalarınızı nasıl satacaksınız? Öncesinde herhangi bir satış yapmadıysanız, nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız sizi sıkmadan sade ve kısa bir şekilde süreci özetleyebiliriz.

Eşyalarınızı Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Çok detaya girmenize gerek yok bizim için bir kaç fotoğraf yeterli. Tek isteğimiz eşyalarınızın kusurlu kısımları varsa bunları bize baştan söylemenizdir.
  • Gönderdiğiniz fotoğraflar incelenip verdiğiniz bilgiler değerlendirildikten sonra ekibimiz size geri dönüş yapacaktır.
  • Eğer değerlendirebileceğimiz yani alıp satabileceğimiz ürünler ise hemen fiyat teklifimizi ileteceğiz.
  • Fiyat konusunda karşılıklı olarak anlaşma sağlayabilirsek istediğiniz gün Hadımköy 2.el eşya alımı için adresinize gelerek alım işlemlerini gerçekleştireceğiz.

Gördüğünüz gibi kullanılmış eşya satmak bir kaç fotoğraf göndermek kadar basit. Peki spot eşya alan yerler neden sizden fotoğraf ister? Aslında bunu anlaşmak çok basit çünkü İstanbul trafiğinin durumu ortada. Müşterilerimizden gelen her talep için eşyaları gidip yerinde görmek imkansız olduğu için ilk aşamada fotoğraf isteyerek öninceleme yapmak durumundayız.

Hangi Eşyaları Alıyoruz?

Eskici veya 2.elci dediğiniz zaman aklınıza pek çok eşya gelse de müşterilerimiz spotçular ne alır sorusunu sürekli soruyor. Biz de konusu gelmişken bir örnekler vererek neler satabileceğinizi anlatmak istedik. 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, koltuk, masa sandalye, televizyon, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, yatak odası ilk aklımıza gelenler. Tabi bir de klasik eşya veya antika eşya olarak adlandırılan ürünler var.

Gümüş eşya, klasik mobilya, tablo, plak, el halısı, koltuk takımı, antika eşya, Hereke halısı, İpek halı gibi değerli eşyalarınızı da alabiliriz. Her eşyanın değerlendirmesi, fiyatlandırma aşaması farklıdır. Umut Spot ekspertiz ekibimiz size en doğru fiyatı teklif edecek bilgi birikimi ve piyasa tecrübesine sahiptir.

Alım Yaparken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Siz de anlayış gösterirsiniz ki her eşyanın alımını yapmamız mümkün değil. Örneğin yukarıdaki başlıkta 2.el beyaz eşya alabildiğimizden bahsetmiştik. Ancak arızalı, sorunlu, her yeri pas içinde olan bir ürünü almamız elbette mümkün değil. Çünkü böyle eşyaların satışı imkansızdır. Bunun yerine satabileceğimiz ürünleri tercih ederiz. Peki spotçu veya eskiciler nelere dikkat ederek alım yaparlar?

  • Ürünlerin temizliğine
  • Markasına
  • Modeline
  • Sağlamlığına
  • Kullanılabilir durumda olup olmadığına bakılır.

Eşyaların Nakliyesi Kime Aittir, Ödemesi Nasıl Yapılır?

Anadolu Yakası olsun Avrupa Yakası olsun ikinci el eşya alımı yaparken kendi araçlarımızı ve ekibimizi kullanıyoruz. Dolayısıyla Hadımköy ikinci el eşya alanlar için bizi tercih ederek de hiç zahmet çekmeden satış yapabilirsiniz. Aldığımız ürünlerin ödemesi karşılıklı anlaştığımız fiyat üzerinden nakit olarak yapılmaktadır.

Elimizden geldiği kadar ev eşyası, ofis veya antika eşya, eski eşya nasıl satılır bundan bahsettik. Yine de sormak istediğiniz farklı konular ve detaylar için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Arkadaşlarımız pazar günü dahil her gün alım yapmaktadır.

 

Bizi Takip Edin
2022-02-06T17:56:53+03:005 Şubat 2022|0 Yorum

Yorum Yap